firefox4free
07.03.11,07:34
Dobrý deň poraďáci, mám na Vás skúsenejších otázočku. DP si vyplním v el. formulári a vytlačím. Lenže budem tlačit na A4ky (jednostranne). Otázka znie, môžem na DÚ doniesť 10 strán formátu A4 len tak? Treba to nejako "zopnúť dohromady"? Ako to odovzdávate Vy, ak si formulár sami vytlačíte? Ako to vyžadujú pracovníčky na DÚ. Srdečná vďaka :)
Maruška54
07.03.11,06:46
ano môže sa to tak odovzdať, u nás na daňovom vyžadujú len zopnúť klasickou spinkou nie zošívačkou
veronikasad
07.03.11,06:53
Dobrý deň poraďáci, mám na Vás skúsenejších otázočku. DP si vyplním v el. formulári a vytlačím. Lenže budem tlačit na A4ky (jednostranne). Otázka znie, môžem na DÚ doniesť 10 strán formátu A4 len tak? Treba to nejako "zopnúť dohromady"? Ako to odovzdávate Vy, ak si formulár sami vytlačíte? Ako to vyžadujú pracovníčky na DÚ. Srdečná vďaka :)
skús vytlačiť obojstranne - vkladaním papiera do tlačiarne po listoch (ak sa ti nedá nastaviť obojstranná tlač)
firefox4free
07.03.11,07:38
Vďaka za tip Maruška, odovzdám im to tak aj ja.


skús vytlačiť obojstranne - vkladaním papiera do tlačiarne po listoch (ak sa ti nedá nastaviť obojstranná tlač)
Nemám problém tlačiť obojstranne, akurát dosiahnem tým len polovičný počet listov :) Išlo mi o to, či z nejakého dôvodu nevyžadujú plachty (A3 napolovicu), ako sú originál tlačivá.

Pekný deň.
truch
07.03.11,07:43
tiež tlačím obojstranne a zopnem spinkou
veronikasad
07.03.11,07:43
Vďaka za tip Maruška, odovzdám im to tak aj ja.


Nemám problém tlačiť obojstranne, akurát dosiahnem tým len polovičný počet listov :) Išlo mi o to, či z nejakého dôvodu nevyžadujú plachty (A3 napolovicu), ako sú originál tlačivá.

Pekný deň.
nie, beru A4-ky, plachty by si musela strihať (u nás na podatelni frflu ak originál tlačivo prinesiem nepotrhané, lebo listy skenujú).
Väčšinu DP odovzdávať zo SW Kros, nemám žiadne problémy ...
Maruška54
07.03.11,07:43
nie to nemusíš mať obavu