marekno1
14.03.11,21:04
Napadla ma taka myslienka a chcem vediet ci by to podla vas mohlo fungovat. Ide o jednoduchu vec. Islo by o vybavovanie hocicoho co by ludia potrebovali. Proste by mi zavolali a ja podla toho ci by som bol schopny danu vec splnit by som im povedal ano alebo nie. Platilo by sa hodinovo plus naklady. Ide mi o to ci by podla vas bol o takuto sluznu zaujem, ved predsa kazdy je teraz uponahlany a niekedy sa vyskytne vec ktoru treba spolahlivo a zodpovedne urobit lenze na to jednoducho name ten dotycny cas tak zavola mna. No neviem mozno ozaj trepem teraz :D
misoft
14.03.11,20:07
Platený Samaritán?
buchač
14.03.11,20:10
Napadla ma taka myslienka a chcem vediet ci by to podla vas mohlo fungovat. Ide o jednoduchu vec. Islo by o vybavovanie hocicoho co by ludia potrebovali. Proste by mi zavolali a ja podla toho ci by som bol schopny danu vec splnit by som im povedal ano alebo nie. Platilo by sa hodinovo plus naklady. Ide mi o to ci by podla vas bol o takuto sluznu zaujem, ved predsa kazdy je teraz uponahlany a niekedy sa vyskytne vec ktoru treba spolahlivo a zodpovedne urobit lenze na to jednoducho name ten dotycny cas tak zavola mna. No neviem mozno ozaj trepem teraz :D

Ja viem ..odpoviem ...;)

Bóžinku .....a ešte ako .....!!!!...viac ako 2 na 3 ...povedal by som , že tak 8 na 10 ...;)

Keď Ťa už napadla ...skús sa rýchlo a efektívne brániť ...zubami - nechtami , aby Ti neublížila ešte viac...:---:D:D:D
lujza.j
14.03.11,20:14
Ingrid Ondruskova
14.03.11,20:15
no jasnééé...potrebujem opatrovateľku k deťom...okožovať predsieň...zohnať lacnú škridľu...dať prezuť gumy....poupratovať a umyť riady....zabudla som na niečo??? zavolaj!!!!!
Dav
14.03.11,20:44
opraviť práčku ...vymaľovať...
marekno1
14.03.11,21:29
no myslel som skor take podnikatelske veci v podstate ani na jednu vec co ste mi ti vymenovali som nemyslel, skor take priniest, odniest, vybavit, zabezpecit, zastupit, vystat si rad na urade, vybavit daku sukromnu vec co dotycny nestiha
ale asi mate pravdu treba daco co uz tu je otvorit dalsi z nekonecneho mnozstva online obchodov atd.
a co sa tyka toho domaceho cest. ruchu nechapem co je na tom zle? resp. co sa Vam na tom nepaci
Stanislav 1975
14.03.11,21:58
Inak takto- pochválim ťa- neni to až taký zlý plán- moj nebohý spolužiak( keďže nikde nerobil) si takto privyrábal , síce neoficiálne ale šlo mu to- buď odviezol auto do Prahy, alebo niekam zbehol a pod.- dokonca aj odomňa si zarobil 500skk, keď mi 4 hodiny stál na FNM s mojím dlhopisom, mne sa nechcelo čakať a jemu sa za 500 chcelo...:)
pepsikova
14.03.11,22:02
..no..to by chcelo nájsť nejakú podnikateľku, ktorá by všestranne využívala tvoje služby-a bol by si u nej riadne zamestnaný...
..
Stanislav 1975
14.03.11,22:04
pepsi, ja neviem, prečo vy ženy, hneď všetko vidíte dvojzmyselne? On myslel vybaviť úrady a pod. a vám , ženám len prasačinky behajú po mysli...:cool::cool::cool:
Stanislav 1975
14.03.11,22:05
pepsi, ja neviem, prečo vy ženy, hneď všetko vidíte dvojzmyselne? On myslel vybaviť úrady a pod. a vám , ženám len prasačinky behajú po mysli...:cool::cool::cool:

i keď aj takého kamoša mám a celkom sa mu darí..., aspoň vravel tak...:)
pepsikova
14.03.11,22:08
pepsi, ja neviem, prečo vy ženy, hneď všetko vidíte dvojzmyselne? On myslel vybaviť úrady a pod. a vám , ženám len prasačinky behajú po mysli...:cool::cool::cool:..

