bepo
23.08.04,10:02
Chcel by som sa vas opytat na nazor na 2 problemy:
1-da sa dat do nakladov znackovy oblek a topanky asi za 40 tis/osobu/rok ako sucast pracovnej uniformy?
2-pri zahranicnych pracovnych cestach zivnostnik a zamestnanec musi mat preukazane vydavky na ubytovanie a cestovne alebo staci nejaka pausalna suma?Dik
luebchenko
23.08.04,10:35
Čo sa pracovného oblečenia týka, bolo ešte nedávno podmienkou uznania do nákladov jeho (pevné a tuším aj viditeľné) označenie názvom firmy. Ale či to ešte platí neviem.
All
23.08.04,11:55
My vo firme to davame do nedanovych nakladov - kupujeme pausalne na osobu/obchodnik á 5000,-.

Co sa tyka zivnostnika, ten ma narok len na cestu vlakom/autobusom/mestska doprava, ubytovanie v hoteli, pripadne ine nevyhnutne vydavky. Uvedene vydavky musi zdokladovat. Nemoze si uplatnit narok na stravu. /§ 19 odst.2 pism. e./dan z prijmu/
Prip. moze, ale nepojde mu to do N.
Co sa tyka zamestnanca, ten moze mat pausalne vydavky na ubytovanie napr. na internete treba pozriet par hotelov v danom meste a priemerovat cenu...My to tak robime a davame do N.
Zákon o cestovných náhradach §34
Dufam, ze zopar nazorov sa este ozve
ekin
23.08.04,11:56
podla mojho nazoru sa oblecenie do nakladov neda uznat - aspon pre manazerov NIE, ale v pripade napr. predvadzacich akcii (vystavy,promotionshow a podob.) ak dobre zdôvodnis a uvedies, ze oblecenie je oznacene symbolom firmy a zamestn. podpisu, ze ich budu nosit iba pre sluzobne ucely - tak sa cosi da obhajit. Obuv asi tazko, lebo to celkom dobre nejde oznackovat nalepkou firmy. S hodinkami,kravatami a podobne - uz som sa stretla s nazorom, ze ak je adekvatny prijem (kvoli imidžu) je akceptovatelny aj adekvatny vydaj na drahe (imidzove) prislusenstvo. Vsetko zavisi od druhu vykonavanej prace. A od toho, ako sa ti podari "obhajit", ze bez tohto vydavku by nebol taky dobry prijem, ci uzatvoreny obchod...
bepo
23.08.04,12:08
Ak dostavaju letusky,uradnicky v banke a pod. sako a obuv,preco nie ostatni?Uz si videla oznacenu obuv letusky?
ekin
23.08.04,12:32
bepo, ako vies, ako uctuju aerolinie ci banky tento vydaj? mozno ako nedanove vydavky, alebo hromadne nakupuju tzv. pracovnu obuv ci odevy. Ak by preplacali "bločky" z MO, nastal by problem. Tiez to môzu riesit vnutropodnikovou smernicou, alebo prispevkom na oblecenie zo socialneho fondu apod. Tych moznosti je viacero. Inak sa to uctuje zamestnancom, inak OSZC..
ANNA
23.08.04,13:33
Spoločnosti SBS nakupujú tiež pracovné oblečenie, ktorých cena je pomerne vysoká. Mám spracovanú smernicu, kde mám odfotenú celú rovnošatu aj teda topánky ( a nie sú označené logom ). Ale obhajoba pre obchodníkov je ťažká, to súhlasím a niekedy je lepšie dať im to do mzdy ako odmenu.
Jozef Mihál
15.01.05,21:38
Nadviažem v tejto téme po dlhšom čase na ANNU - ak nie ste schopní dať pracovné oblečenie do daňovo uznaných nákladov, vyplaťte to zamestnancom ako náhradu výdavkov, poskytovaných zamestnancom v súvislosti s výkonom práce, podľa § 145 Zákonníka práce. Pre nich to bude príjem zvyšujúci základ dane ale takáto náhrada nejde do základu pre odvody.
Muška
15.01.05,22:47
Umelcovi aj jeho manažérovi dávam oblečenie do nákladov, keďže sa prezentujú v médiách. Dúfam, že je to OK.

A ja osobne si myslím, že ak chcem získať neakého klienta /alebo uzavrieť obchod/ tiež to závisí od toho či ho navštívim v teplákoch, alebo v slušnom oblečení. Ja si dávam do nákladov tiež oblečenie. Samozrejme, že to nepreháňam. Tak dúfam, že to raz obhájim.
momaria
04.12.07,05:50
Zaujíma ma názor ohľadom čerpania sociálneho fondu na pracovné ošatenie. Viem,že sa dá čerpať vhodnejším spôsobom pre zamestnancov, no ide mi konkrétne o toto čerpanie. Existuje k tomu predpis o ktorý by som sa mohla oprieť? Lebo v Zákone o sociálnom fonde som to nenašla.
Ďakujem za radu