borisalberty7299
04.03.11,20:04
Zdravim Vas poradnici som byvali fajciar uspesne abstinujem asi 2 roky a strasne mi to chyba, a chcel by som prilozitostne zacat fajcit cigari nie tie lacne co stoja 50 centov ale nejake kvalitnejsie kus za 10 euro samozrejme prilezitostne pri nejakych akciach a tak , teda moaj otazka znie navodi cigara taky isty pozitok ako ked fajcim cigaretu? Dakujem
pasuliatko
04.03.11,19:34
podľa mňa áno, otec fajčí cigarety ale hovorí,že cigary sú pôžitok...
Chobot
04.03.11,21:20
Zdravim Vas poradnici som byvali fajciar uspesne abstinujem asi 2 roky a strasne mi to chyba, a chcel by som prilozitostne zacat fajcit cigari nie tie lacne co stoja 50 centov ale nejake kvalitnejsie kus za 10 euro samozrejme prilezitostne pri nejakych akciach a tak , teda moaj otazka znie navodi cigara taky isty pozitok ako ked fajcim cigaretu? Dakujem

Však vyskúšaj, uvidíš.

Ja som si na dovolenkách zvykol zapáliť cigaru. No zakaždým, keď som jednu tak na balkóne pri káve vybafkal, mi bolo zle jak zbitému psovi. Tak som si začal na dovolenky nosiť višňové cigarilly. Cigarety síce nefajčím (netvrdím, že som ich nevyskúšal), ale cigara je niečo úplne iné, ako cigareta.
durisovad
04.03.11,21:40
Nas stary apa si po nedelnom obede zvykol zapalit cigaru. Bolo to asi pred 50-timi rokmi, znacku ani cenu neviem, ale doteraz si pamatam tu prijemnu aromu, ktora bola po celom dome. Ani stara mama nehundrala, aj ked fajcenie cigariet jej vadilo a tie musel stary apa fajcit na dvore.
buchač
05.03.11,17:50
Zdravim Vas poradnici som byvali fajciar uspesne abstinujem asi 2 roky a strasne mi to chyba, a chcel by som prilozitostne zacat fajcit cigari nie tie lacne co stoja 50 centov ale nejake kvalitnejsie kus za 10 euro samozrejme prilezitostne pri nejakych akciach a tak , teda moaj otazka znie navodi cigara taky isty pozitok ako ked fajcim cigaretu? Dakujem
...na zvýraznené sa zameriam ...

Keď je to tak ...hm , asi nie je veľmi dobré znova začínať ...

Príležitostný fajčiar je niečo iné , ako bývalý fajčiar ...na kvalite nezáleží ...či 50 centov ale 10 - 30 evri ...vsio rovno ...;)