matyzs
11.03.11,14:17
Dobrý deň prosím vás chcel by som sa spýtať mám internet o T-comu a router Belkin n+ Wireless no a chcem ho dať reklamovať len háčik je v tom že internet som si objednával telefonicky..takže nemôžem ho ist dať reklamovať do predajne..tak ako ho teda reklamovať?
ivka70
11.03.11,13:31
Preco by si nemohol ist do predajne?
Ved je to jedna firma.
Ak chces ,zavolaj si predtym tam, kde si objednaval, nech ti povedia presny postup reklamacie.
Podla mna ti staci ist do najblizsej predajne.
matyzs
11.03.11,13:38
No neviem práveže pretože naposledy ked bol problém s netom šiel som do predajne a tam mi povedali že že to ich netýka že nech si to vybavím cez telefon...
Ice dive
11.03.11,13:47
No neviem práveže pretože naposledy ked bol problém s netom šiel som do predajne a tam mi povedali že že to ich netýka že nech si to vybavím cez telefon...
tak napíš xy stranovú sťažnosť, že čo je toto za prístup k zákazníkovi... ty máš uzavretú zmluvu so spoločnosťou T-com, t.j. reklamovať môžeš na ktoromkoľvek mieste danej spoločnosti nakoľko sa jedná o jeden a ten istý subjekt... a nie podľa toho ako sa ktorému zamestnancovi za prepážkou chce alebo nechce...
arizona
11.03.11,14:27
Matyzs ma pravdu.
Tiez som zazila taketo nepochopitelne jednanie od T comu.Koncila mi 2r. viazanost na Magio.Volala mi nejaka ich zastupkyna,povedala som jej, ze planujeme pokracovat. Takze sme vec vybavili po telefone,poslala mi iba zmluvu postou na podpis.
Pochvalovala som si, ako fajn, ako mi usetrili cas.

Ale len dovtedy,pokym som nieco nepotrebovala.Zasla som u nas v meste do Tcom centra,ale nevybavila som nic,hoci som tam mala znamu.
Vysvetlila mi, ze ten, s kym som uzatvarala zmluvu ma má "zablokovanu" a ona sa k mojim udajom nedostane a nemoze mi pomoct!!!:eek::eek::rolleyes::mad:
Tak som musela volat na ich zak. linku, ale "ta moja pani" mala dovolenku, jej kolega na linke mi tiez nemohol pomoct,takze som musela cakat,pokym pani dodovolenkuje.:confused:


Zas MOLOCH Tcom nieco vymyslel a nedomyslel!:mad:


Ak chces nieco u nich reklamovat, obrat sa pisomne na ich rekl. oddelenie v Kosiciach. Tam pochodis najskor.
Fero11
11.03.11,14:39
To mas stastie, ze ta pani nesla este do dochodku, alebo ju neprepustili :D
t-com som mal rad, ale teraz sa mi akosi prestava pacit, pred nedavnom zaviedli FUP a od jan. alebo februara zvysili neumerne takmer vsetky net sluzby cca o 40%
Na vacsine uzemia kde nemaju konkurenciu, tak si robia co chcu
arizona
11.03.11,14:49
co je FUP ?
Fero11
11.03.11,14:50
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fair_User_Policy
t-com ale nema take fup, ze ta po limite vypnu, ale ti max znizia rychlost