babicka1
10.03.11,20:42
ahoj z počítača sa mi ozývajú zvuky ako ked som na skype a niekto mi napíše správu ,tak to vydá taký zvuk,ten zvuk mi to začalo vydávat aj ked som neni na skype ako keby ma niekto sledoval na kamere a potom to vypne neviem čo to je či sa mi kazí počítač alebo čo to môže byt dakujem za radu inak nič iné som nespozorovala
newmi
10.03.11,20:45
aky mas pocitac a odkial sa ozyva ten zvuk? Z reproduktorov?
babicka1
10.03.11,20:48
asus notebook je to počut iba ked mám zapatý zvuk
newmi
11.03.11,10:17
ked ti pri kamere nesvieti diodka, tak by mala byt vypnuta a nemal by ta nikto sledovat
Juraj Tlach
11.03.11,10:56
nebeží skype na pozadí?pozri v správcovi úloh
arizona
11.03.11,14:47
Pouzivas zalozky v PC ?
Nedala si si nahodou nejaku stranku do zaloziek v case od kedy pocujes ten zvuk?

Niektore stranky su ozvucene,je mozne, ze sa ti to spusta a pocujes to.
babicka1
11.03.11,18:02
AHOJ dávam si do záložiek stránky ,budem si to sledovat či to bude vtedy dakujem
babicka1
11.03.11,18:04
nebeží skype na pozadí?pozri v správcovi úloh

nije nebeží mi skype vtedy je vypatý
arizona
11.03.11,18:18
AHOJ dávam si do záložiek stránky ,budem si to sledovat či to bude vtedy dakujem
Ak je nahodou ten problem v tom, tak tu zalozku tam uz mas.
Otvor si zlozku "zalozky" a po jednom si ich postupne otvaraj, ci nahodou nezacujes rovnaky zvuk
newmi
11.03.11,18:41
no odsleduj si presne pri akych cinnostiach sa ti ten zvuk ozyva. Mozno to je nejaky systemovy zvuk, co ja viem, pri otvarani okna, spustani programu atd.
babicka1
11.03.11,18:44
práve som prešla celé záložky a nič sa nikde neozvalo iba teraz ked som zase na porade ked mi príde oznámenie že mám správu tak sa ozve zvuk ,ale to bolo ked mi nijaká správa neprišla
babicka1
11.03.11,19:34
ked ti pri kamere nesvieti diodka, tak by mala byt vypnuta a nemal by ta nikto sledovat
pár krát sa mi stalo ,že mi zablikala dioda aj ked bol skyp vypatý
Stefan2005
11.03.11,19:39
pár krát sa mi stalo ,že mi zablikala dioda aj ked bol skyp vypatý

