bea26
09.03.11,14:42
Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
Ďakujem.
buchač
09.03.11,13:51
Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
Ďakujem.

Nahrávku stiahneš do PC klasicky ...osobne robim v Total Comannder ..

Dv na DvD potom prekonvertuješ najakým programom , viď .....nainštaluj ...;)

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=dv+to+dvd+converter&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Chobot
09.03.11,13:51
Dobrý deň. Mám kameru sony do ktorej sa dáva mini dv kazeta. Chcela by som nahrávku nahrať do počítača. mohli by ste mi poradiť aký program použiť, aby som mohla urobiť aj nejaké menu na dvd, a aby to bolo dvd a nie avi.
S ktorým programom sa pracuje ľahko a hlavne rýchlo.
Ďakujem.

Rýchlosť závisí od rýchlosti tvojho PC. Keď sa renderuje finálne video, tak to zaberie najviac času. Na mojom staršom PC to trvá toľko, koľko trvá samotné video, t.j. hodinové video renderuje hodinu.

Existuje veľa softov na úpravu videa. Ak si tú kameru kupovala nie pod rukou, tak aj k nej na 99% bolo pribalené nejaké DVD s programom na úpravu videa. Ak nie, môžeš si stiahnuť nejaké, ale pozor, tie, čo bývajú free, alebo majú trial period (teda sú platené, ale umožňujú si ho vyskúšať napr. 30 dní) tak mávajú obyčajne obmedzené funkcie. JA mám nainštalovaný Ulead Video Studio, neviem ktorá verzia. V podstate sú skoro všetky rovnaké, majú podobné fukcie a možnosti.
bea26
09.03.11,13:55
Skúsim. ďakujem
Miki93
09.03.11,18:55
Nemáš ku kamere nejaké CD s konvertorom videií? Ja som mal pribalené CD ku kamere Panasonic
newmi
09.03.11,20:02
sony vegas je celkom jednoduchy
srska
09.03.11,20:31
sony vegas je celkom jednoduchy
ako pre koho:)
kozlíček
10.03.11,12:18
Nahrávku stiahneš do PC klasicky ...osobne robim v Total Comannder ..

Dv na DvD potom prekonvertuješ najakým programom , viď .....nainštaluj ...;)

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=dv+to+dvd+converter&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Poprosil by som vysvetliť ako v Total Comannder?
Ďakujem!
newmi
10.03.11,19:19
ako pre koho:)
tak kazdy zaciatok je tazky ale ja som sa v nom celkom rychlo zorientoval a to s video robim len vynimocne a predtym som pouzival ulead studio :D