babicka1
11.03.11,19:14
ahoj chcem sa spýtat ked mám zapatú OPERU je všetko ok.ale ked zapnem mozilla firefox stránky mi načitávajú pomenšie ako v opere ale ked ho vypnem nejde mi už opera načítat ani nič iné vtedy musím reštartovat počítač a potom ide zase všetko ako má íst,.neviem či ho mám odinštalovat alebo kde by bola chyba dakujem za info..
newmi
11.03.11,18:43
prekontroluj si ci nemas virus alebo spyware, preinstaluj firefox,... skusaj ;-)
babicka1
11.03.11,18:47
prekontroluj si ci nemas virus alebo spyware, preinstaluj firefox,... skusaj ;-)

preinštaluj to je odinštalovat a znovu nainštalovat ,už som to raz urobila a nepomohlo to
Stefan2005
11.03.11,19:05
preinštaluj to je odinštalovat a znovu nainštalovat ,už som to raz urobila a nepomohlo to

... nie vždy to pomôže.
Tuto riešili podobný problém: http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=103586 takto:

"aký máte system XP ??
Pokud ano je potřeba odinstalovat FF a tento postup
Zazalohujte oblíbené položky a hesla ne nastavení !!! pomocí MozBackup: http://www.slunecnice.cz/sw/mozbackup/ .
Smazat složky C:\Program Files\Mozilla Firefox
C:\Documents and Settings\Vaše jméno\Data aplikací\Mozilla
C:\Documents and Settings\Vaše jméno\Local Settings\Data aplikací\Mozilla
restart Pc a nainstalujte poslední verzi FF spusťte FF
pak obnovte pomocí pomocí MozBackup oblíbené položky a hesla"

Spúšťaš dva prehliadače súčasne? Problém je ak sa spustí Opera a potom Firefox, alebo problém je s Firefoxom aj vtedy, keď sa spustí pred Operou ?
babicka1
11.03.11,19:17
je to asi ked mám operu tú si spustím dolu a zapnem fifefox,alebo niekedy sa aj sám zapne cez operu ked mi chce niečo ,,ukázat ,,
Juraj Tlach
11.03.11,19:44
zaujímavé je, že som napísal to isté čo stefan2005 a môj príspevok zmizol!??
Stefan2005
11.03.11,19:58
zaujímavé je, že som napísal to isté čo stefan2005 a môj príspevok zmizol!??

Písal si predo mnou, alebo po mne ?
... som si všimol, že je akási kontrola identickosti príspevkov - vtedy nedovolí uložiť.
Juraj Tlach
11.03.11,20:13
Písal si predo mnou, alebo po mne ?
... som si všimol, že je akási kontrola identickosti príspevkov - vtedy nedovolí uložiť.
pred tebou ešte doobeda.čo je tá kontrola?