13kacena6
05.03.11,19:19
Dobry vecer, na vianoce som kupila dcere mobil no po piatich dnoch zacal chrapcat reproduktor tak som ho isla hned reklamovat povedali mi ze mam cakat mesiac,no po mesiaci som zobrala mobil s tym ze je opraveny no bol este horsi ako predtym nefungoval ani displej a nedalo sa nabijat,pretoze bol pokazeny konektor na nebijanie,takze som ani nezistila ci bola aj prva vada opravena,znova som ho reklamovala a teraz po mesiaci som ho isla prevziat no opat nenabijal tak som vybavila tretiu reklamaciu chcem sa spytat ci,ked mi pride rozhodnutie o reklamacii formou oprava mam pravo odstupit od zmluvy a pozadovat vratenie penazi alebo sa da odstupit az na stvrtu reklamaciu? prosim o cim skorsiu vadu Dakujem :(
13kacena6
05.03.11,18:26
prosim poradte mi niekto ja uz neviem ako mam postupovat
medvedik21
05.03.11,18:41
Ja len nerozumiem, preco ste mobil neodskusali pri preberani? Ak sa mobil vratil zo servisu a je vadny, nemali ste ho ani prevziat a mal ist spat do servisu v ramci prvej 30dnovej reklamacie. Ak by to nestihli v servise opravit do 30 dni, tak automaticky vznika narok na vymenu alebo vratenie penazi. Ak ste ho prevzali a opat reklamovali plati nesledovne že ak sa prejavi ta ista zavada treti krat tak ide mobil na diagnostiku a ked servis danu zavadu naozaj najde, tak sa vymiena mobil alebo vracaju peniaze. To iste plati aj ak sa na mobile prejavia 3 rozne zavady naraz.
13kacena6
05.03.11,18:46
ja som ho v ten isty den vratila aj spat to bola druha reklamacia a teraz sa treti krat reklamuje ostatni mi vravia ze nemusim ho prevziat a mam si vypytat peniaze..a co ak sa prvy krat objavil reproduktor pokazeny druhy krat displej a nabijanie a treti krat opat nabijanie v takom pripade mam ako postupovat?
medvedik21
05.03.11,18:54
ja som ho v ten isty den vratila aj spat to bola druha reklamacia a teraz sa treti krat reklamuje ostatni mi vravia ze nemusim ho prevziat a mam si vypytat peniaze..a co ak sa prvy krat objavil reproduktor pokazeny druhy krat displej a nabijanie a treti krat opat nabijanie v takom pripade mam ako postupovat?

To je to ze treba mobil odskusat este na predajni pred podpisom prevzatia zo servisu a mohlo to byt vybavene, lebo ak sa nedodrzi 30 dnova lehota, reklamacia je automaticky uznana. S tymi zavadami - niesu to tie iste zavady, takze moze to ist opat iba na opravu, cize plati ze musi sa prejavit 3x TA ISTA ZAVADA. V tomto pripade by to mohlo byt nabijanie ak sa po najblizsej oprave zase prejavi.
13kacena6
05.03.11,19:04
a v pripade ze sa opat po urcitom case objavi ina zavada a neskor nastanu opat problemy s nabijanim? mozem postupovat rovnako?a ziadat peniaze?
medvedik21
05.03.11,20:37
a v pripade ze sa opat po urcitom case objavi ina zavada a neskor nastanu opat problemy s nabijanim? mozem postupovat rovnako?a ziadat peniaze?

Zalezi od toho co reklamujete a co sa uvedie v protokoloch a v neposlednom rade aj posudenie servisu, ktory musi tu zavadu aj najst.