Ivana Galambošová
05.03.11,12:50
Dobrý deň, kúpil som si dvbt tuner do usb no na tu malú antenu nechytim u nás nič tak by som sa chcel opýtať akú vonkajšiu anténu treba kúpiť. Bývam na rodinnom dome v Leopoldove. ďakujem
Fero11
05.03.11,12:48
Dobrý deň, kúpil som si dvbt tuner do usb no na tu malú antenu nechytim u nás nič tak by som sa chcel opýtať akú vonkajšiu anténu treba kúpiť. Bývam na rodinnom dome v Leopoldove. ďakujem
Na dome ?? Tak to tam bude signal super :) ale nie teraz vazne
Navstiv stranku http://www.dvbt.towercom.sk/mapy-pokrytia.php a trocha si ju poprehliadaj ja som ti link nasmeroval na mapy pokrytia, signal je uz takmer v kazdom zapadakove celkom slusny, takze by nemal byt ziadny problem. Antenu by som ti odporucal vybrat nejaku izbovu, kedze to mas na PC, resp na NB (len nebud prekvapeny, ked tvoja antena bude drahsia ako tv tuner) alebo umiestnit tu antenku co bola k tuneru (cize aj cely PC) na take miesto v byte aby bol priami vyhlad na vysielac (prevadzac/vykrivac). Vysiela sa na horizontalnej polarizacii, ak by si pouzil to stare sirokopasmove sito, tak ho musis o 90° otocit do horizontalnej polohy.
Ivana Galambošová
05.03.11,13:50
dik za odpoveď. Na tú malú antenku som nič nechytil ani na streche garáže staré antény už nemám a tu nikdy nebol bohvie aký signál ani analógový tak neviem či by som na tu izbovú volačo chytil. Pozeral som túto vonkajšiu "DVB-T vonkajšia anténa DTVO-6" a túto izbovú "Digitálna terestriálna anténa EYE - 28 dB". Na tej mape pokrytia by som mal byť pri tej druhej možnosti tá bledomodrá farba
Fero11
05.03.11,15:00
Tazko je radit ..... musis skusat, alebo sa povypytuj naokolo ake anteny pouzivaju, funguje to aj s klasickym sirokopasmovym sitom
robovi
05.03.11,15:22
Funguje akakolvek doteraz pouzivana antena, len ju treba otocit o 90°. To je cely kumst.