Zita5
21.12.05,10:45
Štastné a veselé .. cmuk ..:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Muška
21.12.05,09:48
Zitka,
veľmi pekný pozdrav.....aj Tebe presne to isté...cmuk :)
sarmantna
21.12.05,10:00
Všetkým Vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Katka29
21.12.05,10:15
Vianoce lásky a pokoja
nech každú vašu radosť zahoja.
V kruhu najbližších tešte sa spolu,
až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Krásne, nikým a ničím nerušené prežitie Vianočných sviatkov všetkým "poraďakom" zo srdca praje Katka
P.S. Ďakujem za pomoc v r.2005 a teším sa na spoluprácu aj v nadchádzajúcom roku.
Monika
21.12.05,10:27
Všetkým poraďákom prajem prekrásne vianočné sviatky,
plné zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti
a rodinnej pohody
a do nového roku len to najlepšie .... :)

Veľmi pekne ďakujem všetkým za pomoc a rady, ktoré mi zjednodušili a urýchlili prácu - ešte raz srdečná vďaka. :)

Monika :)
smajlik
21.12.05,10:48
Aj ja sa pripájam k prianiu krásnych Vianoc naplnených láskou, ktorá je ich podstatou........

:):):):):):):):):):):):)

Ďakujem za všetkooo :p
Zuzka
21.12.05,11:06
Zitka, vďaka za krásne blahoželanie a pripájam sa aj ja.
Prajem všetkým poraďákom pokojné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku želám všetko najlepšie. :):):)
plavčík
21.12.05,11:17
Pripájam sa k prianiu pokojných Vianočných sviatkov a v Novom roku 2006 Vám všetkým prajem len to najlepšie - pokoj, zdravie, šťastie. lásku, vieru, nádej a spokojnosť.
YVETTE
21.12.05,12:14
Všetkým poraďákom prajem krásne a ničím nerušené Vianoce a v novom roku všetko najlepsie.
http://www.123greetings.com/events/christmas/merry_christmas/christmas37.html
kaktusy
21.12.05,13:12
NEOTVÁRAŤ !!!!!!!!
AGRO
21.12.05,13:58
V čase Vianoc máme k sebe bližšie, sme pozornejší, chápavejší. Želajme si, aby to krásne ľudské teplo, porozumenie a šťastie zostalo v nás počas celého roka a nielen v tú sviatočnú vianočnú chvíľu.
Čítala som jednoduché, vzácne ale dovolím si tvrdiť múdre slová - Nikto ešte nezomrel na nadbytok lásky, ale veľmi veľa ľudí zomiera práve pre jej nedostatok.
Snažme sa preto, rozdávať ju okolo seba. Dakedy stačí len - úsmev, stisk ruky, pohladenie či bozk.
Nie je to veľa - a je to veľa.
Šťastné a vesele Vianoce všetkým ľuďom dobrej vôle želá
AGRO.
Ďakujem za všetko.
maja
22.12.05,07:09
Všetkým poraďákom prajem krásne Vianoce a v novom roku hlavne veľa zdravia, štastia, rodinnej pohody a ešte viac múdrosti, aby sme si tu mohli navzájom pomáhať.
Ďakujem za všetko.
Maja
Pepa
22.12.05,07:27
Všetkým poraďákom prajem krásne a ničím nerušené Vianoce a v novom roku všetko najlepsie.
http://www.123greetings.com/events/christmas/merry_christmas/christmas37.html
Yvette - ďakujeme za "darček". Neotvárajte to!!!
Paula
22.12.05,07:34
Yvette - ďakujeme za "darček". Neotvárajte to!!!Dávammimotemy
Je tam vírus a či čo? :eek:
Pepa
22.12.05,07:35
Dávammimotemy
Je tam vírus a či čo? :eek:
Paula - neotváraj to, robí to čudné veci.
Tweety
22.12.05,10:35
Príjemné prežitie najkrajších sviatkov v roku, veľa šťastia ,zdravia, lásky a pohody Vám všetkým želám zo srdca;) ;) ;)
http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=0212320003
JajaFabša
22.12.05,11:36
Krásne Vianoce, plné pohody a spokojnosti, v novom roku zdravie, šťastie a elánu. Chcem poďakovať všetkým za pomoc a povedať, ža je to moc fajn, že sa môžem po radu obrátiť na "svojich" poraďákov. Vďaka.:) :) :) :)
ANNA
22.12.05,11:42
Prajem Vám všetkým
krásne Vianočné sviatky,
neveľké zmätky,
na Silvestra rezký krok
a potom šťastný nový rok.
SilviaS
22.12.05,11:51
Krásne prežitie vianočných sviatkov hlavne veľa zdravia,šťastia,úspechov
v rodinnom a pracovnom prostredí a šťastný nový rok 2006 Vám zo srdca
praje Silvia:) :) :) :) :) :)
Luckasari
22.12.05,12:29
Príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roku 2006 Vám všetkým
praje
Luckasari
anet
22.12.05,12:55
Žiarivo krásny pozdrav radosti, šťastia, lásku a nehu nech Vám prinesie Vianočný deň. Moje prianie nájdete vo vločkách snehu a zachytí ho Štedrý deň. 365 odhodlaní a veľa zdravia v Novom roku praje Anet
VERONIKA6
22.12.05,12:56
Pripájam sa aj ja s prianím príjemne prežitých vianočných sviatkov so svojimi najbližšími a v Novom roku 2006 veľa zdravia, šťastia a spokojnosti.
Ďakujem všetkým PORAĎÁKOM za rady, ktorými mi uľahčili moju prácu.
Ešte raz z celého srdca ďakujem a ďakujem hlavne tvorcom tejto PORADY.:p