aj tento tvoj problém asi súvisí s týmto problémom: http://www.porada.sk/1684979-post5.html
Vlado40
11.03.11,19:49
Skús si odinštalovať v mozille ,ak máš poslednú verziu ,doplnok pre skype.Zvykme byť vpravo hore ikonka skype.
babicka1
11.03.11,22:36
Skús si odinštalovať v mozille ,ak máš poslednú verziu ,doplnok pre skype.Zvykme byť vpravo hore ikonka skype.
ja to tu nemám,asi nemám najnovšiu verziju
Matthew DeWrong
13.03.11,07:52
myslim ze forma pokus omyv v tvojom pripade bude riesenie do leta. Navrhujem venovat sa tomu 2-3 hodky pri beznej praci a odsledovat vysledok. da sa to aj cez system ale zda sa mi ze nie si velmi znala prostredia v PC, tak to urcite pojde jednoduchsie cz program.
pozri na nete program Ccleaner, je aj v slovencine, nainstaluj, spusti, prejdi na>> Nástroje/Po štarte. Zobrazi sa ti zoznam programov ktore sa ti spustaju s pri starte PC, bud to nascreenuj a posli mi na mail matthewdewrong@gmail.com, presne ti napisem co mas vypnut a co nechat zapnute, alebo skus metodu pokus omyl a vsetko a na striedacku vykonaj deaktivaciu programov, odporucam iba tych ktore maju v polozke Program popis "Program files".. pretoze je nikolko systemovych suborov co funguju ako drivery na doplnkove funkcie klavesnice, ak mas dotykove tlacitka a podobne. Tie by si docasne znefunkcnila. Toto je pre laika, trocha zlozite, ale problem ako ho opisujes je velmi nespecifikovany, zvuk ako skype je miliom moznosti, kedze na skype je moznost volby zvukovych balickov.. Skus to takto, ak budes potrebovat pomoc, mailovy kontakt mas.. Vela zdaru
misoft
13.03.11,18:21
babička1: Skús pozrieť v Mozille v hornej lište:
Nástroje>Doplnky (tiež aj stlačenie Ctrl+Shift+A) a vyskočí ti okno nainštalovaných doplnkov pre Mozillu. Ak tam niekde nájdeš niečo s názvom Skype, tak to dáš odinštalovať, reštartovať Mozillu (samo ťa to vyzve) a potom by ten doplnok tam už nebol.
babicka1
13.03.11,21:42
dakujem za radu naozaj som neni zbehlá v PC ja som iba samouk neviem odskenovat ani Ccleaner ale pokúsim sa sledovat a postupne vypínat tie files programi ale včera sa mi ozval zvuk mala som spustený internet exploder iba som si pozerala na stránke ,nejaké fotky a vtedy sa mi ozval ten zvuk a to som ani nikam neklikla
babicka1
13.03.11,22:06
babička1: Skús pozrieť v Mozille v hornej lište:
Nástroje>Doplnky (tiež aj stlačenie Ctrl+Shift+A) a vyskočí ti okno nainštalovaných doplnkov pre Mozillu. Ak tam niekde nájdeš niečo s názvom Skype, tak to dáš odinštalovať, reštartovať Mozillu (samo ťa to vyzve) a potom by ten doplnok tam už nebol.

pozerala som mozilu tak ako si mi radil,ale nič také ako Skype som tam nenašla je tam iba toolbar searchg a eše štyri podobné názvy ale všade je toolbar,neviem anglicky inak dakujem za radu
misoft
14.03.11,12:30
Takže ho tam (ten doplnok) asi nemáš.
babicka1
17.03.11,22:18
myslim ze forma pokus omyv v tvojom pripade bude riesenie do leta. Navrhujem venovat sa tomu 2-3 hodky pri beznej praci a odsledovat vysledok. da sa to aj cez system ale zda sa mi ze nie si velmi znala prostredia v PC, tak to urcite pojde jednoduchsie cz program.
pozri na nete program Ccleaner, je aj v slovencine, nainstaluj, spusti, prejdi na>> Nástroje/Po štarte. Zobrazi sa ti zoznam programov ktore sa ti spustaju s pri starte PC, bud to nascreenuj a posli mi na mail matthewdewrong@gmail.com, presne ti napisem co mas vypnut a co nechat zapnute, alebo skus metodu pokus omyl a vsetko a na striedacku vykonaj deaktivaciu programov, odporucam iba tych ktore maju v polozke Program popis "Program files".. pretoze je nikolko systemovych suborov co funguju ako drivery na doplnkove funkcie klavesnice, ak mas dotykove tlacitka a podobne. Tie by si docasne znefunkcnila. Toto je pre laika, trocha zlozite, ale problem ako ho opisujes je velmi nespecifikovany, zvuk ako skype je miliom moznosti, kedze na skype je moznost volby zvukovych balickov.. Skus to takto, ak budes potrebovat pomoc, mailovy kontakt mas.. Vela zdaru

ahoj deaktivovala som všetky programi files zdalo sa všetko ok .a naraz mi vyhodilo tabulku asus Eee pc ....servise a neišlo to vypat potom som išla do biosu spustila som ho potom sa vypol počítač a objavilo sa mi neviem čo to je lent am bolo popísané niečo o biose tak som sa snažila odtial dostat dala som F1 ESCa dostala som sa od tial no ked sa pc.zapol tabulka sa znova objavila tak som chcela obnovit systém ten sa mi podarilo spustit a tabulka zmizla zatial je to v poriadku a ten zvuk som dnes ešte nepočula no uvidíme čo bude