Ospaly
13.03.11,19:41
Dobry den.

Dcera navstevovala v minulom roku jednu skolu. Slkolne som platil trvalym prikazom, stravne sa uctovalo mesacne. Firma sa teraz ozvala, ze nemam zaplatene stravne. (potvrdenia som priebezne vyhadzoval...takze uz to neriesim) Poslali mi postou faktury, ktore boli vystavene napr 30.6.2010, splatne 30.7.2010 Ako sa posudzuje splatnost, nakolko som ich dostal az vo februari. (posielali mi ich aj mailom, ale ja mail nepozeram... je vobec niekde stanovene, ze musim kontrolovat svoj mail??) Teraz sme sa snazili zistit kde je problem (ja som presvedceny ze som ich zaplatil) a myslel som si, ze oni hladaju vo firme nejaky dokaz ako to je. Samozrejme nic nehladali, vykaslali sa na to (s tym ale uz nic nespravim, a uz som to dnes zaplatil) Ale doslo mi oznamenie z posty o doporucenom liste, je tam uvedena advokatska kancelaria, takze to mozno postupili dalej. Preto este raz, ako sa berie datum splatnosti, kedze fakturu som dostal az teraz. Dalej ako postupovat dalej.. ja som vyplatil skor ako som si nieco prevzal. Dakujem. P.S: aj byvala riaditelka skoly - pobocky si spomina, ze sme vyplacali stravu hotovostne (ako vsetci rodicia) navyse na konci roka sa manzelka pytala, ci nemame podlznosti. Ale uz to nemam ako dokazat. Ad mail: nebolo co kontrolovat, sms-kou som dostal spravu o zaplateni skolneho, stravu sme platili hotovostne kazdy mesiac (vzdy nas na to upozornili) mimosklolne aktivity sa platili podla potreby. Nejak som sa rozkecal, ale to je jedine co mozem urobit :-) Dakujem.