Viera
LubenaK
22.12.05,12:58
Krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia, lásky a spokojnosti Vám všetkým praje Luba:D
tonkat
22.12.05,13:26
Vinšujem vám požehnané Sviatky.
Hojnosti, prajnosti, po komorách, po stodolách všetkého dosti.
Na detičkách požehnanie, na statočku rozmnoženie
a po smrti kráľovstvo nebeské.
Manual
22.12.05,17:35
Vinšujem Vám tieto slávne sviatky
narodenie Krista Pána,
aby Vám dal Pán Boh zdravia,
šťastia, božieho požehnania,
a po smrti kráľovstvo nebeské.
dadika
22.12.05,18:04
Aj ja sa pripájam k ostatným a prajem všetkým krásne a ničím nerušené vianočné sviatky, bohatého Ježiška a do nového roka veľa zdravia, šťastia, lásky, pracovných a osobných úspechov a hlavne veľa pevných nervov. Dadika.
sklenkova
22.12.05,19:14
Až zazvonia zvony
a oznámia Vám príchod
čarokrásnych vianoc,
zabudnite na všetky starosti a ťažkosti
a tie dni prežite v šťastí a radosti
Ďakujem Vám všetkým za pomoc a prajem Vám pekné vianoce ako aj Nový rok
aby bol lepší ako ten predošlý -teda aby za to stál!
Milka
22.12.05,19:35
Mrazive ticho,
vsade biely sneh,

konecne pokoj,
nebo plne hviezd.

Je tu cas sviatocny,
stromcek sa ligoce,

prajem Vam zo srdca
prekrasne Vianoce...
Alena Kašičková
23.12.05,05:16
Aj ja sa pripájam.
Všetkým poraďákom prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov,
veľa lásky a pokoja a v novom roku - samozrejme veľa zdravia, úspechov v osobnom živote, ale aj v pracovnom a nech ten rok 2006 je aspoň trochu lepší ako terajší.
Porada mi pomohla, ktorú vlastne tvoríte Vy, preto Vám ďakujem a som
rada, že som ju našla a som jej členom. Ešte raz všetko dobré.
AntekaK
23.12.05,06:36
Aj ja by som sa chcela pripojiť k týmto krásnym vinšom, poďakovať za rady, ktoré mi uľahčili život.
Želám všetký krásne prežitie vianočných sviatkov, v novom roku veľa zdravia,
šťastia, lásky, pohody.
durisovad
23.12.05,07:00
Toto prianie je presne akoby z ust mojej nebohej svokry. Som rada, ze je to tu napisane, pripomenulo mi to jej starostlivost a dobrotu.
Aj ja prajem stastlive sviatky vsetkym.

