kajdzes
07.03.11,07:37
do obchodneho vestnika? Nasla som tam nasu firmu aj s vysledkami - ale v casti OR - Zbierka listin. Je potrebne aj tak este zvlast oznamit vysledky na obch.vestnik? Dakujem
Tweety
07.03.11,06:43
do obchodneho vestnika? Nasla som tam nasu firmu aj s vysledkami - ale v casti OR - Zbierka listin. Je potrebne aj tak este zvlast oznamit vysledky na obch.vestnik? Dakujem
Kuk Zákon o účtovníctve
§21 Zverejňovanie údajov

(2) Účtovná jednotka, na ktorú sa vzťahuje povinnosť overovania podľa § 19 ods. 1 písm. a), b) a d), zverejňuje v obchodnom vestníku súvahu a výkaz ziskov a strát z riadnej individuálnej účtovnej závierky a mimoriadnej individuálnej účtovnej závierky do 30 dní po schválení účtovnej závierky. Účtovná jednotka súčasne uvedie, že zverejňuje neúplnú účtovnú závierku. V obchodnom vestníku sa nesmie zverejniť názor audítora, zverejňuje sa len informácia, aký názor správa audítora obsahuje.28b) Ak správa audítora obsahuje skutočnosti, ktoré nemali vplyv na vyjadrenie názoru audítora uvedeného v správe, ale ktoré chcel audítor zdôrazniť, musí byť táto informácia zverejnená.
kajdzes
07.03.11,11:10
dakujem za info, mna by vsak zaujimalo prakticke riesenie - ci je na to konkretny formular a kde by som ho nasla? dakujem