kaja296
07.03.11,12:47
Zdravím všetkých poraďákov:)
Kamoške prišla zo SP pokuta (ale ja mysím,že to je nedoplatok za dané mesiace) z dôvodu neodhlásenia sa z poistného,ktoré si dobrovoľne platila.Po nastúpení do zamestania ju nenapadlo,že ako sa prihlásila,musí sa aj odhlásiť.Tak jej prišlo k zaplateniu 120 EUR.Chcela by som poradiť,či sa dá niečo v tejto veci podniknúť,aby danú sumu nemusela platiť.Vďaka:)
rodina1
07.03.11,11:51
Zdravím všetkých poraďákov:)
Kamoške prišla zo SP pokuta (ale ja mysím,že to je nedoplatok za dané mesiace) z dôvodu neodhlásenia sa z poistného,ktoré si dobrovoľne platila.Po nastúpení do zamestania ju nenapadlo,že ako sa prihlásila,musí sa aj odhlásiť.Tak jej prišlo k zaplateniu 120 EUR.Chcela by som poradiť,či sa dá niečo v tejto veci podniknúť,aby danú sumu nemusela platiť.Vďaka:)
Ak má nedoplatok na poistnom, nič iné nezostáva, len zaplatiť. A treba sa urýchlene z uvedeného poistenia odhlásiť.
kaja296
08.03.11,15:00
dík...a dalo by sa to nejak poriešiť formou splátkového kalendára? Na žiadosť poistenej FO.Síce na SP sa vyjadrila pani,že nedá a nedá....ale predsa,možno niekto,kto sa vyzná, poradí:)