..ale Stankoslav a vy chlapi si prečo na prácu sekretárky vyberáte len šik a šlang babenky?....
pepsikova
14.03.11,22:11
..a ja som na žiadnu prasačinku nemyslela..náhodou nie!...lebo vieš- chlap-podnikateľ si na prácu manažéra nájde babu,tú pošle na úrady a zase baba podnikateľka- no nehodil by sa jej šikovný chalanisko, čo za ňu šóru v rade vystojí?..jeho by nožky neboleli, zato ju v lodičkách veru hej!..hlavne na daňovom, na pošte...a fšeligde!..no..
Stanislav 1975
14.03.11,22:18
..

..ale Stankoslav a vy chlapi si prečo na prácu sekretárky vyberáte len šik a šlang babenky?....

tak to je pravda, taká sekretárka musí aj zozadu dobre vyzerať...:D:D:D-teda údajne,..:D
marjankaj
14.03.11,22:37
Napadla ma taka myslienka a chcem vediet ci by to podla vas mohlo fungovat. Ide o jednoduchu vec. Islo by o vybavovanie hocicoho co by ludia potrebovali. Proste by mi zavolali a ja podla toho ci by som bol schopny danu vec splnit by som im povedal ano alebo nie. Platilo by sa hodinovo plus naklady. Ide mi o to ci by podla vas bol o takuto sluznu zaujem, ved predsa kazdy je teraz uponahlany a niekedy sa vyskytne vec ktoru treba spolahlivo a zodpovedne urobit lenze na to jednoducho name ten dotycny cas tak zavola mna. No neviem mozno ozaj trepem teraz :D

