jexx
13.03.11,10:49
.V poslednej dobe sa mi v oblasti ramien a bicepsov začali vyhadzovat strie. Príčinou je zrejmä posilňovanie svalov, ktorému sa venujem asi 1 rok. Zdá sa mi, že v poslednej dobe sa mi to ešte viac začalo rozširovat a už je to fakt nechutné. Neviete prosím niekto poradiť ako sa ich zbavit ? Teda viem, že celkom zbaviť sa ich nedá , ale chcel by som ich aspon trochu zahladiť, nech niesu take fialove. Pomohli vam nejake maste, kremy ? Ako ste sa ich zbavili, ak sa vam to uz podarilo. Rozmyslal som aj,že skončim s posilovaním, ale strašne ma to baví a to by som nechcel. Prosím odpíšte ak viete ... Ďakujem.
lujza.j
13.03.11,09:52
jexx
15.03.11,17:21
hmm ... nikto iny žiadne rady ?
arizona
15.03.11,17:30
.V poslednej dobe sa mi v oblasti ramien a bicepsov začali vyhadzovat strie. Príčinou je zrejmä posilňovanie svalov, ktorému sa venujem asi 1 rok. Zdá sa mi, že v poslednej dobe sa mi to ešte viac začalo rozširovat a už je to fakt nechutné. Neviete prosím niekto poradiť ako sa ich zbavit ? Teda viem, že celkom zbaviť sa ich nedá , ale chcel by som ich aspon trochu zahladiť, nech niesu take fialove. Pomohli vam nejake maste, kremy ? Ako ste sa ich zbavili, ak sa vam to uz podarilo. Rozmyslal som aj,že skončim s posilovaním, ale strašne ma to baví a to by som nechcel. Prosím odpíšte ak viete ... Ďakujem.
Celkom sa ich nezbavis nikdy.
Ale casom sa farbou priblizia tvojej pokozke,vyblednu, takze nebudu take viditelne.
Ak mas pokozku nachylnu na strie, treba casto kremovat,aby sa netvorili dalsie.
lujza.j
15.03.11,19:28
hmm ... nikto iny žiadne rady ?

tu nie je žiadna rada!keby som mala rady tak ich dám a nemala by som strie po pôrode po celom bruchu! všetky krémy ktoré su v predaji akože na odstránenie strii sú len čisto marketingové produkty. je to raz roztrhnutá vrchná časť pokožky a cesta späť už nie je!!
jenny5
17.03.11,11:13
Už vytvorené strie ťažko odstrániť.
Ako prevencia ako písala arizona veľa krémovať. Ja keď som bola tehotná mi niekto poradil natierať sa lekárskou vazelínou, dostať v lekárni a mám pocit, že to trošku pomohlo.
bettylou
17.03.11,13:18
Sr.ť na krémy, pokožku treba vyživovať zvnútra. Neviem, ale v sydney majú normálne v "protein-shopoch" je taký olej, je to nejaký mix, už si to nepamärám, je sa každý deň za lyžicu a naši chlapci si to pochvaľovali. Mali pokožku jak pred súťažou. U nás som na to ale nikde nenatrafila, aj keď som to hľadala kade tade. Možno v čechách alebo v nemecku..
Je to ale skôr prevencia ako hasenie problému. Treba si preštudovať veci a rozmýšľať, kým človek začne niečo robiť.
lujza.j
17.03.11,19:19
Už vytvorené strie ťažko odstrániť.
Ako prevencia ako písala arizona veľa krémovať. Ja keď som bola tehotná mi niekto poradil natierať sa lekárskou vazelínou, dostať v lekárni a mám pocit, že to trošku pomohlo.

ja som krémovala a nepomohlo, myslím že zaleží aj od pokožky. a to nehovorím že mi skrášlili brucho krásnou výšivkou pri cisárskom a potom do troch mesiacov ma ešte znovu rezali kôly slepáku:mad::mad::mad: moja dcéra mi nie raz povedala, že mama choď to reklamovať:eek::D
liek
21.03.11,16:11
Tiez odporucam kremovat. Koza sa "roztrhne" preto ze nema dost vody aby sa roztiahla. Tak sa jednoducho pretrhne. Mozes skusit niektory s naledujucich produktov.
l
mariapot
14.05.14,08:42
Keď je žena tehotná, alebo začínate posilňovať je dobre hneď sa začať krémovať, keď viete, že sa vám koža bude napínať a na určitých partiách sa zväčšíte na objeme :) keď to podceníte, tak sú aj krémy na strie, ktoré tie menšie odstráni a väčšie zneviditeľní, ja som používala niekoľko kým som natrafila na ten čo mi najviac pomohol – elastiq sa volá sa mi zdá, používala som ho už niekoľko rokov dozadu :)
avalik
14.05.14,20:11
kašli na to, aspoň babenky vidia ako rýchlo si narástol :D

strie časom trochu vyblednu, v lete keď sa opáliš, to bude tiež lepšie
buchač
14.05.14,20:51
....očúvaj ....

Mám jednu striu na zadnej časti tela .....nedajbože sa zahojiť ...aj som natieral , nejak nepomáha ...;) :D :D :D
bettylou
15.05.14,08:11
laserom sa dá, trochu to bolí, ale zmiznú úplne - teda tie fialové, biele neviem. Odskúšané po kojení.