kisko@inmail.sk
14.03.11,14:09
Ak viete poradte-ja už neviem ako ďalej.
Manželka býva v mojom dome,mám tam aj 90% zariadenia.
Udala ma že jej nedávam šeky na el. a plyn.Na úrade podpísala že keď jej ich dám,bude ich platiť.Pravdaže zasa klamala-dom je odpojený od plynu,elektriku má písanú na seba-nedal som súhlas,nieje vlastníčka.
Rozpredáva mi môj majetok,ničí moje zariadenie,v dome je zlá hygienická situácia.Všetko mám nafotené.
Fyz. napadla priateľku-svedkovia a teraz aj mňa-ja som PN.
Bráni mi v styku s deťmi-dôkazy.
Od 1.3.V dome z potrubia vyteká voda,klúč od ventilu skovala-vtedy ma aj napadla.Voda tečie,hodiny sa točia.
Minulý rok mi urobila nedoplatok za plyn 871 eur,teraz už je 842.
Vyhráža sa mi vyhodením zo zamestnania-dva krát som už bol u firemného právnika a bola tam aj komisia.-Vyvrátil som jej lži.
Vyhráža sa že mi zničí život,pripraví o dom.
Neustále ma krivo obviňuje na polícii a úradoch-dôkazy však mám že klame.
Podáva na mňa nezmyselné trest. oznámenia-dokážem že klamala,nič sa jej nestane.
Polícia ide proti mne-nič nechce vyšetrovať-čo sa jej konania týka.Mňa však naháňajú stále.
Súd jej dal v predbežku do opateri deti,napriek tomu že ja som sa ničím neprevinil,naopak dal som dôkazy a súd ich aj uznal,že ona robí problémy.
Ak vie a chce niekto pomôcť-poprosím.Ďakujem
A mnoho ďaľšieho.
Mária27
14.03.11,13:14
Rozviesť sa, vybaviť styk s deťmi, nájsť im náhradný byt, odsťahovať.
kisko@inmail.sk
14.03.11,13:17
Na termín pojednávania -rozvod,čakám už vyše roka.Styk s deťmi nevybavím-určuje súd.Prečo ja mám nárok 2x za dva týždne na 3hodiny v jej prítomnosti,keď som nič zlé neurobil,ona to robí stále a všetko je podložené.Ja tam nebývam-vyhodila ma-aj keď to nepochopíš-neuveríš.
Takže poprosím ozajstné rady
buchač
14.03.11,14:13
Ak viete poradte-ja už neviem ako ďalej.
Manželka býva v mojom dome,mám tam aj 90% zariadenia.
Môj dom , môj hrad ...vyhodiť ju bez nároku ...
Udala ma že jej nedávam šeky na el. a plyn.Na úrade podpísala že keď jej ich dám,bude ich platiť.Pravdaže zasa klamala-dom je odpojený od plynu,elektriku má písanú na seba-nedal som súhlas,nieje vlastníčka.
Zdrbať zodpovedných...podať sťažnosť na plynárne a elektrárne ..
Rozpredáva mi môj majetok,ničí moje zariadenie,v dome je zlá hygienická situácia.Všetko mám nafotené.
Presťahovať niekde do garáže ...čo je moje , to je moje ...
Fyz. napadla priateľku-svedkovia a teraz aj mňa-ja som PN.
Keď si sa nechal ???...kto do mňa kameňom ...tomu uderím ...
Bráni mi v styku s deťmi-dôkazy.
Holt...to je len na súd ...
Od 1.3.V dome z potrubia vyteká voda,klúč od ventilu skovala-vtedy ma aj napadla.Voda tečie,hodiny sa točia.
Zohnať iný kľúč ...zavrieť , zavariť na pevno ...a Ty sa len tak pozeráš ...nečinne ruky per pazuchy máš ????
Minulý rok mi urobila nedoplatok za plyn 871 eur,teraz už je 842.
Vyhráža sa mi vyhodením zo zamestnania-dva krát som už bol u firemného právnika a bola tam aj komisia.-Vyvrátil som jej lži.
Každé čudo tri dni trvá ...normál zamestnávateľ si to postupne uvedomí ..
Vyhráža sa že mi zničí život,pripraví o dom.
Skús je ničiť aj TY...dom je Tvoj ...
Neustále ma krivo obviňuje na polícii a úradoch-dôkazy však mám že klame.
Podáva na mňa nezmyselné trest. oznámenia-dokážem že klamala,nič sa jej nestane.
Podaj aj TY ...
Polícia ide proti mne-nič nechce vyšetrovať-čo sa jej konania týka.Mňa však naháňajú stále.
Predsa sa sťažuj aj vyššie ...sú aj iné inštancie ...
Súd jej dal v predbežku do opateri deti,napriek tomu že ja som sa ničím neprevinil,naopak dal som dôkazy a súd ich aj uznal,že ona robí problémy.
Ak vie a chce niekto pomôcť-poprosím.Ďakujem
A mnoho ďaľšieho.
...a mnoho ďalšieho ...lenže :

Kto sa na vojnu chce dať , musí bojovať ...všetkými prostriedkami ...

