dvolna
15.03.11,17:30
Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
srska
15.03.11,16:45
Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
nevyhadzujte - za studena postriekať http://www.parfumworld.sk/christian-dior/dior-fahrenheit-edt-m-200-ml-tester a hotovo;)
dvolna
15.03.11,19:30
nechcem aby vonala.manželka je citliva na vone.najlepsie bez zapachu niečo. už mi napadlo že papier vyhodit a natiahnut nejaku nehorlavu latku foliu atd. hm?
Oliwa
15.03.11,19:34
Prepáč, ale manželke citlivej na vône neprekáža cigaretový zápach?
Len aby nevyhodila namiesto lampy ona - Teba... ;) :)
ivka70
15.03.11,19:40
V drogerii sa daju kupit pohlcovace pachov, skusila by som to najskor s nimi nastriekat.
kukučka
15.03.11,19:43
nevyhadzujte - za studena postriekať http://www.parfumworld.sk/christian-dior/dior-fahrenheit-edt-m-200-ml-tester a hotovo;)

:D :D :D - koľko stála lampa?
srska
15.03.11,20:15
:D :D :D - koľko stála lampa?
5,50:D:D:D ale ten link je tam preto lebo ten fahrenheit má tabakovú vôňu:D
arizona
15.03.11,20:15
Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem
ja by som skusila dat do rozprasovaca ocot ,postriekala a nechala dobre vyvetrat.
kukurička
15.03.11,20:33
...ja by som sa bála papierovú lampu striekať niečim tekutým, čo keď sa papier premočí a rozpadne sa? Skúsila by som ju raz za čas vyvetrať niekde na balkóne, alebo terase, ako sa to občas robí aj s oblečením, keď je veľmi nasiaknuté cigaretovým dymom. Prípadne opatrne nastriekať osviežovačom vzduchu napr. do WC /sú aj kvetinové vône/ a aby to nevadilo manželke, tak ešte to dať vonku na vzduch vyvetrať.
arizona
15.03.11,20:37
Livka, papier na tych lampach nie je zas taky citlivy. Ja by som sa nebala.. samozrejme, nie celkom do mokra, iba zlahucka
kukurička
15.03.11,20:50
Samozrejme Janka, že skúsiť sa to dá, ale veľmi opatrne a prípadne aj viackrát zopakovať - po uschnutí...za pokus to stojí.
Oliwa
16.03.11,05:28
...ja by som sa bála papierovú lampu striekať niečim tekutým, čo keď sa papier premočí a rozpadne sa? Skúsila by som ju raz za čas vyvetrať niekde na balkóne, alebo terase, ako sa to občas robí aj s oblečením, keď je veľmi nasiaknuté cigaretovým dymom. Prípadne opatrne nastriekať osviežovačom vzduchu napr. do WC /sú aj kvetinové vône/ a aby to nevadilo manželke, tak ešte to dať vonku na vzduch vyvetrať.
... ja by som sa bála papierovú lampu - kúpiť. ;) Predsa - je to len papier. A ako by povedala Darinka Rolinc :) - "príde" mi to dosť nepraktické, keď sa na tom nedá poriadne ani utrieť prach, aj horieť to musí jedna radosť... :) Ale ako lapač prachu to musí byť na nezaplatenie... No ak je niekto náhodou naň alergický, alebo má nebodaj alergickú manželku... :D:D:D
AlaNR
16.03.11,06:12
V DM drogérii sa dá za cca 2 eurá kúpiť osviežovač na čalúnenie, záclony a podobné veci. Rozprašuje to celkom jemnučké bublinky a veľmi je účinný.
Chobot
16.03.11,10:15
Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem

TO fajčíš v byte?

Ako je potom možné, že ti smrdí len lampa? Veď ti musí páchnuť celý byt!
sito
16.03.11,21:13
Mam papierovu lampu ale dost už citit nikotinom. Dá sa ten papier nejako vypachnut alebo ju mam vyhodit.dakujem

Nie, v žiadnom prípade nevyhadzuj! Fajčí si kľudne ďalej. Ak začne horieť lampión, možno ti zhasne sviečka. A možno nebudeš páchnuť. VARUJEM!