Vinšujem Vám tieto slávne sviatky
narodenie Krista Pána,
aby Vám dal Pán Boh zdravia,
šťastia, božieho požehnania,
a po smrti kráľovstvo nebeské.
Iveta
23.12.05,07:15
Pripájam sa k všetkým vinšom a želaniam.
Janca
23.12.05,09:04
Ďakujem všetkým poraďákom za pomoc a rady a prajem krásne prežitie sviatkov v kruhu svojich blízkych.
majernikova
23.12.05,11:15
Prajem Všetkým

Milosti plné vianočné sviatky a požehnanie božej lásky nech Vás sprevádza po všetký dni v novom roku zo stdca želá Monika
endrju
23.12.05,11:33
K želaniam všetkého najlepšieho všetkým Poraďákom sa pripájam aj ja. Teším sa na spoluprácu v novom roku.

:D:);)
Jana Acsová
23.12.05,11:54
Rovnako želám sviatočné chvíle plné pokoja v srdci i duši a krásne prežitie Vianoc.
:) :) :)
liba2
23.12.05,12:53
KEĎ UDRIE ZVON ZVESTUJÚCI PRÍCHOD ČAROKRÁSNYCH VIANOC ZABUDNITE NA STAROSTI A NOVÝ ROK PREŽÍVAJTE V ZDRAVÍ, ŠŤASTÍ A RADOSTI.
Pekné Vianoce !
babenko1
23.12.05,13:03
Za oknom na nebi sniežik sa ligoce,
srdcia nám okrejú, zas sú tu Vianoce.
Nech v pokoji prežité tieto sviatky sú,
nech vám lásku a šťastie prinesú

Jedna vločka, druhá vločka,
kto bol dobrý, ten sa dočká.
Stromček sa už ligoce,
prajem krásne Vianoce,
Ježiškovi napíšem,
nech ti splní každý sen
karol.za
23.12.05,14:37
Ja len tak krátko

štastné a veselé

:):):):):)
Paula
23.12.05,14:38
Pokojné Vianoce a do budúcnosti len to najlepšie dovolím si popriať menovite Richardovi a pripájam vďaku za všetko, čo pre nás tvorí, za všetko, čím nám uľahčuje prácu a život.......a aj za sniežik, ktorým nám dnes Poradu urobil sviatočnejšou.
lenkak
23.12.05,15:25
Všetkým prajem krásne Vianoce. Lenka
ajobs
23.12.05,18:42
Šťastné a veselé Vianoce, veľa radosti a pokoja v týchto sviatočných chvíľach všetkým poraďákom, ich rodinám i všetkým ľuďom dobrej vôle

želá Tono
KEJKA
23.12.05,19:01
po stresových dňoch s výnimkou predvianočného poraďáckeho stretka sedím:) v k:) ude a PRAJEM všetkým ľuďom dobrej vôle krásne pokojné bohaté požehnané ničím nerušené sviatky, pohdu a lásku, veľa zdravia.......:)
DanielaSL
23.12.05,20:02
Aj ja sa pripájam k predchádzajúcim prianiam a všetkým poraďákom prajem krásne vianočné sviatky plné fantastickej atmosféry , chvíle pohody, pekné darčeky ...... a všetko po čom túžite.....:)
Valika
23.12.05,20:19
Šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov všetkým poradákom v kruhu najbližších praje
VALIKA
Ajuška
23.12.05,20:53
Láska a šťastie sú momenty... bez ktorých sú i rána ťažké. Hodnotu rodinnej pohody a zdravia si uvedomujeme... až keď ich strácame. Želám každému jemnocit pre kroky... ktoré Vás ušetria od bolesti nad stratou týchto hodnot... Rozdávajte úsmev...
ondrejvla
23.12.05,22:02
Pripájam sa ku všetkým krásnym blahoželaniam, keď budete pri vianočnom stromčeku rozbaľovať darčeky, spomeňte si na priateľov z Porady. Želám všetkým zdravie, lebo bez neho sa nemožno existovať, želám šťastie, je potrebné k životu, želám lásku nech znásobí všetko to, po čom túžite.
ALDA
24.12.05,03:15
Pripájam sa aj ja ...Vlasti to už všetko povedala veľmi pekne...štástné a veselé.....:):):)
Marína
24.12.05,06:35
Všetkým ľuďom dobrej vôle(a to vy ste), prajem pokojné, ničím a nikým nerušené vianočné sviatky.
Zuziana
24.12.05,07:12
Pripájam sa i ja k želaniam zdravia, šťastia, vianočnej pohody v kruhu rodiny.
Marian
24.12.05,07:55
Pripájam sa aj ja ku všetkým vianočným prianiam.
...Jednoducho krásne prežitie Vianoc všetkým ľuďom dobrej vôle.

