Bcenter
03.03.11,13:27
niečo sa tu už o otvoreni bageterie popisalo no ja mam problem s tym že prevadzku by som chcel mat na sidlisku na prizemi obytneho domu. na hygiene mi povedali že priestor na prizemi obytneho domu určeny na podnikanie je obytny a v obytnych priestoroch je zakazana akakolvek vyroba potrvin, može tam vraj byt jedine predajna.. priestor sa snažim cez stavebny urad vynať z obytneho priestoru, ale stale neviem či mi to hygiena dovoli. nevie mi niekto poradit či sa vobec na sidlisku v obytnom dome bageteria otvoriť da? alebo nepozna niketo niekoho kto už bageteriu v takychto priestoroch otvoril? ake su tam podmienky. čo sa tyka vyparov a smradu z oleja a hranolčekov použili by sa kvalitne digestory, alebo som dokonca ochotny pristupit k tomu že sa tam nič vypražane podavať nebude, suhlas od obyvatelov činžiaku mam tiež... ste moja posledna šanca.. nikto mi zatial nevedel poradit.... DAKUJEM!
vedec
03.03.11,19:29
Pozeram že si zo SNV a to chces pri tych dvoch existujucich bageteriach čo su v meste aj prežiť???
Inak viem o lepšej lokalite než snv, ak by si mal zaujem tak napis na mail ok.investicia@gmail.com