signal
09.03.11,19:59
Poraďáci hľadám ubytovanie na súkromí na veľkú noc pre 9 osôb rodinná dovolenka s rodičmi, niekde v peknom prostredí s možnosťou prechádzok v okolí, prosím o tipy od Vás aj na základe vaších skúseností izby potrebujeme 1x4, 1x3, 1x2. verím, že mi pomôžete.:)
travelgirl
18.03.11,14:57
Moje tipy sú Penzión Reny pri Ružomberku, veľmi milí domáci, príjemné prostredie. Boli ste už v dedinke Špania dolina? Nádherná ľudová dedinka, blízko Banská Bystrica, si hneď v horách, absolútny kľud a život ako kedysi. Ubytko na Španej - chalupa Špania Dolina (pod týmto názvom to nájdeš na portáli UbytovanieNaSlovensku).
YVETTE
18.03.11,17:58
skús si pozrieť http://www.penzionvrsky.sk/
KAS15
01.04.11,15:15
skus pension-tatra.com
JarkaL
01.04.11,15:52
My sme raz strávili Veľkú noc vo Vlkolínci, prenajali sme si budovu bývalej školy, ale neviem, či sa to ešte dá. Boli to krásne sviatky, nachystala som všetky dobroty akoby sme boli doma, chlapci vyšibali aj poliali tetky v dedine a sranda bola, keď som nabehla do kostola aj s košíkom plným klobás, šunky, hrudky, vajíčok a pasky, ľudia na mňa pozerali, čo tam šaškujem, ale pán farár bol zlatý, usmial sa, opýtal sa, odkiaľ pochádzam a košík s jedlom nám posvätil.
srska
01.04.11,16:13
Moje tipy sú Penzión Reny pri Ružomberku, veľmi milí domáci, príjemné prostredie. Boli ste už v dedinke Špania dolina? Nádherná ľudová dedinka, blízko Banská Bystrica, si hneď v horách, absolútny kľud a život ako kedysi. Ubytko na Španej - chalupa Špania Dolina (pod týmto názvom to nájdeš na portáli UbytovanieNaSlovensku).
udrela si mi na strunu:) - rád tam chodievam aj v lete aj v zime medzi normálnych, jednoduchých ľudí. špania dolina je super
ucitel.dotaznik
03.04.11,10:36
Odporucam Terchovu v lete aj zime, a hlavne vela moznosti ako stravit pekne dni. Skus ich stranku terchova-info.sk/ubytovanie.php