dasl
11.03.11,13:41
Mame internet od pomaranču Fibernet start
pri testoch na internete nam ukazuje hodnotu
e-go speed meter:3 439,02 Kbps
inet sk spedmeter:6.24 Mbps
orange stranka: 8.4 Mbit/s
samozrejme download
spolocnost uvadza ze rychlost Rýchlosť prijímania dát je 20 Mb/s
co v ani jednom teste nedokazuje

chcem sa spytat akou formou mozem reklamovat tuto sluzbu a co mozem pozadovat
ked som telefonoval na linku 0908939939 z panom žiškom bolo mi povedane ze nemam pravdu a vsetko je v poriadku

nejdena sa o zavadzajucu reklamu ?!!!
ako mozem dosiahnut toho co pisu v zmluve ze sa jedna o neobmedzene pripojenie 20 Mb/s
newmi
11.03.11,12:49
no a nemas v pc nejaky virus alebo spyware ktory by ti spomaloval net? Skus este speedtest.net Ale najlepsie rychlost overis ak skusis realne stahovat nejaky subor, ze ako rychlo ti to pojde (ale treba vybrat nejaky dobry server (stranku), ktory bude stihat). Alebo nemas nieco zle nastavene v PC? Skusal si pripojit na ten fibernet aj ine PC, napr notebook?
Fero11
11.03.11,14:47
V zmluve mas garantovanych 20 Mbps ?? Ak ano, tak potom by som sa stazoval, linka bude urcite agregovana, urob testy v roznych casoch rano poobede, vecer atd .... a samozrejme povipinat vsetko co by sposobovalo nejaky download.
Osobne som sa stretol aj s tym, ze mlady si dal stahovat niekolko torrentov na pozadi (ktore mali do kopy mozno aj 50GB) a potom sa cudoval, preco mu tak pomaly nacitava stranky
mecky
11.03.11,15:40
a hlavne pouzivat speetest.net ako jeden z mala takychto meracov dava relevantne vysledky


takto vyzera 20Mbit od orange
http://www.speedtest.net/result/1196370835.png