Anka Ha
16.03.11,11:12
Ahojte,

prosím Vás robila som po 1x účtovnú závierku a potrebujem od Vás pomoc...čo mam priložiť k dokladovej inventúre k nasledovným účtom:

323
326 - nevyfakturované dodávky, tam môžem dať tú faktúrku, ktorú mi predtým nevyfakturovali?
331 - môže byť výplatná listina podpísaná?
336 - môže byť výplatný list s rozpisom odvodov?
341
342 - môže byť výplatný list , tam je preddavok na daň
343
365
381 -náklady budúcich období , tam môžem dať faktúrky, ktorý sa to týka?
472
411

-vopred ďakujem veľmi peken
alušik
16.03.11,10:28
Ahojte,

prosím Vás robila som po 1x účtovnú závierku a potrebujem od Vás pomoc...čo mam priložiť k dokladovej inventúre k nasledovným účtom:

323 prikladám doklad, na ktorom som o rezerve účtovala - napríklad prehľad nevyčerpaných dovoleniek+ID na ktorom to bolo naúčtované
326 - nevyfakturované dodávky, tam môžem dať tú faktúrku, ktorú mi predtým nevyfakturovali? áno
331 - môže byť výplatná listina podpísaná? áno
336 - môže byť výplatný list s rozpisom odvodov? kópie výkazov za 12 mesiac
341 ja prikladám kópiu tej strany daňového priznania, z ktorého je zrejmé, že tá 341 je taká, ako uvádzam v DP
342 - môže byť výplatný list , tam je preddavok na daň tu prikladám prehľad za posledný kvartál a rekapituláciu miezd z 12. mesiaca
343 -kópie DP, z ktorých je zrejmé, aký odpočet má byť vrátený, prípadne akú mám daňovú povinnosť
365 - ??? s týmto mám problém aj ja - dávam tam len prehľad pohybu na danom účte a prípadne kópiu zmluvy o pôžičke
381 -náklady budúcich období , tam môžem dať faktúrky, ktorý sa to týka? áno
472 -tiež dávam len prehľad pohybu na účte, ak nemáš nejaké viaceré možnosti čerpania SF, ak áno vediem si tabuľku v exceli na čo bol SF čerpaný
411 -kópiu výpisu z obchodného registra

-vopred ďakujem veľmi peken
Odpovede máš modrým v texte.;)
Anka Ha
16.03.11,11:21
Odpovede máš modrým v texte.;)

Ďakujem pekne ozaj :)