Marián
malina
24.12.05,08:03
Táto stránka je nádherná preto, že jej hlavnými protagonistami sú po celý rok dôvera, s akou sa obraciame s prosbou o radu na ľudí, ktorých ani osobne nepoznáme, a dobrá myseľ, s ktorou každý deň podávame pomocnú ruku aj tomu, o kom nič nevieme. Každodenné napĺňanie významu toho, čo nazývame láska človeka k človeku, nás oprávňuje prežiť najkrajšie sviatky roka vo vedomí, že aj takto plníme svoje ľudské poslanie. Prajem všetkým poraďákom zaslúžene pokojné a šťastné Vianoce.
Bubika
24.12.05,17:25
Všetkým Vám prajem šťastné a veselé :O)))
Alena Kašičková
25.12.05,08:44
I keď je už po Štedrom dni - ale Vianoce pokračujú, pripájam ešte jeden vinš ak je to možné tak nazvať, ktorý ma potešil a tak chcem, aby potešil aj niekoho z Vás.

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf
>
> http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16959_rs.swf
>
> http://www.icq.com/img/friendship/static/card_18991_rs.swf
KEJKA
27.12.05,22:14
Táto stránka je nádherná preto, že jej hlavnými protagonistami sú po celý rok dôvera, s akou sa obraciame s prosbou o radu na ľudí, ktorých ani osobne nepoznáme, a dobrá myseľ, s ktorou každý deň podávame pomocnú ruku aj tomu, o kom nič nevieme. Každodenné napĺňanie významu toho, čo nazývame láska človeka k človeku, nás oprávňuje prežiť najkrajšie sviatky roka vo vedomí, že aj takto plníme svoje ľudské poslanie. Prajem všetkým poraďákom zaslúžene pokojné a šťastné Vianoce.
pripájam takto svoj súhlas, oneskorený.... využívam posviatočné dni, ktoré sú ešte v kľude. Tak toto je moja kamoška z detstva - uvádzaš ma do úžasu ako krásne dokážeš vyjadriť to, čo cítime mnohí.:) :) :)
alušik
18.12.06,05:50
Viem, že pre mnohých sa to bude zdať asi dosť skoro, ale žiaľ, do Vianoc sa mi tu určite nepodarí dostať... a úplne najhoršie je, že asi ani po Vianociach. Budete mi, drahí moji Poraďáci, veľmi chýbať. Týmto chcem teda nielen popriať pekné sviatky, ale zároveň všetkým poďakovať za všetky rady, ktorými ste mi počas roka pomáhali. Veľká V Ď A K A všetkým...

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí.
Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti.
Starý rok už odchádza,nový ide za ním,
nech len radosť prináša, to je mojim prianím.
Nad Betlehemom jasná hviezda, to prekrásne znamenie,
príchod Svetla, lásky, štastia, nositeľa nádeje.
Krásne Vianoce a šťastný nový rok Vám zo srdca praje

Alena

http://www.gify.nou.cz/van6_mix_obr_soubory/van_obr%20(52).gif http://sirmi.ic.cz/vanoce/68.gif
camelfly
18.12.06,06:01
PORADACI zlati, mili,
co sa sem z roka na rok na PORADU nachodili,
prajem Vam len vsetko dobre a vo sviatok VIANOCNY
nadherne prezite chvile ;);):):) , vsetkym prajem NADHERNE VIANOCE

