Theo
12.03.11,11:37
Aky soft je naj.pre zmazanie vybrateho programu /súbora?/nejaký total by som potreboval.
sthruska
12.03.11,12:39
unlocker
Juraj Tlach
12.03.11,12:47
uninstall tool
Zoltan Miklos
12.03.11,14:57
mozno myslis na file shredder - to je program, ktory ti vymaze subory bez moznosti obnovy. normalne vydeletovane subory sa totiz daju viac-menej obnovit.
Ale napr. ak chces znicit nejaky pikantny dokazovy material ;-), mozes pouzit fileshredder, ako napr.:
http://www.fileshredder.org/
Theo
12.03.11,16:51
Vyskúšam.znicit nejaky pikantny dokazovy material už teraz netreba.To už bolo.Uninstall tool mi nezabral.
sthruska
13.03.11,06:56
A čo presne neurobil? Pokiaľ zahlásil, že mu bol odmietnutý prístup, takto rieši unlocker.
Matthew DeWrong
13.03.11,07:29
myslim ze to prilis komplikujes, subor vymaz deletom, a staci ti aby si zaplnil diskovu jednotku, cize nakopci nejake filmy..

alebo jednoduchsie: urcite pouzivas Ccleaner, obsahuje funkciu za prepisanie celeho prazdneho miesta na disku tzv. nulami, to zabrani moznosti obnovy dat.. Ccleaner je 3-megovy program, velmi jednoduchy na ovladanie a vynikajuci na celkovu udrzbu PC. vela zdaru :)
moss.palicka
15.03.11,17:44
myslim ze to prilis komplikujes, subor vymaz deletom, a staci ti aby si zaplnil diskovu jednotku, cize nakopci nejake filmy..

alebo jednoduchsie: urcite pouzivas Ccleaner, obsahuje funkciu za prepisanie celeho prazdneho miesta na disku tzv. nulami, to zabrani moznosti obnovy dat.. Ccleaner je 3-megovy program, velmi jednoduchy na ovladanie a vynikajuci na celkovu udrzbu PC. vela zdaru :)
Ahoj, dobre vravis ale neda nezareagovat :) ked ho zmaze tak bude trvat dost dlhu dobu, v zavislosti od volneho miesta kym prave tie sektory prepise este raz. A tiez plati, ze aj niekolko krat prepisane subory sa daju obnovit :) THEOvi doporucujem pouzit eraser alebo wipefile a prepis aspon 7x. V recovery firme mi raz obnovili cca 3x prepisane subory. A ak to nahodou nechces aby niekto zistil, ze si taky program pouzil, spustaj ho ako portable aplikaciu z usb a nie z disku cieloveho stroja, to len pre istotu :)