plada
11.03.11,05:40
Ahojte, priatelia,
neviem, čo sa stalo, pri prehrávaní videa mi toto zastavuje, trhá, stále akoby sa načítavalo. Poradí mi niekto?
220870
11.03.11,04:56
Poškodené ,zaprášené dvd?Robí to len s jedným dvd alebo aj ostatnými?Na čom to prehrávate na PC alebo DVD prehrávači?
plada
11.03.11,05:04
Mala som na mysli video z you tube, alebo nejakú reláciu z archívu.
arizona
11.03.11,05:21
Moze to byt sposobene aj slabsim signalom,alebo nekvalitnym videom.
Daj si ho stopnut, aby ti nacitalo a malo by ist lepsie.
Chobot
11.03.11,06:40
Ahojte, priatelia,
neviem, čo sa stalo, pri prehrávaní videa mi toto zastavuje, trhá, stále akoby sa načítavalo. Poradí mi niekto?

Príčin môže byť veľa:
- pomalý internet (nestíha načítať dáta)
- slabý počítač (na pozadí ti bežia nejaké programy, ktoré brzdia plynulé prehrávanie videa)
...
newmi
11.03.11,10:25
co sa tyka youtube, tak tam je na vine youtube samotny, nic s tym nespravis, aj mne to robi a aj viacerym ludom co maju aj inych providerov a byvaju po celom Slovensku.
plada
11.03.11,10:54
Ja som si išla pozrieť panelák a každých 5-7 sekúnd zastaví, v strede je krúžok, ako keby sa ďalšia časť načítala, potom zase 5-7 sek., takto som to zvládla asi dvadsať sekúnd, potom som to vzdala. Nechýba mi nainštalovať nejaký program alebo lepšie povedané preinštalovať. V počítačoch sa moc nevyznám.
Je zaujímavé, že pred týždňom to išlo bez problémov, pozerala som Maf story.
Chobot
11.03.11,11:02
Ja som si išla pozrieť panelák a každých 5-7 sekúnd zastaví, v strede je krúžok, ako keby sa ďalšia časť načítala, potom zase 5-7 sek., takto som to zvládla asi dvadsať sekúnd, potom som to vzdala. Nechýba mi nainštalovať nejaký program alebo lepšie povedané preinštalovať. V počítačoch sa moc nevyznám.
Je zaujímavé, že pred týždňom to išlo bez problémov, pozerala som Maf story.

Treba nechať načítať celé video a potom si ho pozrieť. Tie stránky bývajú preťažené a nestíhajú posielať dáta takému množstvu pripojených užívateľov.
plada
11.03.11,11:19
Asi sa budeš zo mňa Chobot smiať, ale čo to znamená "načítať celé video"
Chobot
11.03.11,11:25
Asi sa budeš zo mňa Chobot smiať, ale čo to znamená "načítať celé video"

Nesmejem sa, nikto učený z neba nespadol.

Znamená to, že nechaj tú stránku tak a rob si niečo iné. Až bude tá čiara na spodku videa, čo znázorňuje status sťahovania, celá (až do konca), tak potom si znovu spusti video.

Lebo keď si dáš spustiť nejaké video, tak z danej stránky si ho prehrávač postupne sťahuje a zároveň prehráva. Ak sa prehrávanie dostane do bodu, ktorý ešte nie je stiahnutý, tak sa zastaví a čaká, kým znovu stiahne aspoň pár sekúnd videa. To video sa ti postupne ukladá v dočasnom súbore v PC.

Keď už je to celé stiahnuté, tak si to prehrávač prehráva z PC a nemusí čakať, kým mu stránka cez internet "dodá" ďalšie sekundy z videa.
plada
11.03.11,11:30
Ďakujem Ti, Chobot, doma vyskúšam, si veľmi ochotný.
S pozdravom
Plada