http://www.gify.nou.cz/obr22_vanoce_soubory/xva3.gifpripajam sem aj soba ktory podla temy http://www.porada.sk/t37763-do-coho-investovat-milion.html#post347013
nema najkrajsie parohy :D:D:D:D http://www.gify.nou.cz/obr22_vanoce_soubory/nn11.gif
Jara
18.12.06,06:17
Pripájam sa a blahoželám Nám všetkým pokojné vianočné sviatky v kruhu rodiny a všetko najlepšie hlavne veľa zdravia v Novom roku. Oddychujte pretože už sa blíži čas daňových priznaní, tak si to vychutnajme. Všetko, všetko dobré...:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
GabiZ
18.12.06,08:45
Pripájam sa s prianím pokojných vianočných sviatkov pre všetkých, ktorí sa podieľajú na vytváraní úžasnej atmosféry, aká tu na porade panuje. Nech sú Vaše vianočné sviatky plné radosti, šťastia, zdravia a lásky. Do roku 2007 prajem veľa úspechov a vytrvalosti Vám všetkým.
GabiZ
Orim
19.12.06,22:25
Pripájam sa aj ja s prianím, ... ale neviem čo napísať aby som bol originálny, pretože všetko to najlepšie tu už bolo povedané a nechcem sa opakovať.
Melnick
19.12.06,23:00
Táto stránka je nádherná preto, že jej hlavnými protagonistami sú po celý rok dôvera, s akou sa obraciame s prosbou o radu na ľudí, ktorých ani osobne nepoznáme, a dobrá myseľ, s ktorou každý deň podávame pomocnú ruku aj tomu, o kom nič nevieme. Každodenné napĺňanie významu toho, čo nazývame láska človeka k človeku, nás oprávňuje prežiť najkrajšie sviatky roka vo vedomí, že aj takto plníme svoje ľudské poslanie. Prajem všetkým poraďákom zaslúžene pokojné a šťastné Vianoce.

Hoci som tieto slová ukradla Maline- Ludmilke viem,že sa na mňa nebude hnevať, chcem iba ,aby nezapadli v množstve blahoprianí,pretože také pekné slová si zaslúžia ,aby sme si ich neustále pripomínali.

Krásne vianoce želám všetkým.:)
http://www.gify.nou.cz/van1_mix_soubory/tt50.gif
RERE
20.12.06,05:05
Pripájam sa aj ja. Všetkým prajem šťastné prežitie vianočných sviatkov, veľa pohody a radosti v kruhu blízkych. Ďakujem za pomoc poraďákom, ktorí vždy ochotne pomôžu, som rada že PORADA existuje.
ZDENIELA
20.12.06,06:05
Posielam niečo pekné na zamyslenie, ak sa mi to ovšem podarí sem nejakovsky prilepiť. Krásne VIANOCE všetkým. A ďakujem, že som Vás všetkých mohla aspoň takto spoznať. Tu si človek pripadá, že je niekto, komu na jeho probléme záleží a ak môže, tak pomôže. Proste toto je na nezaplatenie. :p :) :p
Anja111
20.12.06,06:07
Šťastné a veselé Vianoce!
ZDENIELA
20.12.06,06:07
Takže nepodarilo sa mi to prilepiť. Možno nabudúce, keď budem zdatnejšia. Teraz ma prílohy neposlúchajú. PEKNÝ DEŇ VŠETKÝM.
petra:-)
20.12.06,07:52
Pripájam sa ku všetkým krásnym želaniam a prajem krásne Vianoce, plné lásky, pohody a radosti.

Petra
ZDENIELA
20.12.06,09:45
Konečne, podarilo sa! Dúfam, že to stálo za tú námahu a bude sa Vám to páčiť.

mimotemy Vonku začal poletovať sneh.
fimka
20.12.06,10:33
Som sice este novacikom Porady, ale odkedy tu bludim mam pocit, ze ma menej "boli brucho" z istych veci - som rada, ze som si Vas nasla.
Vdaka za rady a napady ako zvladnut labyrint "papierovaciek".
Vsetkym Vam zelam pohodove a pokojne Vianoce a v novom roku nicim a nikym neruseny humor a dobru naladu a samozrejme dobre zdravie. Ostatne už zrejme príde samo.:)
Gabca
20.12.06,11:49
"Slávnosti bolo už hádam dosť, každý má svoju pravdu právd.
Čertové kolo, vyliata zlosť, nik nieje zajko ani páv.
Len v dávnych bájkach víťazí česť, rozum a láska nevinná.
Čoraz viac pravdy má tvrdá päsť, bude to liečba povinná.
Každý deň budú vraj Vianoce, ticho šepkajú ľudia po vonku,
už sa nám pozlátko ligoce, čo však ukrýva, iba kamienok či sladkú salonku.
Súhvezdí právo a modrý koč, čo nám len zriedka zastaví,
ľudí tak málo na úzku loď, ktorá má modré zástavy.
LOJZO"

