martina0203
16.03.11,09:40
Zaujímalo by ma, či niekto využíva tieto videoškolenia cez internet na porade a aké s tým máte skúsenosti? Ak si objednám nejaké videoškolenie, zaplatím ho, príde mi nejaké video, kde si ho môžem pozrieť? Za tú platbu (29eur, či koľko) je len jedno to školenie-video, však... Oplatí sa mi to? Možno by sa mi zišli také školenia... na podvojné účtovníctvo. Pretože som na materskej, nemám čas chodiť po školeniach...
martina0203
16.03.11,13:41
Nikto???????????????
MikeM
08.04.11,09:00
Čo to sú za školenia?
mária68
08.04.11,09:08
Zaplatila som si po prvykrat a len teraz nedavno skolenie na Porade. Prisla preddavkova fa, zaplatila som ju, nasledne info o skoleni, kde si ho a ako mozem pozriet, pristup k nemu na jeden rok+ nejaky bonus na skolenie podobneho charakteru+ materialy na stiahnutie.... Ostra fa.Super vec, lebo k videu sa mozete neustale vracat.
Katarína Cigánová
08.04.11,09:11
Zaujímalo by ma, či niekto využíva tieto videoškolenia cez internet na porade a aké s tým máte skúsenosti? Ak si objednám nejaké videoškolenie, zaplatím ho, príde mi nejaké video, kde si ho môžem pozrieť? Za tú platbu (29eur, či koľko) je len jedno to školenie-video, však... Oplatí sa mi to? Možno by sa mi zišli také školenia... na podvojné účtovníctvo. Pretože som na materskej, nemám čas chodiť po školeniach...
Zvyčajne po uhradení ceny kurzu/ školenia / dostaneš prístupové kody ku stránke na ktorej sa školenie nachádza . Tieto školenia majú zvyčajne .odmedzenú dobu , napr. niekolko týždňov , mesiacov , . Niektoré sa dajú vytlačit / ak sú tam napr. úlohy na riešenie , pochybujem , že tiahnut na CD . Preto je tam tá doba platnosti , za ktorú sa ku danýcm školeniam možeš kedykolvek / v tej limitovanej dobe / vrátit. Podmienky sú zvyčajne pri objednávke podrobne vysvetlené.
martina0203
08.04.11,10:48
poriadne preštudujem a uvidím, ďakujem...