Možno s týmto by si mal väčší úspech:---



Jde paní po tržnici a že si něco koupí. Vidí jak tam chlap prodává ve sklenici komára a má na ní napsáno: "Za 25$ nahradí chlapa." Tak za ním přijde a ptá se: "A jak to funguje?" Chlap odpoví: "Přijdete domů, vyslečete se do naha, pustíte komára ze sklenice, položíte se na postel a už to bude. A kdyby náhodou nastal nějakej problém, tak mi zavolejte." Tak si paní sklenici s komárem koupí, přijde domů, vysleče se, vypustí komára ze sklenice, lehne si na postel a čeká. Komár si sedne na zeď a nic. Paní hned zavolá tomu chlápkovi: "Co jste mi to prodal - vždyť to nefunguje!" Pán přišel, svlík se, začal obšťastnovat paničku a povídá: "Tak se dívej, ty blbče, ukazuju ti to naposled."
jorge01
15.03.11,21:29
Je to hlúposť -keď napríklad na úrade nevybavíš,nezaplatia Ti.
Leggy
15.03.11,21:49
Podľa mňa to až taká hlúposť nie je.Čas sú peniaze a ak by si postupne našiel všetky proti-vedel by si to kompromistne nahradiť niečím iným.Neviem o aké inštitúcie by sa jednalo ale niekde sa musí dostaviť len konkrétna osoba,bez možnosti zastúpenia alebo so splnomocnením.Ak to chceš skúsiť musíš vychytať čo najviac počiatočných chýb.
verkaz
16.03.11,07:16
Myslím si, že to nie je až taký zlý nápad, veď veľa ľudí si nevie s niečím poradiť. Len treba začať a hlavne študovať. To, čo získaš tým, že zistíš, kde čo je a kde sa čo vybavuje, nemôžeš nič stratiť. Al e kým sa to rozbehne tak to s niečím spoj, lebo na prežitie ti to asi nebude stačiť.
Začať znovu sa dá vždy.
srska
16.03.11,14:33
Myslím si, že to nie je až taký zlý nápad, veď veľa ľudí si nevie s niečím poradiť. Len treba začať a hlavne študovať. To, čo získaš tým, že zistíš, kde čo je a kde sa čo vybavuje, nemôžeš nič stratiť. Al e kým sa to rozbehne tak to s niečím spoj, lebo na prežitie ti to asi nebude stačiť.
Začať znovu sa dá vždy.
hlavne cudzinci. napr.: také podanie žiadosti na odd. hcp pz sr o predĺženie pobytu na území sr za účelom podnikania - mňamík;)
Hanka28
16.03.11,21:41
no myslel som skor take podnikatelske veci v podstate ani na jednu vec co ste mi ti vymenovali som nemyslel, skor take priniest, odniest, vybavit, zabezpecit, zastupit, vystat si rad na urade, vybavit daku sukromnu vec co dotycny nestiha
ale asi mate pravdu treba daco co uz tu je otvorit dalsi z nekonecneho mnozstva online obchodov atd.
a co sa tyka toho domaceho cest. ruchu nechapem co je na tom zle? resp. co sa Vam na tom nepaci
super nápad, len nie v našich zemepisných šírkach a pri našich nie europských platoch :-)
rennka
17.03.11,10:01
Ja napriklad poznam jedneho pana, co take nieco robi popri zamestnani. Ale je odbornik v stavarine. Nam napr. za popl. vybavolal stavebne povolenie. S manzelom sme dost vytazeni a to neskutocne mnozstvo dokladov a povoleni k SP a cas behat povsetkych uradoch..., sa nam oplatilo. Ale treba sa v danej veci dobre vyznat, prip. mat aj nejake znamosti, napr. on mal na katastri.
jar88
17.03.11,11:59
Napadla ma taka myslienka a chcem vediet ci by to podla vas mohlo fungovat. Ide o jednoduchu vec. Islo by o vybavovanie hocicoho co by ludia potrebovali
Veľmi dobrá myšlienka, aj keď nie originálna.
Ak by si tu službu skúsil rozbehnúť a mal by si na to aj schopnosti, určite by si sa v tomto "Absurdistane" nezastavil. Do roka a do dňa by si nevedel čo s peniazmi, lebo blbov, čo si nevedia nič vybaviť, tu máme mraky (cca 90 %).
Tu je aj inšpirácia.
http://vybavovanie.webnode.sk/
jar88
17.03.11,12:01
Ja napriklad poznam jedneho pana, co take nieco robi popri zamestnani. Ale je odbornik v stavarine. Nam napr. za popl. vybavolal stavebne povolenie. S manzelom sme dost vytazeni a to neskutocne mnozstvo dokladov a povoleni k SP a cas behat povsetkych uradoch..., sa nam oplatilo. Ale treba sa v danej veci dobre vyznat, prip. mat aj nejake znamosti, napr. on mal na katastri.
A čo to stálo ?
Bolo to viac ako 500 €, alebo menej ako 500 € ?
Willmond
17.03.11,21:53
niečo ako hodinový manžel :-D ja predpokladám ...
rennka
18.03.11,08:04
A čo to stálo ?
Bolo to viac ako 500 €, alebo menej ako 500 € ?


Uz si to presne nepamatam, ale bolo to okolo 350 E. Ale vybavil to komplet a rychle.
mlyn16
18.03.11,10:33
Mne sa páči najnovší nápad podnikať ako "hodinový manžel". Príde chlapík do domácnosti a porobí roboty šikovného kutila, ktorý chýbal :)
Normálne som uvažovala, že ak zostanem bez roboty, "hodinovú gazdinú" by som vedela vari zvládnuť :D