maminulka
05.03.11,12:00
Dobry den.
Prosim o radu. Naposledy sa 18.2.2011 sama obnovila verzia eset smart security na 5887. Odvtedy mi to hlasi chybu nespravne heslo, pritom som ja nic nemenila.

Neviem povedat na ako dlho a ako som k tomuto antiviraku prisla :-),

Dakujem za kazdu radu, ktora by mi pohla k tomu, aby zasa plne spominany antivirak fungoval...:-)
Braňo
05.03.11,11:02
Máš update na rok? zrejme Ti skončila licencia.
viktorviktor
05.03.11,11:47
kúp novú licenciu, alebo odinštalovať a naištalovať
Zoltan Miklos
05.03.11,12:12
ak potrebujes mat antivirak na sukromne ucely, tak si odinstaluj eset a daj si tam antiviraky zadarmo, ako su AVG, alebo AVAST (sorry Eset, ale setrime, kde sa da). A takisto odporucam nainstalovat SpyBot - ten je v sucasnosti hadam este dolezitejsi nez antiviraky, lebo vychytava spyware, malware a ine ..ware, ktore bezne antiviraky nerozoznavaju.
salvosko
06.03.11,15:50
ak potrebujes mat antivirak na sukromne ucely, tak si odinstaluj eset a daj si tam antiviraky zadarmo, ako su AVG, alebo AVAST (sorry Eset, ale setrime, kde sa da). A takisto odporucam nainstalovat SpyBot - ten je v sucasnosti hadam este dolezitejsi nez antiviraky, lebo vychytava spyware, malware a ine ..ware, ktore bezne antiviraky nerozoznavaju.
Malware nie je specialny pripad skodliveho kodu, VSETKY spolu sa volaju malware. Len aby bolo jasne.
ESET uz zdaleka nie je co byval a tie free, pridam este Avira, su lepsie ako ESET NOD 32.