Šakalík
06.03.11,11:06
ahoj,te banka odomna ziada výpis z obchodného registra kvoli akceptacii platobnych kariet....kde takyto vypis zozeniem? staci ked odtialto zrsr.sk/zr_ico.aspx vytlacim obsah o mne alebo treba si niekde zajst? dakujem za odpoved.
KEJKA
06.03.11,10:58
zisti si podmienky.
Si vôbec zapísaný v OR?
Nie náhodou v ŽR?
Potrebuješ tiež vedieť, či banke stačí kopia, alebo nový max.3 mesiace starý výpis pre právne účely - to je najpravdepodobnejšie. Potom musíš zájsť na príslušný register a vyžiadať si výpis.
Šakalík
06.03.11,11:30
diky...no v or sr som zapisany este neni, co sa tyka vypisu ....kedze zivnost mam menej ako 2 mesiace a pozaduju doklad max. 3 mes. stary...staci im ako vypis poslat kopiu listu o zivnostenskom opravneni????
pavol54
06.03.11,13:06
diky...no v or sr som zapisany este neni, co sa tyka vypisu ....kedze zivnost mam menej ako 2 mesiace a pozaduju doklad max. 3 mes. stary...staci im ako vypis poslat kopiu listu o zivnostenskom opravneni????
Bankári by mali vedieť že obchodný register sa týka právnických osôb a nie szčo. Mal by im stačiť živnostenský list.
KEJKA
06.03.11,14:04
urob si kópiu a zanes im spolu s originálom - oni si to overia a originál vrátia.
ak to máš od ruky, radšej investuj do overenia a pošli im overený opis-kopiu.
Šakalík
06.03.11,14:11
mam to poslat postou spolu aj so zmluvou a prefotenim dokladom o identifikacii - obcianskym preukazom...tak pockam co mi este odpise ta z banky....dakujem Vam :-)