emily
20.12.05,10:38
Prosím súrne potrebujem vzor Zmluvy o dielo a ten čo som našla na porade mi nejde otvoriť.
emily
20.12.05,10:10
nikto? :eek:
Zuzka
20.12.05,10:22
emily
20.12.05,10:45
Zuzi dík, ale ja som chcela niečo všeobecnejšie, takú účtovnícku mám. Ide mi o zlegálnenie vyrobenia stola občanom pre s.r.o.
janaGT
20.12.05,11:36
my používame takúto - ide o montované domy
Simonab
20.12.05,11:38
Neviem či ti to pomôže ale skúsim to prilepiť. Sú to také jednoduchšie zmluvy, ale v podstate obsahujú potrebné náležitosti. Teda aspoň dúfam.
Mala som ešte aj iné ale nemôžem nájsť. Keby bolo treba pohľadám.



ZMLUVA O DIELO č. 2




uzatvorená v zmysle § 536 a nasl. Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov medzi


Objednávateľ:

Zhotoviteľ:

I. Predmet zmluvy

Demontáž starej krytiny, latovania a plechovania na akcii „XY, s.r.o. adresa, rekonštrukcia strechy - zošlachťovňa a tkáčovňa“.



II. Termíny


Termín zahájenia: 07. 10. 1998
Termín ukončenia: 31. 12. 1998



III. Cena diela


Cena diela je stanovená dohodou v zmysle Zákona o cenách v celkovej sume 6 000,- Sk (slovom šesťtisíc slovenských korún) a bude vyplatená zhotoviteľovi najneskôr do 31. 12. 1998.



IV. Odovzdanie diela


Zástupca objednávateľa prevezme ukončené dielo osobne
od zhotoviteľa po prehliadnutí diela.



V. Záverečné ustanovenia


Pri riešení ďalších otázok, neupravených touto zmluvou, sa zmluvné strany budú riadiť ustanoveniami Obchodného zákonníka.
Všetky zmeny a doplnky k tejto zmluve musia mať písomnú formu a ich platnosť je podmienená súhlasom obidvoch strán.
Zmluva je vyhotovená v dvoch exemplároch, z ktorých každá
zo zmluvných strán obdrží po jednom exemplári.

V 07. 10. 1998


__________________ __________________
zhotoviteľ objednávateľ


Zmluva o dielo



uzatvorená v zmysle ustanovenia § 631 Občianskeho zákonníka



Objednávateľ:

Zhotoviteľ:


I.

Predmet zmluvy
Zhotoviteľ sa zaväzuje pre objednávateľa vykonať pomocné práce pri oprave čalúnenia nábytku pre firmu Promo-LK, s.r.o. (demontáž starého čalúnenia, príprava materiálu).



II.



Podmienky zmluvy

Objednávateľ sa zaväzuje dodať zhotoviteľovi potrebné náradie na vykonanie dojednaného diela.



III.



Termíny

Zhotoviteľ sa zaväzuje vykonať dielo do 15. 12. 2002.



IV.



Cena

Objednávateľ sa zaväzuje poskytnúť zhotoviteľovi odmenu za vykonanie diela vo výške 5000,- Sk. Odmena bude zhotoviteľovi vyplatená po dokončení a odovzdaní diela.


V , 7. 12. 2002

................................ ..............................
objednávateľ zhotoviteľ