Príjemné a pohodové Vianoce
praje všetkým, ktorí navštevujú túto stránku Gabča
Marína
20.12.06,11:53
Všetkým Vám moji milí,
želám pokojné vianočné sviatky plné rodinnej pohody, v dnešnej dobe tak potrebného relaxu a milých spomienok... a aspoň vánok toho niekdajšieho čara Vianoc, ktoré akosi v posledných rokoch vyprcháva.
http://jirka.borec.cz/obrazky/vanoce_soubory/obra10.gif
ZuzanaP
20.12.06,12:00
Krásne Vianoce želám všetkým poraďákom.

http://home.att.net/~hideaway_today/t041/xmas_santa.swf

nezabudnite si tam napísať svoje meno a pustiť repráčiky
Zita4
20.12.06,12:49
Vianoce lásky a pokoja,
nech každú Vašu bolesť zahoja.
V kruhu najbližších tešte sa spolu
až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Zita
Eulalia
20.12.06,16:09
Pripájam sa ku všetkým krásnym želaniam a prajem krásne Vianoce, plné lásky, pohody a radosti.

Petra

Toto je určite Jorikova fotečka, pravda?:)
Ivana Š
20.12.06,20:39
Prajem Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov
a v novom roku 2007 len to najlepšie a nech sa Vám splní
všetko, o čom snívate a po čom túžite!





]http://i126.photobucket.com/albums/p96/Faith1935/BlueSantabyFaith-vi.gif (http://photobucket.com/)
willma
20.12.06,21:11
Toto je určite Jorikova fotečka, pravda?:)
Tiež to bolo prvé čo mi napadlo ;)
Gabi03
21.12.06,07:42
http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7944.html

Šťastné a veselé Vianoce každému Poraďákovi.
Antonia1
21.12.06,08:17
Prajem krásne prežitie Vianoc, veľa zdravia, štastia, lásky a porozumenia všetkým Poraďákom
ivička
21.12.06,11:22
Prajem všetkým poraďákom krásne a požehnané Vianoce!

Z celého srdca Ivička!
Barbara
21.12.06,11:38
Dovoľte mi milí Poraďáci aby som sa aj ja pridala, prajem Vám šťasté a Veselé VIANOCE a Šťastný Nový rok Vám všetkým, ale dovoľte ,
aby som to zvlášť priala Richardov a poďakovala sa mu, že vytvoril túto perfektnú stránku, a stále vylepšuje, lebo bez NEHO by sme tu dnes nemohli byť takto v rodinnom kruhu.

takže RICHARD vrelá vďaka a do Novéhu roku veľa sily, aby si tu s nami ešte vydržal dlho.

Ďakujeme
http://i128.photobucket.com/albums/p183/bluefrog_1966/AlwaysSu.gif
Bubika
21.12.06,12:22
Hromadu darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a priateľov čo nikdy nezradia,
k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok,
nádherné Vianoce a šťasný Nový rok
Vám zo srdca praje

Bubika :)
Fany
21.12.06,12:25
Konečne, podarilo sa! Dúfam, že to stálo za tú námahu a bude sa Vám to páčiť.

mimotemy Vonku začal poletovať sneh.

To je krásne, ako si to stiahnem alebo prepošlem, nejde mi to, tá príloha
karpis
21.12.06,13:30
Všetkým poraďákom šťastné a veselé
Na Štedrý večer pozor daj,
zvončeky zvonia, počúvaj.
Tak, ako za oblokom sniežik padá,
nech na Tvoj stolík šťastie sadá.
Preži sviatok vianočný,
plný slasti a radosti.
danica
21.12.06,16:56
Ajojte všetci poraďáci,
chcem sa poďakovať všetkým ktorí mi prispeli dobrou radou a tiez chcem zaželať krásne ale najmä pohodové vianoce prežité v zdravíčku celej našej poraďáckej rodinke a hlavným tvorcom Richardovi a p. Mihalovi za krásny darček k Vianociam (za Draka)
danica
21.12.06,17:01
Takže ešte raz, krásne a pohodové sviatky
jamNicka
21.12.06,18:48
http://www.gify.nou.cz/van5_mix_moje_soubory/det2.gif
Ja sa pripájam, želám všetkým návštevníkom týchto super stránok pokoj, zdravie, pohodu, všetkým čo pomáhajú veľké ĎAKUJEM a radostné prežitie týchto sviatočných dní v kruhu svojich blízkych.
tuta
21.12.06,19:14
http://www.gify.nou.cz/van5_mix_moje_soubory/xc10b.gif

