veron24
14.03.11,13:28
dobry den, som tu prvy krat, chcem sa spytat, ci mi nevie niekto poradit, pokial by som mala zaujem o kupu pristroja na odburavanie tuku / ultrazvukova kavitacia.
Nasla som si dodavatela, ktory ku kupe poskytne aj zaskolenie a vystavenie certifikatu. chceli by sme s manzelom podnikat v tejto sfere, ale len s tymto pristrojom, yiadna koymetika, alebo nieco ine, iba ultrazvukova kavitacia, dalej mame zakupeny priestor, kde by sme to chceli vykonavat.
manzel je zivnostnik a ma v predmete podnikania okrem ineho aj Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, venuje sa doteraz vsak inemu podnikaniu.
Staci nam tento predmet podnikania, na to aby sme mohli poskytovat danu ultrazvukovu kavitaciu?
zahrna sa to do kozmetiky, alebo nie?? staci mi certifikat od dodavatela pristroja? co potrebujem dalej urobit? nema s tym niekto skusenost?
Marek Schmidl
18.04.12,20:20
Patri to do volnej živnosti skrašlovacie služby, nepatri to do kozmetiky je k tomu ale treba masersky kurz a zaškolenie od predavajuceho
tictac7
18.04.12,20:32
Patri to do volnej živnosti skrašlovacie služby, nepatri to do kozmetiky je k tomu ale treba masersky kurz a zaškolenie od predavajuceho

mimotemy....si jeden rok, jeden mesiac, štyri dni, osem hodín a 52 minút po.....