berg21
03.03.11,17:07
Ahojte. Rád by som sa opýtal na určitú vec a to takú, že mi začína šibať. Mám 23 rokov a pracoval som 2 roky v jednej firme, ktorá sa neskôr zrušila. Pravda je, že to čo som mal našetrené a začal mi vyhovovať život taký volnejší. Proste celé dni som nerobil nič, prípadne len to čo ma bavilo a musím povedať, že som sa do toho zamiloval. Ale súčasný problém je ten, že bankové konto je prázdne a nemôžem pokrývať moje doterajšie aktivity. Už asi 3 mesiace mám taký zvláštny pocit, že to nie som ja, stále som unavený, spím aj 12 hodín denne, proste cítim sa neskutočne zvláštne plus tá unava. Nič sa mi nechce robiť, nad ničím sa mi nechce premýšlať, proste neviem si to vysvetliť. Ďalej som stále atakovaný s tým, že sa musím zamestnať ale neviem nájsť nič vhodné pre mňa a tak. A moje otázka znie môžu byť všetky tieto stavy spôsobené tým ničrobením alebo sa môže jednať aj o niečo iné ?? Prosím poraďte mi lebo mám pocit, že začínam byť šialený...

Ď
durisovad
03.03.11,16:36
Chyt sa roboty. Akejkolvek.
pepsikova
03.03.11,16:40
...ale kdeže, vôbec nezačínaš byť šialený...ani okolo...jednoducho si uvedom príčinu, prečo spíš 12 hodín..prečo ťa nič nebaví...do tohoto stavu ťa niečo priviedlo, tak zisti, čo,alebo kto a určite riešenie nájdeš...ak to bude nedostatok práce, obzri sa okolo a hľaď to konto zase zásobiť...lebo ležanie ti eurky nedonesie..
kačer
03.03.11,16:50
syndrom vyhorenia
Kvaka
03.03.11,16:53
Ahojte. Rád by som sa opýtal na určitú vec a to takú, že mi začína šibať. Mám 23 rokov a pracoval som 2 roky v jednej firme, ktorá sa neskôr zrušila. Pravda je, že to čo som mal našetrené a začal mi vyhovovať život taký volnejší. Proste celé dni som nerobil nič, prípadne len to čo ma bavilo a musím povedať, že som sa do toho zamiloval. Ale súčasný problém je ten, že bankové konto je prázdne a nemôžem pokrývať moje doterajšie aktivity. Už asi 3 mesiace mám taký zvláštny pocit, že to nie som ja, stále som unavený, spím aj 12 hodín denne, proste cítim sa neskutočne zvláštne plus tá unava. Nič sa mi nechce robiť, nad ničím sa mi nechce premýšlať, proste neviem si to vysvetliť. Ďalej som stále atakovaný s tým, že sa musím zamestnať ale neviem nájsť nič vhodné pre mňa a tak. A moje otázka znie môžu byť všetky tieto stavy spôsobené tým ničrobením alebo sa môže jednať aj o niečo iné ?? Prosím poraďte mi lebo mám pocit, že začínam byť šialený...

Ď
Dobrý deň, mal by som jednu otázku a chcem sa ešte pre istotu uistiť. Mám 21 rokov a mám zdrav. problém. Mám skončenú OA ešte som na TPP nikdy nepracoval a teraz moja otázka, znie, že či môžem normálne nastúpiť do takéhoto pomeru ak nie som poberateľom žiadnej sociálnej dávky a ani inv. dôchodku ??? Ďakujem za odpoveď


Ešte ma napadlo. Niekde som čítal, že zamestnávateľ musí zabezpečiť chránené pracovisko...Musí to byť vždy, ak zamestnáva niekoho ZTP alebo len v prípade, že ten dotyčný poberá aj napr. invalidný dôchodok...???

Podľa tvojich doterajších príspevkov máš zrejme nejaký zdravotný problém. Skús ísť na úrad práce a tam sa popýtať, či sa pre teba nenájde nejaká vhodná práca.
drobeceva
03.03.11,16:58
To Ti verím, že sa necítiš byť v poriadku. Veď si mladý človek a bez práce. Viem, že robota sa ťažko zháňa, ale skús napr. nejakú brigádu. Keby si sa zamestnal, určite by si nemal času rozmýšľať nad kde-čím.
Čo si vlastne podnikol, aby si si niečo našiel? Skús reagovať na ponuky, navštíviť zamestnávateľov. Keď budeš len tak doma sedieť a lamentovať, svoj problém neporiešiš.
Držím palce;)
buchač
03.03.11,17:06
Ahojte. Rád by som sa opýtal na určitú vec a to takú, že mi začína šibať. Mám 23 rokov
Si ešte mladý...prejde to ....možno ...;)
a pracoval som 2 roky v jednej firme, ktorá sa neskôr zrušila.
20 rokov...a tu som ...
Pravda je, že to čo som mal našetrené a začal mi vyhovovať život taký volnejší.
Aj mne ...rok som na riti sedel ...potom ma to prestalo baviť ...
Proste celé dni som nerobil nič, prípadne len to čo ma bavilo a musím povedať, že som sa do toho zamiloval.
Do TOHO ???.......hm ...keby tak do niekoho , to by som ešte bral ...snaž sa viac ...
Ale súčasný problém je ten, že bankové konto je prázdne a nemôžem pokrývať moje doterajšie aktivity.
Aké aktivity , keď nič nerobíš ????
Už asi 3 mesiace mám taký zvláštny pocit, že to nie som ja, stále som unavený, spím aj 12 hodín denne,
A v noci ???.....to sú už iné aktivity , čo ...????....či ? :---
proste cítim sa neskutočne zvláštne plus tá unava. Nič sa mi nechce robiť, nad ničím sa mi nechce premýšlať, proste neviem si to vysvetliť. Ďalej som stále atakovaný s tým, že sa musím zamestnať ale neviem nájsť nič vhodné pre mňa a tak. A moje otázka znie môžu byť všetky tieto stavy spôsobené tým ničrobením alebo sa môže jednať aj o niečo iné ?? Prosím poraďte mi lebo mám pocit, že začínam byť šialený...

Ď

Šialený ....???

Neblbni...to je polovička Slovenska potom šialená ...:rolleyes::---

Tí , ktorí ale toto spôsobili , tak tí sú aj šialení šaleňaci ...
220870
03.03.11,17:25
Prestaň chlastať a zači niečo robiť.
JaDo
03.03.11,17:58
Čím dlhšie človek nepracuje, tým ťažšie sa zaradí do pracovného procesu. Stratí kontakt s realitou, v dôsledku toho i istotu a motiváciu.
Začni s akoukoľvek prácou, nebuď nespokojný s jej úrovňou, s platom, s prostredím, atď. Veď až nadobudneš istotu a opäť si privykneš na denný pracovný režim, môžeš si nájsť "lepšie" zamestnanie.

Držím palce.