Muška
20.12.05,13:30
Všetkým vystresovaným ženám! :)

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma :D
KON-EKON
20.12.05,12:38
Hneď mám lepšiu náladu. Ďakujem zlatá Muška.
Tweety
20.12.05,12:47
Všetkým vystresovaným ženám! :)

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma :D
On sa možno bude cítiť ako doma, ale ja by som sa necítila dobre, tak mi nezostáva nič iné, len sa dať do upratovania.:o
Zita5
20.12.05,12:49
Aj ja idem upratovať , aby sa cítil lepšie , ale čo je horšie , ešte nemám vôbec nič upečené .:D :D ;)
Tweety
20.12.05,12:52
Aj ja idem upratovať , aby sa cítil lepšie , ale čo je horšie , ešte nemám vôbec nič upečené .:D :D ;)
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.:o ;)
Zita5
20.12.05,12:56
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.:o ;)

Určite budú dobré , musíš sa snažiť . :cool: Ja niekedy keď sa najviac snažím a stresujem , tak sa nedarí . Musím sa toho strániť .:rolleyes:
Tweety
20.12.05,12:58
Určite budú dobré , musíš sa snažiť . :cool: Ja niekedy keď sa najviac snažím a stresujem , tak sa nedarí . Musím sa toho strániť .:rolleyes:
Mám takú skúsenosť, keď niečo skúšam prvykrát, podarí sa mi to nad očakávanie, aj teraz je to podľa toho receptu napoprvé, takže pevne verím v úspech. :o
Muška
20.12.05,13:50
Baby,
neberte to tak vážne :D
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať :D:D:D
ik-a
20.12.05,13:57
Baby,
neberte to tak vážne :D
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať :D:D:D
Muska, tebe sa to lahko hovori, ked mas na to babusku.;) No a my ostatne zienky sa musime realizovat same.
Muška
20.12.05,14:14
Ikuška,
:eek: počkaj zajtra Ti to vytmavím :D
Tweety
20.12.05,14:34
Baby,
neberte to tak vážne :D
Poriadok nie je treba robiť.....poriadok je treba udržiavať :D:D:D
Stále pred upratovaním si spomeniem na jedného môjho bývalého kolegu, ktorý povedal, že jemu je fajn on nemusí upratovať, pretože má stále poriadok, že či my baby nemáme stále poriadok? Podľa toho sa držím a s upratovaním to nepreháňam.;) :o
brm
20.12.05,15:13
Ja som si včera urobila cestíčko na medovníčky a dnes idem s nimi šups do rúry. Verím, že sa podaria, recept mám od Matafe a ona ich chválila, takže ak budú zlé, bude bitka.:o ;)
aj ja mám dobré cesto...dobre drží na klávesnici...aj na mobile
endrju
20.12.05,15:19
Mobil v cestíčku som ešte nekoštoval. Karkulka dones na niektoré stretko okoštovať :D
Marína
20.12.05,15:23
Všetkým vystresovaným ženám! :)

Nezabudni, že Ježiško sa narodil v chlieve, tak sa vykašli na upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma :D
Pre Teba, Muška, že si mi urobila dobrú náladu.
brm
20.12.05,16:17
Mobil v cestíčku som ešte nekoštoval. Karkulka dones na niektoré stretko okoštovať :D
nedonesiem...tých pár čo mi tie dvojnohé sliepky nezožrali pôjdu svekruši a mojej babke demokratke na stromček...a vraj boli tvrdé ma obrblali:D
Beba
21.12.05,07:08
Za mňa upratovanie vyriešil osud. Ráno som sa pošmykla na úplne neviditeľnom ľade a bolí ma ruka :mee: a tak som dopiekla,doupratovala, ale do práce žiaľ musím, aj keby traktory padali:confused: . Pre istotu Vám už dnes prajem krásne,šťastné a bohaté Vianoce, veselého Silvestra bez nehôd a šťastný nový rok .:)
Tweety
21.12.05,07:29
Za mňa upratovanie vyriešil osud. Ráno som sa pošmykla na úplne neviditeľnom ľade a bolí ma ruka :mee: a tak som dopiekla,doupratovala, ale do práce žiaľ musím, aj keby traktory padali:confused: . Pre istotu Vám už dnes prajem krásne,šťastné a bohaté Vianoce, veselého Silvestra bez nehôd a šťastný nový rok .:)
Bebka, ďakujem za seba za prianie príjemných sviatkov, želám aj Tebe všetko len to príjemné a krásne na najkrajšie sviatky roka a želám Ti aby sa ruka zahojila čo najskôr.
Ahoj :) ;)
Beba
21.12.05,08:11
Vďaka Tweety za prianie. Verím, že to po octanovom obklade prejde, ale tá smola...no čo už, krémy do zákuskov bude miešať moja silnejšia polovička.
Tweety
21.12.05,08:17
Vďaka Tweety za prianie. Verím, že to po octanovom obklade prejde, ale tá smola...no čo už, krémy do zákuskov bude miešať moja silnejšia polovička.
Vieš ono náhoda je blbec,príde stále v nevhodnom čase. Ja som sa asi pred dvomi rokmi presne v deň mojich narodenín šmykla na podlahe doma pri vchádzaní z balkóna do spálne a nanešťastie tiež som si ruku udrela, musím priznať, že dodnes ma občas pobolieva. Ale, čo už, pokiaľ neide o život neide o nič.
Beba
21.12.05,08:37
Ale, čo už, pokiaľ neide o život neide o nič.To tiež hovorím, ale človeka jeho nešikovnosť aj tak zlostí. A koniec koncov zákon schválnosti platí do bodky - hádam jediný funguje už celé veky. Už potvora bolí i pri písaní tejto správy, asi predsa len pôjdem k lekárovi-pre istotu, ale s predvianočným :D :D :D Ahojte všetci a užite si vianočnej pohody!!!!!!!!!!!
Beba
21.12.05,08:45
No ešte maličkosť pre povzbudenie...
Tweety
21.12.05,08:51
No ešte maličkosť pre povzbudenie...
Krásne a hlavne pravdivé.:o ;)
karol.za
26.12.05,10:02
:D:D:D:D:D
A už je po vianociach!!!
Dúfam,že sme všetci prežili tieto vianoce v pokoji
a tak avízovaný stres sa nás všetkým vyhol,však ako sa hovorí vianoce-sviatky pokoja.
Takže odložiť stres a hurá -tešíme sa na Silvestra a Nový rok
Takže všetko najlepšie a bez stresu hurá chystať sa na oslavu Silvestra a Nového roku

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

s pozdravom karol
Beba
28.12.05,07:08
Už som tu aj ja a zdravín všetkých.Zvládla som to aj jednou rukou :D - mimochodom tá pravá je po páde zlomená:mee: . Mám ju v sadre až do 16.januára, ale samo, že musím makať. Aspoň že mi nechali pri sadrovaní voľné prsty a možnosť písať na klávesnici:rolleyes: . Takže do Silvestra s vervou do práce a potom hurá do víru noci poslednej v roku a nech žije rok 2006 - všetkým prajem hlavne zdravie a celé kosti:p !!!!!!!!