jazzva
03.03.11,13:43
moji rodicia uz roky v zahranici vyrabaju tento produkt. jeto vinikajuca pochutka ku kave ,caju ci pohariku dobreho koniaku.na slovensku mala u ludi neskutocne kladny ohlas.a je to vyrobok ktory nema konkurenciu v celej europe(neobsahuje ziadne Ecka,ani skodlive latky....zakladom je susene ovocie a orech,to sa cele namaca do specialnej tekutiny )......zatial :).chcel by som vediet ,co mam vsetko splnit na to aby som ho mohol legalne vyrabat. chystam sa zobrat do prenajmu kaviaren,v priestoroch mam taktiez nevyuzitu velku kuchynu, ktora by si myslim teoreticky mala splnat hygeenicke normy.poradte prosim s cim a ako zacat,postupnost krokov ktore mam urobit.budem vam velmi vdacny
Shemale
03.03.11,13:15
Fuha zlozite, Musis na mesto, hygiana. Verejny ustav zdravotnictva alebo niejak tak sa to vola. Samozrejme ze firmu alebo zivnost a uzavretu najomnu zmluvu. Inzinierske siete vybavit a tak drobnosti. uz si to presne nepametam
jazzva
03.03.11,13:23
to mi je jasne, ja som uz 12 rokov zivnostnik,ale som posledne 4 roky stravil na kanarskych ostrovoch, a som trochu mimo dnesnej slovenskej reality.
willma
03.03.11,16:11
Regionálny ústav verejného zdravotníctva (po starom pod ľudovým názvom Hygiena), tam sa zastav a popýtaj sa- inak bude to výrobňa, takže budeš musieť mať spracovaný prevádzkový poriadok, HACCP, odbornú spôsobilosť v potravinárstve a kvantum ďalších drobností, kým ti schvália prevádzku. O inž. siete sa starať nemusíš pokiaľ som postrehla prevádzka by bola v už jestvujúcej budove.
Shemale
04.03.11,06:57
Hej a este potrebuje BOZP a PO