kofolak
05.03.11,17:51
zdravím.
včera som sa rozhodol si nainštalovať do notebooku program "nokia pc suite" pre moju nokiu e51. lenže sa vyskytla malá chybička. pri inštalácii mi napísalo niečo v zmysle, že nie je možné nainštalovať do daného priečinku, pretože nemáte k nemu prístup alebo niečo podobné.
zrušil som teda inštaláciu a skúsil som to dať na disk D. v poriadku mi to nainštalovalo, lenže po inštalácii mi nešlo program spustiť. tak som to skúsil dať opraviť, no bez zmien. odinštaloval som to z Dčka.
potom som to skúšal naspať dať na C, tentoraz to nainštalovalo (mimochodom presne tam, kde to nechcelo nainštalovať 1x), ale po inštalácii mi znova nechcelo program spustiť. skúšal som aj reštartovať notebook, no nič sa nestalo.
prešiel som do odinštalácie programov, že to dám celkovo preč a nebudem sa s tým handrkovať, lenže som to v zozname nenašiel.
prešiel som do program files, našiel som tam priečinok Nokia, lenže do neho ma nechcelo pustiť, aj keď som prihlásený ako správca.
skúšal som to dať preč aj cez CCleaner a aj cez Malwarebytes Anti-Malwarev cez "file assassin" no vždy mi vypisuje, že nemám povolenie sa tam dostať, aj keď som správca... takže mi úplne došli nápady a neviem čo ďalej a nechcem to proste v notebooku mať, vadí mi to tam..
nejaké nápady?
hocijakú radu ocením :)
buchač
05.03.11,17:23
zdravím.
včera som sa rozhodol si nainštalovať do notebooku program "nokia pc suite" pre moju nokiu e51. lenže sa vyskytla malá chybička. pri inštalácii mi napísalo niečo v zmysle, že nie je možné nainštalovať do daného priečinku, pretože nemáte k nemu prístup alebo niečo podobné.
zrušil som teda inštaláciu a skúsil som to dať na disk D. v poriadku mi to nainštalovalo, lenže po inštalácii mi nešlo program spustiť. tak som to skúsil dať opraviť, no bez zmien. odinštaloval som to z Dčka.
potom som to skúšal naspať dať na C, tentoraz to nainštalovalo (mimochodom presne tam, kde to nechcelo nainštalovať 1x), ale po inštalácii mi znova nechcelo program spustiť. skúšal som aj reštartovať notebook, no nič sa nestalo.
prešiel som do odinštalácie programov, že to dám celkovo preč a nebudem sa s tým handrkovať, lenže som to v zozname nenašiel.
prešiel som do program files, našiel som tam priečinok Nokia, lenže do neho ma nechcelo pustiť, aj keď som prihlásený ako správca.
skúšal som to dať preč aj cez CCleaner a aj cez Malwarebytes Anti-Malwarev cez "file assassin" no vždy mi vypisuje, že nemám povolenie sa tam dostať, aj keď som správca... takže mi úplne došli nápady a neviem čo ďalej a nechcem to proste v notebooku mať, vadí mi to tam..
nejaké nápady?
hocijakú radu ocením :)

...aj mne to robilo problém ..
Ak sa dobre pamätám , je tam viac súvisiacich súborov , tie na seba naväzujú ...je potrebné po jednom cez odinštaláciu programov ako si už bol spomenul ...
Skús nie ako správca , ale ako administrátor ...
kofolak
05.03.11,17:32
hm, to bude teda dosť ťažké pre takého laika ako som ja, už vidím, že to neurobím, takže.. a neviem aké iné problémy by s tým mohli súvisieť...
a konto už mám ako administrátor... veď nie je správca administrátor?
buchač
05.03.11,17:42
hm, to bude teda dosť ťažké pre takého laika ako som ja, už vidím, že to neurobím, takže.. a neviem aké iné problémy by s tým mohli súvisieť...
a konto už mám ako administrátor... veď nie je správca administrátor?

...he...urobíš....;)

Ovládacie panely ...Programy...Odinštalovať program ...

Označíš po jednom všetky súvisiace s týmto ...."nokia pc suite" ...klikneš na "odinštalovať" ...
Malo by sa podariť ...skús ...:rolleyes:
kofolak
05.03.11,17:48
no... to je to, že presne hento som už robil.. a nenašiel som iné programy, čo by s nokia pc suite súviseli... je tam len nokia pc suite, na to kliknem, vyhodí mi "opraviť alebo odinštalovať?", a to je jedno na čo kliknem, lebo vždy mi to pri 4 alebo 5% napíše, že nemá prístup k takému a takému priečinku, kontaktujte správcu počítača a iné blbosti. už neviem čo s tým
misoft
05.03.11,18:58
Skúsiť toto, čo radil buchač, urobiť v núdzovom režime. Malo by to ísť. (Tam si ako administrátor)
Juraj Tlach
05.03.11,18:59
no... to je to, že presne hento som už robil.. a nenašiel som iné programy, čo by s nokia pc suite súviseli... je tam len nokia pc suite, na to kliknem, vyhodí mi "opraviť alebo odinštalovať?", a to je jedno na čo kliknem, lebo vždy mi to pri 4 alebo 5% napíše, že nemá prístup k takému a takému priečinku, kontaktujte správcu počítača a iné blbosti. už neviem čo s tým
Máš inštalačný program? Tým to odinštaluj. Dá sa to ešte odobrať na silu, ale to je na dlhšie. Ak by si si nevedel poradiť, v profile mám nejaké údaje, napíš.
kofolak
05.03.11,19:17
inštalačným som skúšal ako prvým a písalo mi chybu, že nemá prístup... a v núdzovom mi to ani nenašlo
viktorviktor
05.03.11,20:57
choď do registrov, daj vyhľadať pc suite alebo len suite a všetko vymaž, potom by to malo ísť, alebo to daj urobiť kto to vie zrobiť
Braňo
05.03.11,21:02
Vyskúšaj program Perfect Uninstaller.
Juraj Tlach
05.03.11,21:42
Alebo Uninstaltool...programov je veľa..
kamowski
31.03.11,18:38
skús spustiť ešte raz inštaláciu. Niektoré programy ponúkajú pri opätovnom spustení inštalátora možnosť inštalovať-preinštalovať-odinštalovať.
Milan Slovinský
02.04.11,10:55
skus to cez program "smaz co chces" na serveri stahuj cz.
viktorviktor
02.04.11,14:34
použi - East-Tec Eraster 2010 ( licenciu získaš po registrácii na pol roka), stiahni na slnečnica cz, verzia 2011 je tiež trial ale len 15 dní,
malá recenzia bola v PC revue 2/2011
MilanH
03.04.11,11:29
Skus Iobit Uninstaller 2 a forced uninstal. Najdes spustaci subor toho programu a das uninstall. Nemas nahodou Windows 7? Skus dat povolit danemu programu co mas na odinstalovanie uplny pristup. Nie len citanie a zapis ale uplny. Myslim, ze kliknes pravym tlacitkom na ten pragram, vlastnosti a dakde to tam najdes. Alebo drastickym sposobom ho proste vymazes odvsadial kde sa dostal a pak urobis hlbokovy scan Iobit AdvanceSystem Care 4b2