n.valkova
14.03.11,11:19
Ahojte,

chcela by som sa Vás opýtať, či je v poriadku, ak mi zamestnávateľ poslal počas mojej PN ukončenie pracovného pomeru. Poslal potvrdenie o zdan. mzde a zápočet. Pracovný pomer som mala na dobu určitú.

Ďakujem.
Tweety
14.03.11,10:19
Ahojte,

chcela by som sa Vás opýtať, či je v poriadku, ak mi zamestnávateľ poslal počas mojej PN ukončenie pracovného pomeru. Poslal potvrdenie o zdan. mzde a zápočet. Pracovný pomer som mala na dobu určitú.

Ďakujem.
AK končila doba určitá, tak áno, PP končí dátumom doby určitej. V jeho skončení PN nie je prekážkou .
veronikasad
14.03.11,10:20
Ahojte,

chcela by som sa Vás opýtať, či je v poriadku, ak mi zamestnávateľ poslal počas mojej PN ukončenie pracovného pomeru. Poslal potvrdenie o zdan. mzde a zápočet. Pracovný pomer som mala na dobu určitú.

Ďakujem.
ano, pracovný pomer končí dňom dohodnutým v prac.zmluve. Ak nemoc trvá, nem. dávky ti bude naďalej vyplácať soc.poisťovňa.

Nezabudni na splnenie oznamovacej povinnosti v zdr. poisťovni (zamestnávatel ťa odhlásil).
ivka70
14.03.11,10:20
Pracovny pomer na dobu urcitu konci dohodnutym dnom bez ohladu na to, ci si v tom case na PN, OCR ci materskej.

Takze zamestnavatel ti poslal doklady spravne ku korektne ukoncenenu pracovnemu pomeru na dobu urcitu (predpokladam, ze ti ich teda poslal ku dnu ukoncenia PP).
katka50
14.03.11,10:20
Ahojte,

chcela by som sa Vás opýtať, či je v poriadku, ak mi zamestnávateľ poslal počas mojej PN ukončenie pracovného pomeru. Poslal potvrdenie o zdan. mzde a zápočet. Pracovný pomer som mala na dobu určitú.

Ďakujem.
PP na dobu určitú končí uplynutím doby. PN na trvanie PP na dobu určitú nemá vplyv.