Stanislav 1975
10.03.11,12:05
Ahojte, ja som včera narazil na tento dlhší článok( alebo krátku knižku :-) )

Je to spoveď zakladateľa Dobrého anjela o svojom živote- mňa to veľmi zaujalo, najma v dobe keď sa vraví, že peniaze kazia charakter, tak ma milo prekvapuje,že sú aj takíto ľudia, ktorí majú ako sa povie "zarobené" na celý život a napriek tomu myslia aj na iných, ktorí to najviac potrebujú..., sú tam popísané aj nejaké kruté ľudské osudy...,ktorým Dobrý anjel pomohol...

Ja mám toho Andreja Kisku rád...
Stanislav 1975
10.03.11,19:29
Ahojte, ja som včera narazil na tento dlhší článok( alebo krátku knižku :-) )

Je to spoveď zakladateľa Dobrého anjela o svojom živote- mňa to veľmi zaujalo, najma v dobe keď sa vraví, že peniaze kazia charakter, tak ma milo prekvapuje,že sú aj takíto ľudia, ktorí majú ako sa povie "zarobené" na celý život a napriek tomu myslia aj na iných, ktorí to najviac potrebujú..., sú tam popísané aj nejaké kruté ľudské osudy...,ktorým Dobrý anjel pomohol...

Ja mám toho Andreja Kisku rád...

posúvam...
norikas
13.03.11,18:52
Práve som dočítala knižku-vyjadrujem súhlas a hlbokú úctu.Som rada,že som prispela svojim podielom na Dobrého Anjela a budem tak činiť aj naďalej
Veronik7
13.03.11,19:23
Silné. Ak máte ešte niekto v zálohe niečo podobné, dajte tip. Podobné príbehy vždy stoja za zamyslenie.
JaDo
13.03.11,22:19
Cez Orange som prispievala. Žiaľ O2 do kt.som prešla, Dobrého anjela nepodporuje. Viem, dá sa priamo ale od vyššej sumy...
verkaz
15.03.11,13:43
Knižku som si prečítala. Zanechala vo mne hlboký dojem a núti to hlavne človeka zastaviť sa a zamyslieť.
alabut
16.03.11,15:37
Tiez som si ju precital. Spomenul som si na Tolsteho ... almuzna je, ze jednemu chudakovi zoberies, druhemu das. :-)