Alex_Ovechkin
07.03.11,18:01
Dobrý deň. Mám taký problém. Do dnešného dňa nemám od zamestnávateľa vyplatenú mzdu za január (výplatný termín 11.februára). Už onedlho budem mať nárok na výplatu za február (pracoval som do 11.februára, potom som z práce odišiel).
Mám nárok na náhradu nevyplatenej mzdy, alebo na nejaké odškodné?

vďaka za odpovede
Tweety
07.03.11,17:02
Dobrý deň. Mám taký problém. Do dnešného dňa nemám od zamestnávateľa vyplatenú mzdu za január (výplatný termín 11.februára). Už onedlho budem mať nárok na výplatu za február (pracoval som do 11.februára, potom som z práce odišiel).
Mám nárok na náhradu nevyplatenej mzdy, alebo na nejaké odškodné?

vďaka za odpovede
Na náhradu nie, prečo by aj, ale na jej skutočnú výplatu.
Alex_Ovechkin
07.03.11,17:07
Na náhradu nie, prečo by aj, ale na jej skutočnú výplatu.
zamestnávateľ mi ju však nemá z čoho vyplatiť
je nejaké riešenie?
Tweety
07.03.11,17:10
zamestnávateľ mi ju však nemá z čoho vyplatiť
je nejaké riešenie?
A od koho by si chcel aby ju vyplatil za neho? Je to jeho záväzok. AK je stále zamestnáv., obráť sa so žalobou na súd.
bubkoch
07.03.11,17:23
§ 69
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,

§ 70
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)Okamžité skončenie pracovného pomeru musí zamestnávateľ aj zamestnanec urobiť písomne, musia v ňom skutkovo vymedziť jeho dôvod tak, aby ho nebolo možné zameniť s iným dôvodom, a musia ho v ustanovenej lehote doručiť druhému účastníkovi, inak je neplatné. Uvedený dôvod sa nesmie dodatočne meniť.

§ 129
Splatnosť mzdy
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)
(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.


takze ak si nedostal vyplatu za januar, dovod na okamzite skoncenie PP nastane az pravdepodobne 16.3. (ak si mal v zmluve urceny nejaky den splatnosti, napr. 11. v mesiaci, tak 15 dni po nom) ... ak si 11.2. len tak prestal chodit do prace, zarobil si si akurat na prúser a nie aby si mal este narok na nejake odskodne ... :D
Tweety
07.03.11,17:33
§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,

§ 70
Okamžité skončenie pracovného pomeru musí zamestnávateľ aj zamestnanec urobiť písomne, musia v ňom skutkovo vymedziť jeho dôvod tak, aby ho nebolo možné zameniť s iným dôvodom, a musia ho v ustanovenej lehote doručiť druhému účastníkovi, inak je neplatné. Uvedený dôvod sa nesmie dodatočne meniť.

§ 129
Splatnosť mzdy

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.


takze ak si nedostal vyplatu za januar, dovod na okamzite skoncenie PP nastane az pravdepodobne 16.3. (ak si mal v zmluve urceny nejaky den splatnosti, napr. 11. v mesiaci, tak 15 dni po nom) ... ak si 11.2. len tak prestal chodit do prace, zarobil si si akurat na prúser a nie aby si mal este narok na nejake odskodne ... :D
Dovolím si uviesť, že táto rada v cit. zákona je u neho neaktuálna, nakoľko jeho PP u zamestnáv. už skončil.
bubkoch
07.03.11,17:43
Dovolím si uviesť, že táto rada v cit. zákona je u neho neaktuálna, nakoľko jeho PP u zamestnáv. už skončil.
ak 11.2. PP legalne skoncil tak ok, mas pravdu ... ale z coho to usudzujes ? to "potom som z práce odišiel" sa da chapat rozne ... :confused:
Alex_Ovechkin
07.03.11,17:46
ak 11.2. PP legalne skoncil tak ok, mas pravdu ... ale z coho to usudzujes ? to "potom som z práce odišiel" sa da chapat rozne ... :confused:
11.2. bol pracovný pomer ukončený dohodou z mojej strany
Alex_Ovechkin
07.03.11,17:58
Mám ešte jeden problém, trochu iný.
Bol som vo firme ekonóm-účtovník.

Zamestnávateľ u ktorého som skončil prac.pomer dohodou z mojej strany (toho 11.februára) mi teraz poslal rozhodnutie zo zasadnutia škodovej komisie. Ide o to, že som zabudol podať, resp. som podal daňové priznanie po dobe určenej na podanie daňového priznania. Daňový úrad poslal list, v ktorom nás pokutoval.
Zamestnávateľ mi v rozhodnutí oznámil, že požaduje odo mňa uhradiť škodu vo výške štvornásobku priemernej mesačnej mzdy (t.j. 1283 €).
Ja som však nemal žiadnu hmotnú zodpovednosť za to, čo robím.

Mám možnosť sa odvolať, prípadne sa obrátiť na nejaký zákon, v ktorom nemôžu odo mňa požadovať uhradenie uvedenej škody?

