milanjanosik
17.03.11,10:24
Chcel by som sa informovat ako funguju eurofondy. Kolko dostanem, kolko potrebujem mat vlastnych zdrojov a pod. Chcel by som zrekonstruovat budovu v ktorej by som zariadil bowling a pizzeriu + posedenie a podobne. Konali by sa tam rozne sutaze a pod. Da sa na to ziadat prispevok z eurofondov??? Ak ano ako to funguje. Kde mam podat projekt, ako ma vyzerat... Podla mojich vypoctov mi na to treba max. 30000eur. Vsetkym Vam dakujem za odpovede
derek191919
17.03.11,14:01
Na internete su stranky kde je uvedene ake dotacie sa momentalne poskytuju a aj aké vysoké vlastné finančné prostriedky treba, treba pozriet, ale pohybuje sa to okolo 40-60 % . Mám takú skúsenosť (ale ešte za minulej vlády, možno sa to už zlepšilo), že aby ti schválili dotáciu, treba dať obálku a v nej cca 10- 20 % z dotácie, ktorá bude schválená aby ti ju vobec schvalili...
adi11
17.03.11,14:21
Lucky146
21.03.11,09:09
Chcel by som sa informovat ako funguju eurofondy. Kolko dostanem, kolko potrebujem mat vlastnych zdrojov a pod. Chcel by som zrekonstruovat budovu v ktorej by som zariadil bowling a pizzeriu + posedenie a podobne. Konali by sa tam rozne sutaze a pod. Da sa na to ziadat prispevok z eurofondov??? Ak ano ako to funguje. Kde mam podat projekt, ako ma vyzerat... Podla mojich vypoctov mi na to treba max. 30000eur. Vsetkym Vam dakujem za odpovede
Na to aby sa dalo jednoznačne na Tvoju otázku odpovedať mám málo informácií.
Záleží aké je tvoje právne postavenie,v akom regióne pôsobíš...
Mala by byť vyhlásená výzva v rámci Operačného programu
Konkurencieschopnosť a hospodársky rast
opatrenie 3.1 – Podpora podnikateľských aktivít v cestovnom ruchu. Ak by som mala dostatok info o tvojich zámeroch vedela by som pomôcť
milanjanosik
22.03.11,18:23
som FO a od Aprila si idem otvorit zivnost na fotograficke sluzby a predaj. Posobim v Kosickom kraji, Gelnicky okres. Plan je taky ze by som chcel otvorit minibowling a neskor by som tam zariadil aj pizzerku. Trebalo by vsak investovat aj do rekonstrukcie budovy nie vela, lebo to nie je velke ale trebalo by tam znizit strop nahadzat plastove okna a spravit vlastne kurenie. Vsetko by to vyslo do 30000 eur ale viac menej by mi stacilo aj 20000 eur a nespravil by som vsetko naraz len to kurenie a bowling. Dakujem za pomoc a rady