Tifani
07.03.11,10:21
Dobrý deň želám,
o rok končím vysokú školu a chcem si podať žiadosť o prijatie do PZ. Viem, že sa tu o tom už mnoho popísalo, ale mňa by konkrétne zaujímalo, či je výška obmedzením pre prijatie. Niekde som čítala, že policajt by mal mať viac ako 165 cm, ale veľmi sa mi to nezdá, nakoľko som sa o tom nikde na stránkach Ministerstva vnútra nedočítala. Ja mám 162 cm, a ak je to tak, nechcem zbytočne stráviť čas podávaním žiadosti a zlepšovaním kondičky. Viem, že ženy veľmi nechcú, a pravdupovediac po prečítaní všetkých tých príspevkov o známostiach, neviem, či má vôbec zmysel si prihlášku podávať. Policajtkou som chcela byť už od detstva. Paradoxne som sa vybrala úplne iným smerom, aby som sa uistila v tom, čo chcem v budúcnosti robiť. Teraz mám 23 rokov a ešte ma to neprešlo :) Nebude to ľahké, ale keď neskúsim, nebudem vedieť....Preto by som sa Vás chcela opýtať, či viete niečo o výške ako obmedzení, a tiež, aký je Váš názor na ženy - policajtky, poprípade rady a postrehy policajtiek.
Vopred všetkým ďakujem za názor.
arizona
07.03.11,10:46
Flinstone
07.03.11,11:16
ak ťa to baví, vyskúšaj... podaním žiadosti môžeš len získať... Ak ti ju zamietnu, si tam, kde aj teraz. Hor sa do toho!
Tifani
07.03.11,18:30
Ďakujem krásne za odpovede a povzbudenie:-)
misoft
07.03.11,20:02
A pokiaľ si "k svetu" - tak na pozíciu hovorcu (niektoré tzv. hovorkyne, čo sa objavia v telke, sú fakt otrasné :()
pavol54
07.03.11,20:32
Pred chvíľou som pozeral na Markíze rýchlu rotu, tiež chceli celý život spievať, len komisia bola neuznalá. Tá vysoká škola ktorú teraz absolvuješ koreluje s tvojím snom od detstva? Napr. sudkyňa zo súdnej siene aby sa starala vo väznici o četrove kvietky skončila vysokú záhradnícku v Brne