Alebo môžem to nejak vykompenzovať tým, že ešte som nedostal výplatu za január?

našiel som na internete toto: http://www.podnikam.webnoviny.sk/zamestnanci-a-mzdy/zodpovednost-za-skodu-zamestnanca/14081

Je tam uvedené, že zamestnávateľ sa musí so zamestnancom na náhrade škody písomne dohodnúť. Ja som však žiadnu dohodu nepodpísal, prišlo mi rovno rozhodnutie o tom, že odo mňa požadujú uhradiť škodu.

Prosím poraďte, ak viete. Vďaka.
bubkoch
07.03.11,18:10
Mám ešte jeden problém, trochu iný.
Bol som vo firme ekonóm-účtovník.

Zamestnávateľ u ktorého som skončil prac.pomer dohodou z mojej strany (toho 11.februára) mi teraz poslal rozhodnutie zo zasadnutia škodovej komisie. Ide o to, že som zabudol podať, resp. som podal daňové priznanie po dobe určenej na podanie daňového priznania. Daňový úrad poslal list, v ktorom nás pokutoval.
Zamestnávateľ mi v rozhodnutí oznámil, že požaduje odo mňa uhradiť škodu vo výške štvornásobku priemernej mesačnej mzdy (t.j. 1283 €).
Ja som však nemal žiadnu hmotnú zodpovednosť za to, čo robím.

Mám možnosť sa odvolať, prípadne sa obrátiť na nejaký zákon, v ktorom nemôžu odo mňa požadovať uhradenie uvedenej škody?

Alebo môžem to nejak vykompenzovať tým, že ešte som nedostal výplatu za január?

našiel som na internete toto: http://www.podnikam.webnoviny.sk/zamestnanci-a-mzdy/zodpovednost-za-skodu-zamestnanca/14081

Je tam uvedené, že zamestnávateľ sa musí so zamestnancom na náhrade škody písomne dohodnúť. Ja som však žiadnu dohodu nepodpísal, prišlo mi rovno rozhodnutie o tom, že odo mňa požadujú uhradiť škodu.

Prosím poraďte, ak viete. Vďaka.

skusim ... :)

§ 179
Všeobecná zodpovednosť zamestnanca za škodu
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)(1) Zamestnanec zodpovedá zamestnávateľovi za škodu, ktorú mu spôsobil zavineným porušením povinností pri plnení pracovných úloh alebo v priamej súvislosti s ním. Zamestnávateľ je povinný preukázať zamestnancovo zavinenie okrem prípadov uvedených v § 182 a 185.

§182 a §185 sa tvojho problemu netykaju ... takze zamestnavatel musi dokazat tvoje zavinenie ...
to zrejme urobi lahko poukazanim na tvoju pracovnu napln a teda ze to bola tvoja uloha a zodpovednost podat danove priznanie v stanovenej lehote
Alex_Ovechkin
07.03.11,18:17
skusim ... :)

§ 179
Všeobecná zodpovednosť zamestnanca za škodu
(1) Zamestnanec zodpovedá zamestnávateľovi za škodu, ktorú mu spôsobil zavineným porušením povinností pri plnení pracovných úloh alebo v priamej súvislosti s ním. Zamestnávateľ je povinný preukázať zamestnancovo zavinenie okrem prípadov uvedených v § 182 a 185.

§182 a §185 sa tvojho problemu netykaju ... takze zamestnavatel musi dokazat tvoje zavinenie ...
to zrejme urobi lahko poukazanim na tvoju pracovnu napln a teda ze to bola tvoja uloha a zodpovednost podat danove priznanie v stanovenej lehote
áno, to je jasné - je tam dátum, ktorý určuje, kedy som to daň.priznanie podal - a keďže to bola moja pracovná náplň, tak je to moja chyba. priznávam, to áno.

len chcem vedieť či môže odo mňa žiadať náhradu škody, keďže ja som nepodpísal žiadnu dohodu a hmotnú zodpovednosť.

alebo sa hmotná zodpovednosť tohto prípadu netýka?
bubkoch
07.03.11,18:27
áno, to je jasné - je tam dátum, ktorý určuje, kedy som to daň.priznanie podal - a keďže to bola moja pracovná náplň, tak je to moja chyba. priznávam, to áno.

len chcem vedieť či môže odo mňa žiadať náhradu škody, keďže ja som nepodpísal žiadnu dohodu a hmotnú zodpovednosť.

alebo sa hmotná zodpovednosť tohto prípadu netýka?

nie, tohto pripadu sa hmotna zodpovednost netýka ...

§ 182
Zodpovednosť zamestnanca za schodok na zverených hodnotách, ktoré je zamestnanec povinný vyúčtovať
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)
(1) Ak zamestnanec prevzal na základe dohody o hmotnej zodpovednosti zodpovednosť za zverené hotovosti, ceniny, tovar, zásoby materiálu alebo iné hodnoty určené na obeh alebo obrat, ktoré je povinný vyúčtovať, zodpovedá za vzniknutý schodok.

§ 185
Zodpovednosť zamestnanca
za stratu zverených predmetov
(http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-03-2010-a.html#hore)
(1) Zamestnanec zodpovedá za stratu nástrojov, ochranných pracovných prostriedkov a iných podobných predmetov, ktoré mu zamestnávateľ zveril na základe písomného potvrdenia.