sandi70
03.03.11,10:45
Čaute!!!

Vie mi niekto stým pomôcť skúsim priložiť súbor. Všetko je písané v súbore!
sandi70
03.03.11,09:58
Tak bohužial asi mám ešte málo príspevkov. Neponúkne mi vložiť súbor. Koľko ich vlastne musí biť? Ja ích mám 15.
newmi
03.03.11,10:43
tak to uploadni na uloz.to alebo upnito.sk alebo na nejaky podobny server a sem daj link na ten subor ;)
sandi70
03.03.11,11:21
ivka70
03.03.11,11:39
Hned ti poviem, kde mas problem, subor s koncovkou xlsm sem nevlozis.
Bud to musis zozipovat a tak vlozit alebo ulozit ako xls (vo formate Excel 2003 a starsi).
marjankaj
03.03.11,22:26
Hned ti poviem, kde mas problem, subor s koncovkou xlsm sem nevlozis.
Bud to musis zozipovat a tak vlozit alebo ulozit ako xls (vo formate Excel 2003 a starsi).

Ivka ja to teda prikladám. Priznávam, že aj keď je to písané po slovensky, tak akosi neviem vyzistiť o čo mu vlastne ide.:eek:
ivka70
04.03.11,06:31
Ivka ja to teda prikladám. Priznávam, že aj keď je to písané po slovensky, tak akosi neviem vyzistiť o čo mu vlastne ide.:eek:

Marjankaj, pridavam sa, ja som si tiez ten subor pozrela ... a netusim aka je otazka.
Chvilu som mala slabe tusenie ,ze chce robit z Excelu databazu a ukladat a mazat nejako data, ktore zadava cez vstupny formular.
Ale to je potom ovela lepsie urobit to cele v databazovom SW, napr. pouzit Access.
Ci som sa vsak trafila do temy, netusim, preto som cakala, ze snad niekto skusenejsi pochopi :)
newmi
04.03.11,07:12
nie ste sami, aj som z toho co vlastne chce tiez jelen :confused:
Zoltan Miklos
04.03.11,21:17
v podstate neviem, na co potrebujes mat udaje v tom listboxe, ked mas tie iste udaje hned vedla v stlpcoch tabulky. Nedali by sa tie udaje uchovavat len v tabulke? vytvorit celu logiku pre ten listbox je pomerne narocne a cim viac kodu, tym viac chyb, tak sa snaz zachovavat jednoduchost. takze aky je dovod k tomu, ze uzivatel ma zadavat hodnoty do textboxov, ktore sa kopiruju do buniek v harku, kde sa robia dodatocne vypocty a potom sa cela tabulka kopiruje do Listboxu? nemoze to cele zostat v jednom harku bez textboxov, listboxov, datepickerov, buttonov, dropownov? mozno na to mas svoj dovod, ale mne sa to zda byt zbytocne komplikovane.
a okrem toho budes tam mat makra a excel ti bude furt nariekat o potencialnej bezpecnostnej hrozbe, atd.
konkretne na podobne riesenie ja osobne pouzivam stvorcekovany papier, ktory mi sluzi aj ako podlozka pod salku s kavou - jednoduchost a efektivita.
sandi70
05.03.11,09:55
V podstate máš pravdu, ale taký program už mám a snažím sa spraviť niečo lepšie a krajšie. Toto zatiaľ skúšam robiť v exceli. Chcel by som tu urobiť v UserFrome, ale nato potrebujem kódy, ktoré neviem nikde zohnať. Mám aj knižku VisualBasic, ale tam je písané len to čo aké slovo znamená. Darmo zadám nejaké slovo, keď k tomu treba zadať aj bodky, čiarky, zátvorky atd...
Nedáš jednu bodku správne a už to nefunguje. Ale som rád, že jediný si ma pochopil, čo vlastne chcem!!!