skip7
15.03.11,15:53
prosim o radu - zijemr v 27 rocnom byte a uz sa stavalo ze tu kde tu nieco prasklo a vytopili sme susedov. bytove jadro a kuchynu sme uz kompletne prerobili, tak dufam ze uz bude pokoj. Problem je ale so susedou ktoru sme vytapali, jedine skody su na stenach a na strope, platime si poistku a preto som chcela riesit problem touto cestou, ale nasa suseda - ona v tej nasej positovni bola a oni jej nic nezaplatia, vraj nam ma napisat list. Raz sa pokazila pracka, potom netesnil privod do baterie. Naposledy pri prerabke majster zabudol nasadit zadky do nezabudovanej sprchy a vytopili sme ich vodou z vane. Pekne. po prerabke sme jej poslali majstra nech je pokoj, aby jej to tam poopravoval ale ona si zase vymyslela ze chce vysterkovat, vymalovat ale len plafon, ziadne steny a vraj sa jej to tam oduva - pritom su to spoje panelov. tak sme sa dohodli z majstrom ze nech nam spravi cenu, siel tam a na to dobehla ona, ze sa s nim dohodla, on jej to spravi, da jej fakturu a my mu ju preplatime. Nechapem jej myslienkove pochody, a preco sa starala do nasej dohody platenia, ale moja reakcia na to bola ta, ze ked si riesi veci tymto sposobom, my to chceme riesit cez nasu poistovnu a poslala som ju prec. Ako by som to mala riesit, aby som postupovala spravne?