P.S.:
...viem , niekde si spomínal , že má známosti hore - dole ...no aj tie niekde koniec majú ...
kisko@inmail.sk
14.03.11,14:26
Odpovede sú,novšak-realita ako sa domôcť spravodlivosti je niekde inde.
Ja nič neurobím-ona ma udá,zajtra ma predvolajú,pozajtra dajú pokutu,uznajú vinným-ver alebo never.
obyčajné krivé obvinenie čo dala,sa ťahalo rok a to som sa musel odvolať až na ministerstvo vnutra,ktoré uznalo že pracovníčka úradu rozhodla bez akýchkoľvek dôkazov od mojej ženy,konala proti predpisom.Jedna vec rok-niekoľko krát predvolaný,musel doslova prosiť aby ma vôbec vypočuli,prejazdené cestovné,čas,nižšia mzda.
Mária27
14.03.11,14:58
Buď sa teda stále sťažuj, alebo konaj.
Pošli sťažnosť predsedovi súdu (musí sa to poslať predsedovi) na prieťahy, keď nebolo vytýčené pojednávanie.
Ak ťa niekde predvolajú, zober všetky doterajšie predvolania a iné spisy a dokazuj, že je šibnutá.
Ja som teda takého chlapa ešte nestretla. Nedá sa to ani čítať.
buchač
15.03.11,16:07
Nedá mi ešte ...
Ako som bol spomenul , už aj inde si sa sťažoval , v iných témach si nastolil tento problém .

To si až tak ...oné za ušami ???
Asi iné tóčo by ženská zažila , byť ja na Tvojom mieste ...

Ozaj ...pýtaš si rady , pomoc ...
Lenže komu niet rady , tomu niet pomoci ...

Čo sa týka opísaného , tak to sa nedá len tak zovšeobecniť , konať... / aj napriek vyššie popísaným mojim reakciiám ../...na to by bol potrebný aj pohľad iný ...:rolleyes:

Trošku sparafrázujem , na humornejšiu stránku ...vyber si z toho niečo ...;)

Pýtajú sa cigána :
" Dežo ..a jedol si už bryndzové halušky ...????"
" Ja nie ...ale môj brat videl ako sa robia ..." ;)
ErinErin
16.03.11,20:00
Ak má manželka hraničnú poruchu, tak to, Kisko, nemáš ľahké. Môže to pripomínať až drogovú závislosť a ani pre odborníka - psychoterapeuta to nie je ľahké zvládnuť, hoci pacienta vidí tak 1 - 2 hodiny do týždňa.
Ťažko povedať, kto má ťažší život - postihnutý alebo jeho najbližší. Myslí čierno- bielo: dokáže len bezvýhradne milovať alebo nenávidieť. Stačí malý podnet - škaredý pohľad a láska sa prepne na nenávisť. (To sú tie extrémy, že dobodal za 3 Eurá.) Nedokáže si povedať, že ten človek (ako každý) má aj chybičky ale aj tak ho mám rád. To isté sa týka aj vlastnej osoby - najmenší podnet - nevinné upozornenie spustí ťažkú depresiu, agresivitu.
http://bacikova.blog.sme.sk/c/48454/Hraniciari-vsetkych-krajin-spojte-sa.html
Keďže porucha vývoja nastane medzi 1 a 2 rokom života, mal by si zvážiť, či sú deti v poriadku: Chová sa k nim manželka dobre? Lebo ak máš pochybnosti - spomínané dôkazy - fotky o zanedbaní vody, hygieny, nemal by si osloviť sociálku. ?
stanka.f.
17.03.11,07:03
Skús právnu poradu-zadarmo.http://www.sme.sk/c/3572917/pravnik-aj-zadarmo.html Kontakty:www.legalaid.sk/kontakty,wwwlegalaid.sk/sluzby-centra.Žiadosti o poskytnutie právnej pomoci [url]www.legalaid.sk/žiadosť-o-pos...pravnej-pomoci.Dúfam,že to pomôže.Myslite pozitívne a hlavu hore.Nikdy nie je tak zle,aby nemohlo byť ešte horšie!!!
kisko@inmail.sk
17.03.11,19:29
Chorá je,to vieme viacerí.Socialka je neobjektívna,nechce to vidieť ani iné veci.Jednoducho ťažko sa to počúva a nechce sa tomu veriť,ale nikto ju nerieši.Naháňajú len mňa.
Teraz píšem od socialky,cez policajtov až na niektoré ministerstvá.Uvidím čo to urobí.
Za rady ďakujem.Čítam si všetky a analyzujem
buchač
17.03.11,20:35
Chorá je,to vieme viacerí.Socialka je neobjektívna,nechce to vidieť ani iné veci.Jednoducho ťažko sa to počúva a nechce sa tomu veriť,ale nikto ju nerieši.Naháňajú len mňa.
Teraz píšem od socialky,cez policajtov až na niektoré ministerstvá.Uvidím čo to urobí.
Za rady ďakujem.Čítam si všetky a analyzujem

...no veď hej ....kua ....ale tak DLHO ????????????????????????