Všetkým super poraďákom a ešte superovejším tvorcom tejto super stránky želám super Vianoce prežité v kruhu rodiny.
DanielaSL
21.12.06,20:16
Prajem všetkým poraďákom a poraďáčkam krásne vianočné sviatky .... podľa možnosti bez práce...;) :)
dadika
22.12.06,09:21
aj ja sa pripájam a prajem všetkým krásne a ničím nerušené vianočné sviatky :) :) :)
mgm
22.12.06,13:13
http://www.gify.nou.cz/van1_mix_soubory/x6.gif

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila,
ak dá človek viac čo v sebe skrýva,
ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz,
padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas,
tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet,
pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Prajem všetkým PORAĎAKOM šťasné a veselé a ďakujem za Vaše rady
Kolenčík
22.12.06,13:14
Všetkým poraďakom želám krásne sviatky Vianočne.
veď stránku túto tvoríme spoločne.
V tom roku odchádzajúcom starom.
chcem poďakovať stabilákom – V.I.P. – károm.
A tá najväčšia vďaka nás spoločne spája,
vďaka odbornosti p. Mihála.
Nuž tak prijmite krásne pozdravy k Vianociam
i do Nového roku prajem lásku, pokoj všetkým Vám.
A keď v Novom roku opäť sa spojíme,
nech ešte krajšiu stránku z „Porady“ urobíme.
kira
22.12.06,16:52
Pripájam sa k srdečným želaniam a prajem ničím nerušené, spokojné a šťastné Vianoce, prežité v kruhu svojich najdrahších.
dracica
22.12.06,16:59
Uz jsou tady Vanoce, prisly k nam zas po roce.
Ches-li darku hodne moc, zaspivej hned tichou noc.
Pozor vsak na rybi kosti at na ambulanci nejsou hosti. Vesele Vanoce
ajobs
22.12.06,17:13
Všetkým Poraďáčkam a Poraďákom, ich rodinám a blízkym želám milostiplné, krásne a šťastné Vianoce, veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody v novom roku 2007 ( a môže byť aj veľa peňazí, i keď nie sú prvoradé, žijeme z nich ).
karol.za
22.12.06,17:32
zdravie,šťastie a pohodu praje
karol
:):):):):)
lenkak
22.12.06,17:51
Prajem pohodu, lásku, porozumenie...
krásne sviatky.
http://www.gify.nou.cz/van2_mix_soubory/x2.gif
willma
22.12.06,18:17
Na Vianoce, keď svet stíchne,
nech vám božie dieťa vdýchne
pokoj, radosť a posilu,
nielen v túto svätú chvíľu,
ale taktiež v novom roku,
nech vás vedie v každom kroku.

Prajú willma a VIKA
Elena Navrátilová
22.12.06,18:35
Sú chvíle keď nechceme byť sami,
ten večer vonia prskavkami.
V tej chvíli prajeme si veľa šťastia.
Láska a radosť sú pozvaní hostia.
Šťastné a veselé vianoce.http://www.gify.nou.cz/van3_mix_soubory/vanmix1%20(5).gif
Viera.M.
22.12.06,18:47
Pripájam sa aj ja a všetkým prajem zo srdca najmä veľa, veľa zdravia, lásky, pohody a úsmevu na tvári..
Šťastné a veselé vianočné sviatky v kruhu svojich blízkych všetkým praje
Viera.
endrju
22.12.06,21:04
Po roku sa opäť pripájam k želaniam príjemného prežitia Vianoc a všetkého dobrého v nadchádzajúcom roku 2007 všetkým priaznivcom Porady, rady ktorých sa utešene rozrástli za uplynulý rok.

