33filo3
14.03.11,12:13
Dobry den,ma niekto skusenosti s poduskou Meditherm Silver Line od Medivitu?Boli sme na posedeni a dali sme sa nahovorit na tuto podusku.S manzelkou mame problemi s krizami a krcnou chrbtivou a zevraj by to mohlo pomoct,tak by som chcel vediet ci to pomaha naozaj,lebo ak by to bola blbost tak by som objednauku zrusil.Dakujem vam za pomoc.
ajka-26
18.03.11,13:12
Ja mam osobne skusenosti s medithermom.Tak isto som sa nechala nalakat na bolesti chrbtice,ale nepomohlo mi to.
Meditherm este stale splacam a je odlozeny v skrini,takze som nadsena.Zaver si utvorte sam.
durisovad
18.03.11,13:30
Keby tie zazracne produkty boli take ucinne, ako o nich tvrdia predajcovia, iste by ich nakupilo ministerstvo zdravotnictva alebo zdravotne poistovne, aplikovali by to na pacientov a usetrilo by sa kopu penazi na lekarov, lieky a kadejake rehabilitacne procedury.
33filo3
18.03.11,23:07
Ja mam osobne skusenosti s medithermom.Tak isto som sa nechala nalakat na bolesti chrbtice,ale nepomohlo mi to.
Meditherm este stale splacam a je odlozeny v skrini,takze som nadsena.Zaver si utvorte sam.



Dakujem,mne to uz prislo zatial je to ok len je mi strasne teplo ked na tom spavam ono to urcite bude dobre na zimu .
Este uvidim ako to bude s elektrikou.
buchač
19.03.11,16:59
Dobry den,ma niekto skusenosti s poduskou Meditherm Silver Line od Medivitu?Boli sme na posedeni a dali sme sa nahovorit na tuto podusku.S manzelkou mame problemi s krizami a krcnou chrbtivou a zevraj by to mohlo pomoct,tak by som chcel vediet ci to pomaha naozaj,lebo ak by to bola blbost tak by som objednauku zrusil.Dakujem vam za pomoc.

Viď ...


Infračervené svetlo je dôležitou formou energie, ktorá zaisťuje regeneráciu organizmu. Zvyšuje počet bielych krviniek, zlepšuje rast buniek, syntézu DNA a proteínov v bunkách. Podporuje krvný obeh, eliminuje bolesť, únavu a stres a prináša úľavu od všetkých prejavov artritídy. Infračervené svetlo pôsobí priaznivo pri športových úrazoch, zraneniach kostí a svalov, pri reumatických prejavoch slabín, degeneratívnych ochoreniach chrbtice, artróze, ateroskleróze a ďalších cievnych ochoreniach. Taktiež podporuje látkovú výmenu, najmä vylučovanie toxínov z buniek.

Terapeutické pôsobenie infračerveného svetla spočíva v tepelnom pôsobení na ľudský organizmus. Podľa vlnovej dĺžky preniká infračervené svetlo do tkaniva do hĺbky 2 - 30 mm.

Infračervené lehátko Meditherm Silver Line je lehátko, ktoré sa môže položiť pod plachtu na matrac, alebo pod matrac. Možno ho použiť i na pohovke či sedačke, podľa potreby užívateľa.

Zloženie:
Vrchná strana: 41% Tencel, 35% Polyamid, 24% Polyester
Spodná strana: 60% Polyester, 37% Bavlna, 3% Striebro

TENCEL je 100% biologický materiál. Základom je prirodzená surovina. TENCEL sa získava z dreva a je 100% biologicky odbúrateľný. Použité drevo pochádza z trvalého lesného hospodárstva a je vyznamenané európskou záručnou pečaťou PEFC.

TENCEL zabraňuje celkom prirodzeným spôsobom a bez chemických prímesí rastu baktérií. Rýchla absorbcia vlhkosti sú zodpovedné za to, že sa nevytvárajú takmer žiadne baktérie.

