berry
07.03.11,08:50
Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať všetkých žilinčaniek aké majú skúsenosti s detskými lekármi. Ktorého by odporučili a ktorého nie.
Pretože k tomu ku ktorému má patriť moja (ešte nenarodená )dcérka sa mi nepáči. Som aj ja k nej chodila ako dieťa a nič moc. Ani od ostatných mamičiek nemám dobré odporúčania.
Tak kým sa mi to narodí , tak si to vybavujem v predstihu :)
Ďakujem
-b-
motylik7
08.03.11,15:20
Podľa toho, čo od detského (obvodného) lekára očakávaš. Pokiaľ tam budeš s dieťaťom chodiť len na očkovania a prehliadky, tak ti stačí aj Dr. Zuzik. Nemá veľa pacientov, zato dobrý prístup k deťom, nie je dôležitý a prehnane starostlivý, že by vnucoval za každú cenu lieky a tak.
Je to salámista, mne presne vyhovuje, ale možno to bude len tým, že ho vidíme ozaj len pri preventívnych prehliadkach (moje dcéry som si vyliečila sama z alergií aj všetkých neduhov, čo kedysi mali, takže nemusíme chodiť po lekároch).

Prajem veľa šťastia a zdravé babenko :)
berry
09.03.11,05:59
Ďakujem za odpoveď :)
No skúsim mu zavolať , či by nebol ochotný ma (nás) zobrať. No ešte neviem aké budem mať dieťa. Ale ja aj s manželom sme není chorľavý. Ja viem že ako dieťa som chodila iba na povinné prehliadky a očkovania (až neskôr v puberte sa mi zdravie zhoršilo)
Takže ak bude po nás , tak nám úplne vyhovuje:-)
insidex
28.10.11,06:53
Aj ja by som rád našiel dobrého detského lekára v Ziline.

Nechcem cakat v cakarni ked mi dieta vracia, ma vysoke horucky, ledva sa udrzi na stolicke. A sestricka mi sucho odpovie - dnes tu grcaju vsetci ...
A preco by som sa s nim mal vlastne niekam trepat? Chcel by som si v tychto pripadoch zavolat lekara domov, nech pride dieta po ambulantnych hodinach vysetrit. Bolo by to menej stresujuce pre mna, rovnako pre moje dieta. A je mi uplne jedno co by si lekar za taketo vysetrenie zapytal. Ide predsa o deti.

Viete mi niekto poradit? Existuje vobec takyto spickovy lekar v Ziline?

Dakujem
Jozef