valička
27.12.05,09:03
Potrebujem poradiť:
V prevádzke, ktorá je otvorená: pondelok až piatok od 8,00 - 18,00 hod.
sobota 8,00 - 13,00 hod.
pracuje 6 technikov a 2 administratívne pracovníčky.
Po týždnoch sa budú v sobotu stiedať.

Aký majú mať zamestnanci denný pracovný čas, je to už dvojsmenná prevádzka
alebo nerovnomerný pracovný čas? Koľko majú mať týždenný pracovný fond? Vo sviatok nebude otvorenéMusia mať rozpis služieb?
Potrebujem to súrne lebo musím spraviť výplatu .:mad:
karol.za
27.12.05,17:59
Za predpokladu že sa zamestnanci v tejto prevádzke počas dňa nestriedajú je v tomto prípade maximálna dĺžka pracovného času 40 hodín za týždeň.
Je tu ešte otázka či prevádzka je otvorená celú dobu,alebo má nejakú prestávku-je zatvorená.
Zamestnanci majú nejakú prestávku v práci? § 91 ZP.
Je o nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas,takže by mala byť dohoda nakoľko im je nariaďovaná práca v sobotu /nepretržitý odpočinok v týždni § 93 ZP/
Rozpis služieb musí byť § 90 ZP
Výpočet mzdy- počet pracovných dní x osem hodín ak pracujú v jednosmernej prevádzke
ostatné odpracované hodiny je práca nadčas kde mu patrí príplatok § 121 ZP
Neviem či je to dostačujúca odpoveď.
V prípade upresnenia -doplním.
Karol
valička
29.12.05,15:36
Upresním:
Zamestnanci odpracujú jeden dlhý týždeň t.j. pondelok až piatok 7 hod + 0,5 hod. obed a v sobotu 5 hod bez obeda. Druhý týždeň odpracujú p - po 8 hod.+ obed. Mám im aj tak zaplatiť sobotu ako nadčas, ked majú odpracovaných 40 hodín? A ešte prosím majú za sobotu nárok na stravný lístok?
Ďakujem
karol.za
29.12.05,19:33
Zamestnanci majú nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas,hoci odpracujú 40 hodín rozdiel je len v tom že jeden týždeň majú pracovný čas rozvrhnutý na 5 dní a druhý týždeň na 6 dní.
Toto musí byť buď v pracovnej zmluve,alebo dohodou upravené / § 93/
Za sobotu im nepatrí príplatok ak je dohoda podľa § 93 ZP
príplatok by im patril keby robili 5 dní po osem hodín a v sobotu ako prácu nadčas.
Na stravný lístok majú nárok /152 ZP/ lebo ich sobotná zmena je dlhšia ako 4 hodiny
Rozpis služieb pri nerovnomernom pracovnom čase musí byť,nakoľko robí týždeň tak a týždeň inak /§ 90 ZP/

Dvojsmerná prevádzka?
Ja osobne by som to zaradil do dvojsmernej prevádzky.
Zdôvodnenie-počas otvorenia prevádzky sa musia vystriedať 2 zamestnanci na tejto prevádzke aby fungovala,ale tam je už kratší pracovný čas za týždeň
38 3/4 hodín /§85 ods.5 ZP/
Jednému odpracuje viac hodín v rannej smene a druhý odpracuje viac hodín v poobednej smene /§90 ods.5/
valička
02.01.06,08:36
Všetko dobré v novom roku 2006 a vľmí krásne ´DAKUJEM, ale ešte niečo
môžu mať za sobotu lístok aj v inej hodnote ako ostatné? napr. za 50,- Sk,
keď ináč sú za 80,- Sk.
karol.za
02.01.06,17:43
Zamestnávateľ je povinný ...
Stravné lístky sa poskytujú za odpracované zmenu.

Kedže jeho pracovná zmena je 5 hodín má,v prípade že by mu zamestnávateľ poskytoval teplé jedlo, mať menšiu porciu ako keď odpracuje 8 hodín.
To dostane menej knedlíkov a menší kus mäsa???

:):):):):)
s pozdravom Karol
Lucy
03.01.06,17:33
Zamestnanci majú nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas,hoci odpracujú 40 hodín rozdiel je len v tom že jeden týždeň majú pracovný čas rozvrhnutý na 5 dní a druhý týždeň na 6 dní.
Toto musí byť buď v pracovnej zmluve,alebo dohodou upravené / § 93/
Za sobotu im nepatrí príplatok ak je dohoda podľa § 93 ZP
príplatok by im patril keby robili 5 dní po osem hodín a v sobotu ako prácu nadčas.
Na stravný lístok majú nárok /152 ZP/ lebo ich sobotná zmena je dlhšia ako 4 hodiny
Rozpis služieb pri nerovnomernom pracovnom čase musí byť,nakoľko robí týždeň tak a týždeň inak /§ 90 ZP/

Dvojsmerná prevádzka?
Ja osobne by som to zaradil do dvojsmernej prevádzky.
Zdôvodnenie-počas otvorenia prevádzky sa musia vystriedať 2 zamestnanci na tejto prevádzke aby fungovala,ale tam je už kratší pracovný čas za týždeň
38 3/4 hodín /§85 ods.5 ZP/
Jednému odpracuje viac hodín v rannej smene a druhý odpracuje viac hodín v poobednej smene /§90 ods.5/

A ako by sa v tomto prípade, ak jeden týždeň pracuje 5 dní a druhý týždeň 6 dní počítala dovolenka? To by ma zaujímalo :)
Chrusťa
14.07.10,08:16
Milí poraďáci rada by som sa s vami poradila. V priebehu roka t.j. od júna sa u zamestnancov zmenil pracovný čas. Pracujú:
A:PO 12h, UT voľno, ST 8h, ŠT 8 h, PI 8h, SO 1,5h, N voľno
B: PO8h, UT 8h, ST 12h, ŠT voľno, PI 8h, SO 1,5h, N voľno
Majú 2 týždňový cyklus pričom každému raz do týždňa vychádza jedna smena 12hod. Jedná sa v takom prípade o nerovnomerný pracovný čas, no je to podľa vás aj nepretržitá prevádzka, keďže v nedeľu sa nepracuje? Ako im prerátam dovolenky, ak pol roka mali rovnomerný prac. čas a teraz prešli na takýto systém? Mám v tom chaos úprimne poviem tak za akékoľvek cenné rady vopred ďakujem
Chrusťa
15.07.10,06:42
nik sa nenájde, kto by sa zo skúsených mzdárov vyjadril?