katka,
16.03.11,19:30
Dobrý deň,
prosím o informáciu.Momentálne som v 6.týždni tehotenstva. Chcela by som sa spýtať, či je možné si pripoistenie kvôli maximálnej materskej doplatiť aj spätne, pretože tam je podmienka platiť to myslím 270 dní pred odchodom na materskú, čo už nestíham :-) Viem, že to možné bolo, ale momentálne po zmenách som si neni istá.
Ďakujem.
rodina1
16.03.11,18:31
Dobrý deň,
prosím o informáciu.Momentálne som v 6.týždni tehotenstva. Chcela by som sa spýtať, či je možné si pripoistenie kvôli maximálnej materskej doplatiť aj spätne, pretože tam je podmienka platiť to myslím 270 dní pred odchodom na materskú, čo už nestíham :-) Viem, že to možné bolo, ale momentálne po zmenách som si neni istá.
Ďakujem.
Spätne sa poistenie nedá :mad: doplatiť.
veronikasad
16.03.11,18:32
Dobrý deň,
prosím o informáciu.Momentálne som v 6.týždni tehotenstva. Chcela by som sa spýtať, či je možné si pripoistenie kvôli maximálnej materskej doplatiť aj spätne, pretože tam je podmienka platiť to myslím 270 dní pred odchodom na materskú, čo už nestíham :-) Viem, že to možné bolo, ale momentálne po zmenách som si neni istá.
Ďakujem.
Odkedy trvá tvoje súčasné zamestnanie ?
katka,
16.03.11,18:37
Som zamestnaná od januára 2009..
veronikasad
16.03.11,18:41
Som zamestnaná od januára 2009..
do 270 dní poistenia sa započítava aj predch. ukončené poistenie v posledných dvoch rokoch. Bohužial, to nie je tvoj prípad, nárok na materské z DNP ti nevznikne. Doplatiť spätne sa nedá.