baron81
08.03.11,20:44
Pekný deň, chcel by som Vás poprosiť o radu. Vytvoril som vlastný fakturačný systém, databázu zákazníkov, zákaziek, dodávateľov, malý sklad a výstupom všetkého sú faktúry..Vytváral som vlastný design faktúry a neviem či obsahuje všetko čo má obsahovať. Prikladám jednu v PDF formáte pre ukážku prosím pozrite sa mi na ňu a okomentovali čo tam chýba..Veľmi pekne ďakujem:)
baron81
08.03.11,19:53
Nakoľko neviem ako sa tu prikladajú súbory tak nic..
veronikasad
08.03.11,20:02
Máš málo príspevkov, nepodarí sa ti. Ak ti nejde o reklamu, ale skutočne žiadaš pomoc, požiadaj moderátora cez nahlás - vloží ju do tvojho príspevku.
Chobot
10.03.11,06:59
Nakoľko neviem ako sa tu prikladajú súbory tak nic..

Cez nahlasovanie príspevkov príspevok nepridáš. Nahlasovanie slúži pre nahlásenie príspevku moderátorom, ak príspevok porušuje etiketu porady.

Keďže si nováčik, tak ti pomôžem a text, ktorý si chcel pridať, ale omylom si ho napísal do textu nahlásenia, ti priložím sem, aj s odkazom na tú faktúru. Snáď sa niekto nájde, kto ti to skontroluje.

Tu je tvoj text:

"Pekný deň mám málo príspevkov a chcel by som poradiť od poraďakoc, či moja faktura obsahuje všetky naležitosti a nemožem ju pridať, tak prosím o pomoc link som dal na http://www.ulozisko.sk/381435/Invoice.pdf nakoľko neviem ani ako sa pridáva...ďakujem veľmi pekne"