TENCEL je priaznivý pre obzvlášť citlivú pokožku. Kombinácia- hladký povrch vlákna a vynikajúca absorbcia vlhkosti- podporuje pozitívnu klímu pokožky, čím zmierňuje problémy ľudí s citlivou pokožkou.

Pokožka je najväčší ľudský orgán, ktorým človek dýcha. Pokožka nás chráni, reguluje telesnú teplotu a udržiava náš vodný režim. TENCEL podporuje tieto funkcie a funguje ako druhá pokožka.

STRIEBRO
Vlastnosti striebra:
Antibakteriálna funkcia (striebro eliminuje 99,9% baktérií)
Termoregulačná funkcia (v chladnom počasí minimalizuje a v teplom počasí naopak zrýchľuje odvádzanie tepla od pokožky do okolitého vzduchu)
Antistatická funkcia (striebro má najvyššiu elektrickú vodivosť a preto je statická elektrina účinne rozptýlená)
Antiseptické funkcia (vlhkosť a pot vyprodukovaný ľudským telom je spoľahlivo odvedený vrstvou strieborného vlákna od pokožky a následne sa odparí)

Rozmer: 80x190x2cm

... a záver si treba urobiť samostatne ...
No ale ako sa vraví ..." papier veľa znesie ..."...
ajka-26
20.03.11,15:57
Viď ...



... a záver si treba urobiť samostatne ...
No ale ako sa vraví ..." papier veľa znesie ..."...
To co pises je pekne,len skoda ze to tak nefunguje.Skusala som lezat na medtherme aj pri svalovke a nezaznamenala som rychlejsie zotavenie sa,ako ked ho nepouzijem.Na bolesti chrbtice mi pomoze iba cvicenie.A to nebudem hovorit o tom,ze pocas pouzivania medithermu cca 2tyž. som mala take zdravotne problemy,ake sa u mna nevyskytli nikdy predtym a ani potom.Takze zaver-teoreticky to znie vsetko pekne,ale prakticky som zase len niekomu prispela na este vacsi bazen.
buchač
20.03.11,19:09
To co pises je pekne,len skoda ze to tak nefunguje.Skusala som lezat na medtherme aj pri svalovke a nezaznamenala som rychlejsie zotavenie sa,ako ked ho nepouzijem.Na bolesti chrbtice mi pomoze iba cvicenie.A to nebudem hovorit o tom,ze pocas pouzivania medithermu cca 2tyž. som mala take zdravotne problemy,ake sa u mna nevyskytli nikdy predtym a ani potom.Takze zaver-teoreticky to znie vsetko pekne,ale prakticky som zase len niekomu prispela na este vacsi bazen.

...si ma zle asi pochopila ....to nie ja som písal ...;)

Ja len ten záver ...zamyslenie sa a utvorenie si názoru nad citáciou .;)

Na blbosti podobného typu / MEDITHERM / veľmi neverím ani ja ...;)
lujza.j
20.03.11,19:35
Dobry den,ma niekto skusenosti s poduskou Meditherm Silver Line od Medivitu?Boli sme na posedeni a dali sme sa nahovorit na tuto podusku.S manzelkou mame problemi s krizami a krcnou chrbtivou a zevraj by to mohlo pomoct,tak by som chcel vediet ci to pomaha naozaj,lebo ak by to bola blbost tak by som objednauku zrusil.Dakujem vam za pomoc.

mimotemy vždy sa divím tomu, že sa ešte stále ludia dajú nahovoriť na rôzne výrobky ponúkané týmto spôsobom. a je fakt, že tento kšeft týmto obchodníkom stále ide vďaka, tým čo sa stále dajú nahovoriť na výnimočnosť daného ponúkaného produktu:eek:.ale až potom sa zamýšľajú či naozaj kúpili dobre.

tiež mám problémy s chrbticou aj s krčnou aj z hrudnou, môj chlap má vyskočenú platničku /9mm/ ale do čoho sme investovali je kvalitný matrac+polohovateľný rošt a ja navyše špeciálny vankúš.ale nekupovala som z predajne žiadneho TV schopu ani podobne, volila som predajnu, ktorá sa špecializuje iba na tieto produkty.