Eva Póčová
17.03.11,11:11
Ahojte,
prebrala som "sro" od 1.1.2010, teraz im robím prvýkrát účtovníctvo v POHODE. Ako zaevidujem základné imanie z minulého roka?
andreaS
17.03.11,10:15
prepacte mi moju reakciu, ale som normalne v soku...

toto sa pyta samostatny uctovnik???
Eva Póčová
17.03.11,12:20
prepacte mi moju reakciu, ale som normalne v soku...

toto sa pyta samostatny uctovnik???
Možno, že som sa vyjadrila zle, ale áno pýtam sa to preto, lebo teraz mám prvú "sro" - ku, takže prvýkrát robím podvojné účtovníctvo a navyše prvýkrát robím v "pohode" (software mám od Kros) a nemám nikoho kto by mi s tým pomohla. Som úplne samostatná ale zatiaľ som robila len jednoduché účtovníctvo a mzdy, úplne sama som sa to naučila a robím to už viac rokov a zatiaľ bez chýb. Moji klienti sú s mojou prácou spokojní. Prepáč, že som Ťa s tým pobúrila ale ja si myslým, že aj Ty si bola niekedy začiatočníčka.
Už celý rok mám zaúčtované a je to v poriadku, aj žačiatočné stavy mám zadané len neviem ako mám zadať základné imanie v "pohode", keďže predchádzajúce roky nemám v počítači.
Môžem poprosiť niekoho kto by mi bol ochotný pomôcť
ďakujem
KEJKA
17.03.11,17:35
KROS nemá POHODU ale OMEGU.
samostatný účtovník si dokáže nájsť samostatne odpovede.
Pošepkám - skús SW pohoda-Poradu, ak je to len programový problém.
Eva Póčová
17.03.11,17:41
Je to len programový problém, ale ja mám od kros alfu a olymp, a teraz musím vyriešiť svoj problém v "pohode" a ďakujem, že ste taký milý a kritizujete ma namiesto toho aby ste mi pomohli.