slvk
15.03.11,19:17
Som vysokoskolak, pracujem ako brigadnik na dohodu. Idem si dat ziadost o prerusenie studia na VS. Mozem sa ist zaevidovat na urad prace? Treba k zaevidovaniu doniest aj dohodu?
Tweety
15.03.11,18:18
Som vysokoskolak, pracujem ako brigadnik na dohodu. Idem si dat ziadost o prerusenie studia na VS. Mozem sa ist zaevidovat na urad prace? Treba k zaevidovaniu doniest aj dohodu?
ÁNo. Pozor, príjem u evidovaného uchádzača je obmedzený.
drobeceva
15.03.11,18:19
Som vysokoskolak, pracujem ako brigadnik na dohodu. Idem si dat ziadost o prerusenie studia na VS. Mozem sa ist zaevidovat na urad prace? Treba k zaevidovaniu doniest aj dohodu?
Zaevidovať sa môžeš, o dohode ich informuj...bude sa Ti mesačne sledovať výška odmeny. Pozor, aby si nepresiahol 136 € mesačne
veronikasad
15.03.11,18:22
Som vysokoskolak, pracujem ako brigadnik na dohodu. Idem si dat ziadost o prerusenie studia na VS. Mozem sa ist zaevidovat na urad prace? Treba k zaevidovaniu doniest aj dohodu?
Zruš súčasnú dohodu, zaeviduj sa na UP a potom uzatvor novú. Ale na UP tu novu musí zaniesť skôr ako nastúpiš na výkon práce - inak ťa z evidencie vyradia.
Príjem z dohody nesmie presiahnuť cca 136€ (ak budeš mať podpísané vyhlásenie, je to suma v hrubom aj čistom).