sthruska
05.03.11,09:14
Nechce mi odoslať poštu z post.sk. Hlási

Správa nemohla byť odoslaná, pretože pripojenie k serveru SMTP smtp.post.sk zlyhalo. Server môže byť nedostupný alebo odmieta pripojenia typu SMTP. Overte správnosť nastavení servera SMTP a skúste to znova, alebo kontaktujte správcu servera.

Som v tom laik. Čo mám kde nastaviť? Prijatie pošty funguje. inmail.sk funguje bez problémov.
Arnold123
05.03.11,08:44
Podľa tohto http://goo.gl/R0faJ je služba nedostupná.
sthruska
05.03.11,09:12
Ďakujem. Nesklamal ako najhorší server.
misoft
05.03.11,12:48
A ešte k tomu bez zabezpečenia.
Juraj Tlach
05.03.11,19:32
Všetko je to o nastavení servera SMTP. Stačí, že si registrovaný, čo znamená, že máš vytvorenú mail adresu. No ak si to nevieš alebo máš problémy s nastavovaním, napr. z gmailu si klienti nastavenia ťahajú sami.
sthruska
07.03.11,06:29
Vyzerá to tak, že Arnold123 má pravdu. Mám tri poštové schránky. Dve idú. Podľa nich som skontroloval post.sk. A nič.
Mne osobne vadí, ak niečo nefunguje ako má ;)
Juraj Tlach
07.03.11,09:44
Vyzerá to tak, že Arnold123 má pravdu. Mám tri poštové schránky. Dve idú. Podľa nich som skontroloval post.sk. A nič.
Mne osobne vadí, ak niečo nefunguje ako má ;)
Tak-či tak máš jeden predvolený že? Tak to potom nehrá rolu nie? :)
sthruska
07.03.11,09:57
Či mám predvolený neviem. Úlohu to hrá vtedy, ak chcem odpovedať. Musím to robiť z iného účtu a kopírovať adresu apod.
Juraj Tlach
07.03.11,11:41
Či mám predvolený neviem. Úlohu to hrá vtedy, ak chcem odpovedať. Musím to robiť z iného účtu a kopírovať adresu apod.
8no iba pi odpovedaní.Aby si to mal jednoduchšie, iď do nastavení účtov a tam si predvoľ jeden funkčný, keďže tento "post" im nefunguje.Potom pri odpovediach sa automaticky zvolí ten, ktorý si predvolil a ktorý samozrejme aj funguje.