Dúfam, že sa tu o 12 mesiacov v dobrom zdraví dokážeme zísť v ešte hojnejšom počte a azda aj podstatne spokojnejší pri obzeraní sa za rokom, ktorý je v týchto chvíľach ešte pred nami. :)
Zuzka
22.12.06,21:34
Všetkým praďákom prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov. :)

http://www.hanulka.cz/fotos/1212.gif
Beba
22.12.06,22:06
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce, plné spokojnosti, lásky a pohody v kruhu rodiny a priateľov. Nech v týchto dňoch nik z Vás nepociťuje samotu a smútok . Aby ste si užili atmosféry pokoja a pocítili ho v duši Vy i všetci okolo Vás a rozdávali i prijímali lásku a radosť , ktorú tieto sviatky symboliuzujú . Túto pohodu, zdravie ,šťastie a úspech v práci Vám všetkým prajem nielen počas týchto sviatkov, ale aj v nasledujúcom roku a aj v tých ďalších a ďalších rokoch. Ďakujem všetkým za pomoc a prácu v tejto úžasnej poraďáckej rodine počas celého roka a prajem aj jej tvorcovi a jeho stránke dlhý a "plodný" život v nasledujúcich rokoch, aby sme si mohli i naďalej vzájomne pomáhať, radiť v mnohých oblastiach a dokonca nadväzovať trvalé priateľstvá osobné i elektronické.
ondrejvla
22.12.06,22:54
Zdravie najskôr, lásku k tomu,
veľa š�ťastia Vášmu domu,
úspechu dvere dokorán,
bohatstvo v každej z Vašich brán,
aby sa vždy vedľa Vás ráno zobúdzal ten,
s kým je hodno život žiť.


http://www.porada.sk/van2_mix_soubory/x64.gif
Vlado66
23.12.06,06:55
Zdravím všetkých známych aj neznamych poraďákov a pripájam sa k ostatný želaniam a rovnako aj ja Vám želám všetkým krásne prežitie vianočných sviatkov v príjemnej pohodovej atmosfére v kruhu ľudí Vašmu srcdu najbližších.
ata111
23.12.06,08:30
Krásne, pokojné a ničím nerušené VIANOCE s láskou v srdci, ktoré otvorme všetkým svojím blízkym.
P.S. Všetkým poraďákom navyše veľa, veľa zdravia, otvorenú myseľ pre nádielku nových noviel, aby sme v zdraví prežili i 31.marec 2007.
liba2
23.12.06,09:00
Až zazvonia zvony a oznámia Vám príchod čarokrásnych Vianoc,
zabudnite na všetky starosti a ťažkosti a tie dni prežite v šťastí a radosti.

Pekné Vianoce !
Lucy
23.12.06,09:52
Otvárame srdcia láske, už prichádza Vianoc čas. A tajomstvo tichej noci nech pohladí všetkých nás.

Pokojné prežitie čarokrásnych Vianoc, radosť v duši, úsmev na tvári, žiarivé detské očká a rodinnú pohodu všetkým Vám zo srdca praje

Lucy
Bavi
23.12.06,11:07
Čistú radosť z Vianoc želám, v novom roku stály elán, požehnanie v hojnosti, úspech v správnej činnosti.:)
Veľa lásky a pohody všetkým poraďákom!
tinaM
24.12.06,09:35
Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále. Nech nový rok splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.
Krásne prežitie Vianočných sviatkov praje
Kristína
Eva Farkasová
24.12.06,14:06
Rieknime slová dnes
čo dávno sme neriekli
a skúsme zobrať späť tie, čo nám utiekli.
Nech slza šťastia ligoce sa v oku,
tak žime každý deň v novom roku!

Zároveň prajem všetkým krásne Vianoce.
http://www.porada.sk/cid:003e01c72738$04b94110$c7332f54@evkas3ficizea8
comodo
24.12.06,14:22
Všetkým , celej partií poraďákov i “lovcom rozumov” prajem pokojné prežitie sviatkov, ako i bezúrazovú konzumáciu rybacej večere -pozor na kostičky !!! :-)
Viera.M.
25.12.06,12:34
Všetkým prajem krásne sviatky vianočné,
krásne kúzlo polnočné,
na stromčeku pekný zvonec,
na Silvestra veľký tanec
a po tanci ľahký krok,
potom šťastný Nový rok..
všetkým zo srdca želá
Viera.
janasv
27.12.06,14:23
A este jeden po-Vianocny mily pozdrav :)
http://www.thepodcaststudio.com/images/merryxmas.swf



Mam este jedno pekne video, len ho neviem pripnut........