masuku
04.03.11,09:14
Ahojte ,prosim o radu pri zapinani notebooku sa mi neukaze obrazovka ako plocha s ikonami ,ale je cela cierna ,takze sa nikam dalej nedostanem,problem sa neodstranil ani po opakovanom restarte.Dakujem za odpovede:)
Vlado40
04.03.11,08:21
Skús stlačiť CTRL+ALT+DEL ako bude reagovať.Možno ,že ani nenabehlo ešte prostredie windows.
masuku
04.03.11,08:25
to uz som skusala nikolkokrat ,vzdy sa dostanem len po tie moznosti ako zmena hesla ,pouzivatela a pod.,potom ked sa prihlasim je znovu to iste ...cierny obraz:(
masuku
04.03.11,08:27
teraz ,ked som na nete a zatvorim toto okno ,je cierna plocha ,nemam dolu ani listu ako ked chcem ulozit a ist na inu stranku
Vlado40
04.03.11,08:29
Tak cez F8 pri štarte treba vojsť do núdzoveho režimu či funguje aspoň tento režim,alebo do bodov obnovy windows.Čierna plocha alebo pozadie?Nevyskakuje aj hláška ,že windows nieje legálny ,iba tak na okraj.
masuku
04.03.11,08:31
..dakujem ,skusim
newmi
04.03.11,08:53
skus F8 a bod obnovy. Ak mas teda ovsem legalny windows :)
KoxXxo
04.03.11,09:55
Samo že má legálny, všetci tu majú iba legálny, aký iný by mal mať?
Juraj Tlach
05.03.11,20:12
Čo kliknutie pravým a dostať sa do nastavení? Inak by som skúsil do núdzového režimu a zakázal resp. odinštaloval by som grafický ovládač.Ako sa dostaneš na net?
Juraj Tlach
07.03.11,10:48
Ahojte ,prosim o radu pri zapinani notebooku sa mi neukaze obrazovka ako plocha s ikonami ,ale je cela cierna ,takze sa nikam dalej nedostanem,problem sa neodstranil ani po opakovanom restarte.Dakujem za odpovede:)
Pravdepodobnejší problém môže byť aj vo vire ....sprav rsit log v núdzovom režime a daj mi ho tu.potom uvidíme.
marecek123
07.03.11,11:02
To iste sa mi stalo nedavno,zaniesol som ho do opravy a tam mi povedali ze je zavireny.Mal som nejaky blby antivirak.Uz to ide tak ako ma
masuku
26.03.11,11:26
dakujem vsetkym za rady :),aj tak som to sama nezvladla a musel putovat notebook na preinstalaciu do ruk schopnejsich.... len na okraj-nevlastnim nic nelegalne (windovs aj nod 32 su original a poctivo zaplatene).. este raz vdaka
seat
26.03.11,17:40
raz ma znami zavolal k pocitacu z rovnakym problemom - hacik bol ze mal originál windows xp avsak neaktivoval ho do mesiaca tak sa mu spraval tak ako popisujes - ako dlho bezal tvoj pc kym sa ti to stalo? ak to nahodou bolo po priblizne mesiaci mohol byt problem v tom