22-02-10.......vyše roka :eek::confused:

http://www.porada.sk/t132721-manzelka-mi-robi-vysoke-ucty.html#post1308817

....šak len píš aj naďalej , vyplakávaj ...na PORADU vypisuj ....

Ej bohatstvo ......radšej http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-27-lipssealed.gif...ale inak ???...také oné by videla http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-72-mooning.gif
ErinErin
17.03.11,20:54
...no veď hej ....kua ....ale tak DLHO ????????????????????????

22-02-10.......vyše roka :eek::confused:

http://www.porada.sk/t132721-manzelka-mi-robi-vysoke-ucty.html#post1308817

....šak len píš aj naďalej , vyplakávaj ...na PORADU vypisuj ....

Ej bohatstvo ......radšej http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-27-lipssealed.gif...ale inak ???...také oné by videla http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-72-mooning.gif

Ale Buchač, nebuď na Kiska taký tvrdý! Myslím, že má zviazané ruky, ak chce postupovať legálne a teda vyčkáva na pomalé úrady. Čo konkrétne by mal podľa teba urobiť? Vyhodiť ženu z domu? Veď má zverené deti - tie jej nemôže len tak zobrať. Má sa do toho domu vrátiť bývať s rizikom, že ho žena napr. v spánku prizabije?
buchač
18.03.11,09:48
Ale Buchač, nebuď na Kiska taký tvrdý! Myslím, že má zviazané ruky, ak chce postupovať legálne a teda vyčkáva na pomalé úrady. Čo konkrétne by mal podľa teba urobiť? Vyhodiť ženu z domu? Veď má zverené deti - tie jej nemôže len tak zobrať. Má sa do toho domu vrátiť bývať s rizikom, že ho žena napr. v spánku prizabije?
...to nie je o tej tvrdosti ...o princíp ide , nič viac ...

Či vyhodiť alebo nie ???...fakt neviem , usudzujem len podľa infa ...na toto reagujem ...nepoznám predsa až do detailov ...predsa aj názor druhej strany by možno bolo zahodno poznať ...

Ale inak ???...ak je pravda to , čo tvrdí Kisko ...ako som spomenul , fakt by som inak reagoval ako on ...

Úrady ...povedz mi niečo o tom ...;)...uteš ma trošičku ...
Iná kauza to síce je , no tiež sa to ťahá už nejaký ten piatok / kua ...1 a 1/2 roka .../ ...byť to pred pár rokmi ....hm , svoje by som dostal a protistrana by tiež svoje " dostala " ...;)
kisko@inmail.sk
18.03.11,14:47
Síce si myslíš že by si urobil,ale ver či never,pokiaľ by ťa nerozviedli a chcel by si deti tak by si neurobil nič,možno by si to vzdal skor ako ja.Daj radu ktorá bude reálna,neublíži mi v tom že chcem deti a nedostanem zatťo pokutu.
buchač
18.03.11,14:56
...už nie ...už sa radšej nevyjadrujem ;)

- nedá sa
- nechce sa mi
- nemôžem
- atď .....................
kisko@inmail.sk
09.11.13,06:38
Čaute,zhrniem to aľký stav je dnes a ako to prebehlo.
Krivé obvinenia som v priemere viac ako rok s pomocou odvolávaní vyvrátil-Ministerstvo vnútra uznalo že úradníci,polícia konali na v niektorých uznaniach za vinného nad rámec možností a porušili predpisy-vrátili to späť na došetrenie a až následne boli obvinenia zrušené.To ma niekoľko krát úradníci nahovárali,aby som zobral len napomenutie aby bol pokoj.Takže meno som si nechal čisté.
Exmanželka má zverené deti,psychická porucha pretrváva-najnovšie sudkyňu tak vytočila,že nariadila znalca s odboru psycho-kôli deťom.
Deti som po 3 rokoch vybojoval na každý druhý piatok-nedelu,deti su šťastné-ex sa to snaží zasa zrušiť,resp. obmedziť-styk s detmi.Platím 255 eur výživné s platu 750 čisté na deti,podala si výživné na exmanželku-proces trvá.
Diagnostikovali mi pred rokom unceroznu kolitídu-následok stresu.
Bojujem ďalej za deti-su motor pre mňa v negatívach pôsobením ex.
Žijem s priatelkou na polosamote,chováme ovce,hydinu... kôli zdravšiemu stravovaniu.Navyplakávam tu,len chcem dať vedieť ako sa mi vodilo pre tých čo majú podobný osud
Pekný deň
Mária27
09.11.13,07:37
Ďakujeme pekne za oznámenie terajšieho stavu. Držíme ti palce. Neboj, bude lepšie!