janamat
09.03.11,10:46
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či nemá niekto skúsenosť s umelými kvetmi. Totiž, chcem ich dať do kochlíka, aby vyzerali ako živé, ale akosi mi to neide:mee:. Ďakujem
Peter z Bratislavy
09.03.11,18:03
Aj my hľadáme umelé previsnuté muškáty na miesto, kde by živé nevydžali, resp. by sa im ta určite nedarilo.
Aj sme googlili, ale ceny, čo sme našli sú vysoké.
ucitel.dotaznik
03.04.11,09:45
Nizke ceny maju poliaci, skusil by som skor trh tam su najlacnejsie, v obchodom su ceny vysie a naviac sa na trhu da zjednavat.
pepsikova
03.04.11,10:33
..keď som ja mala "šajbu" mať všade kvety, a muškátom sa teda u mňa nedarí,kúpila som vo veľkosklade, do kochlíka dala trochu zarobenej sadry, pichla tyčku od umelej kytice, chvílu počkala, kým stuhlo, zasypala drťou a nádhera bola hotová...a vydržala...
alaya1
03.04.11,12:12
My to s deti v skole sme riesili tym, ze sme kvety vpichovali do plateliny.No neviem, ci by to u previsnutych zabralo.
velvet
03.04.11,18:31
Umelé kvety nikdy nebudú vyzerať ako živé - možno len z diaľky. Aj keď trh je teraz bohatý, no tie "živšie" sú aj drahšie.
Ťažké kytice len do sadry, alebo v kvetinárstvach, aranžérskych potrebách dostať florex - po novom oasis... treba kúpiť hnedý/sivý, zelený je na živé kvety. Ten stačí prilepiť do kvetináča a napichať kvety. Poprípade ešte okolo dať kamene alebo sadru aby to malo lepšiu stabilitu.
Dáša_
03.04.11,18:51
No keď chceš, aby vyzerali čo najlepšie, tak s lacnými nepochodíš. Ja som napríklad zháňala do kúpeľne kytičku pivoniek a najlepšie vyzerajúca stála blízko 50€.