126mimo
07.03.11,10:09
Zdravým chcel by som si zriadiť živnosť a zobrať si na to dotáciu... niekde som počul že absolventi nemusia byť evidovaný na úrade práce tie tri mesiace ale že hneď môžu požiadať o dotáciu, je to pravda vie o tom niekto niečo? Ale aj ak by sa ma to asi netýkalo lebo študujem vš externe a nás sa nikdy žiadne výhody netýkajú :)
a ešte netuší niekto aké sú príspevky pre Lučenec?
a len tak pre info bolo by to stolárstvo
Ďakujem za odpovede
Xanti
07.03.11,09:24
Zdravým chcel by som si zriadiť živnosť a zobrať si na to dotáciu... niekde som počul že absolventi nemusia byť evidovaný na úrade práce tie tri mesiace ale že hneď môžu požiadať o dotáciu, je to pravda vie o tom niekto niečo? No nie je to pravda. Ale aj ak by sa ma to asi netýkalo lebo študujem vš externe To nie si evidovaný na UP? Ked študuješ externe? a nás sa nikdy žiadne výhody netýkajú :)
a ešte netuší niekto aké sú príspevky pre Lučenec? No tam je vysoká nezamestnanosť mohlo by to byť vo výške 4023,52 €
a len tak pre info bolo by to stolárstvo
Ďakujem za odpovede
v texte sú odpovede.
126mimo
07.03.11,09:45
nie niesom na úp preto vyzvedám... nemám ich rád na úp lebo keď som tam bol evidovaný a mal som vyplnené nejaké požiadavky v tom ich formulári tak ma aj tak volali hlava nehlava na všetko čo sa im zapáčilo bez ohľadu na moje požiadavky
a ďakujem za odpoveď
Xanti
07.03.11,10:12
Nemáš začo,
ak chceš dotáciu tak trošku buzerácie z UP vydržať musíš, ako mnoho ľudí pred tebou.